lubo69 Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Nie samym GYW człowiek żyje. Meindl Cuneo Identity, licówka anilinowa z garbarni Heinen. 5 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Beny23 Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Dzisiaj nowe tassel loafers pierwszy raz na stopach. Wyjątkowo wygodne cielaczki Sent from my iPhone using Tapatalk 16 Cytuj
Kewin Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Lubo, zostałeś skejtem? Bardzo ładne zdjęcie BenY. Cytuj
lubo69 Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2016 @Kewin, zawsze byłem, tylko dotąd się ukrywałem. 2 Cytuj
eye_lip Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Chyba po tym decku z kamiennym papierem ściernym. Fuga typowo skejtowska. Cytuj
lubo69 Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2016 To mój balkon - takich rozmiarów, że na desce akurat można rozwinąć prędkość stosowną do mojego wieku. Cytuj
Pan Janusz Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Przynajmniej krzyżyki widać były stosowane przy kładzeniu terakoty 3 Cytuj
Koval Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 13 Kwietnia 2016 Tak, krzyżyki są bardzo ważne! Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Whitesnake Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 20 Cytuj
pirat Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Tylko jak Cię kolega przejrzał? Po nogawkach dżinsów. Klin pewnie w kolanach. Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zajac Poziomka Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Dziś C&J. Whitesnake i spiryt, bardzo Wam zazdroszczę pięknych lotników od Kielmana 17 Cytuj
musa19 Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Dziś C&J. Whitesnake i spiryt, bardzo Wam zazdroszczę pięknych lotników od Kielmana Masz już C&J i Vassa, dołóż do Kielmana 5 Cytuj
Zajac Poziomka Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Masz już C&J i Vassa, dołóż do Kielmana To już niestety nie moja półka cenowa. Ale przynajmniej sobie na forum oglądam (z wielką przyjemnością) zdjęcia, które pokazują koledzy Cytuj
Ataman Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Dzisiaj na sobie Brett&Sons Wprawdzie nie na sobie, ale dzisiaj przyszły. 2 Cytuj
spiryt Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 To już niestety nie moja półka cenowa. Ale przynajmniej sobie na forum oglądam (z wielką przyjemnością) zdjęcia, które pokazują koledzy Zając te Kielmany w ogólnym rozrachunku można powiedzieć, iż nawet tanie jak ktoś ma nietypową stopę. Koszty niedobranych rozmiarów mam całkiem spore; w szafce leżą jeszcze dwie pary butów, których jakoś nikt nie chce kupić. Jedyny minus to, iż trzeba pojawić się u szewca jak chce sie mieć większy wpływ na wynik końcowy, a na to nie bardzo czasu. Cytuj
Zajac Poziomka Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Koszty niedobranych rozmiarów mam całkiem spore; w szafce leżą jeszcze dwie pary butów, których jakoś nikt nie chce kupić. Cały czas zastanawiam się nad tymi Westonami A druga para to jakie? Cytuj
Beny23 Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Zgłoś Opublikowano 14 Kwietnia 2016 Dzisiaj nowe monki w pełnym słońcu Sent from my iPhone using Tapatalk 5 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Ataman Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 15 Kwietnia 2016 13 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. blekit Opublikowano 16 Kwietnia 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 16 Kwietnia 2016 Shoepassion 10 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.