Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Spytam z ciekawości - jakie to kopyto? 

Nie mam pojęcia :oops:. Zeszłoroczny zakup spoza polskiej dystrybucji (e-bay USA). Brak opisu kopyta na pudełku (albo ja nie potrafię tych "amerykańskich" kodów odcyfrować ;)).

W każdym razie bardzo zgrabne, lekkie i wygodne  :-P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzś Yanko w zamszu.

Kot (ściślej kotka) je akceptuje. Powiedziałbym nawet, że dość wylewnie 8-)

 

One się faktycznie tak brzydko złamały, czy na zdjęciu efekt jest spotęgowany? No i przyznam, że te ślady na zgięciach również nie wyglądają zbyt ciekawie, zwłaszcza, że marka butów nie byle jaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One się faktycznie tak brzydko złamały, czy na zdjęciu efekt jest spotęgowany? No i przyznam, że te ślady na zgięciach również nie wyglądają zbyt ciekawie, zwłaszcza, że marka butów nie byle jaka.

Eeee tam, od razu brzydko ;). Buty były od kilku godzin na nogach, poza tym efekt "białej linii" spotęgowany został przez flesz w aparacie. Chociaż faktycznie, w trakcie użytkowania (buty mają już jeden sezon za sobą) jaśniejsze linie na załamaniach/zagięciach się pojawiają. Po przejechaniu dłonią/szczotką wygląda to tak:

post-6001-0-29234300-1431333896_thumb.jp

Zresztą może już nadszedł czas na użycie renowatora.

Nie wykluczam też możliwości, że buty są beee, ponieważ pochodzą z czasów "przedsanacyjnych" dla firmy Yanko :twisted: .

Biorąc po uwagę cenę, jaką za nie zapłaciłem (nawet doliczając opłatę za przesyłkę i cło), jestem z nich na razie zadowolony.

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, od razu brzydko ;). Buty były od kilku godzin na nogach, poza tym efekt "białej linii" spotęgowany został przez flesz w aparacie. Chociaż faktycznie, w trakcie użytkowania (buty mają już jeden sezon za sobą) jaśniejsze linie na załamaniach/zagięciach się pojawiają. Po przejechaniu dłonią/szczotką wygląda to tak:

 

Zresztą może już nadszedł czas na użycie renowatora.

Nie wykluczam też możliwości, że buty są beee, ponieważ pochodzą z czasów "przedsanacyjnych" dla firmy Yanko :twisted: .

Biorąc po uwagę cenę, jaką za nie zapłaciłem (nawet doliczając opłatę za przesyłkę i cło), jestem z nich na razie zadowolony.

 

Ugrupowanie "Yankoobrona" (wszelkie podobieństwa do istniejących ugrupowań całkowicie przypadkowe) skutecznie doceniło Twój post i faktycznie na drugim zdjęciu nie wygląda to tak źle. Przyjmuję więc, że jest to normalne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie brzydkie białe kreski w miejscach zgięć na moich zamszowych lotnikach Meermina. Po przejechaniu szczotką kreski znikały, tak jak u kolegi Tanatos70 na drugim zdjęciu... problem w tym że pojawiały się znowu już po paru krokach. Renowator nie pomógł, dopiero Saphir Tinture Francaise załatwił sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale moja kotka to prawdziwa znawczyni. Obwąchuje i miauczy tylko na te dobre.

Na byle jakie fuka ;-). Już od dawna w kwestii zakupów obuwniczych zdaję się tylko 

na nią. Na zrozumienie żony w tej sprawie liczyć za bardzo nie mogę (tak od piątej pary ;-) ), więc juz nawet nie próbuję zawracać jej głowy nowymi zakupami.

Dzieci to raczej w estetyce "conversów" się obracają. Nawet myślałem o parze kocich trzewiczków (chyba na tylne łapy najlepiej), ale musiałbym jakiegoś szewca zapytać, czy

wykonalne :mrgreen:. I co kot na to. "Kot w butach". Klasyka ? Sam nie wiem... Chyba lepiej zabiorę się za robotę . Sorry za mały OT.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.