Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gdzie udało Ci się je wyrwać?

W outlecie M&S w Fashion House - Piaseczno. Sytuacja dość dziwna w sklepie - cena na butach 1799 zl przekreślona na 359, co stwierdziłem, że jest i tak dużą okazją. Przy kasie okazało się, że kosztują 199 zł. Czyli niżej o prawie 90% ;) 

 

Na stronie dalej są: http://www.marksandspencer.com/best-of-british-leather-toe-cap-monk-shoes/p/p22336265 Tyle, że za 285 funtów. 

 

Polecam tak w ogóle ten outlet, jest mało rzeczy, ale są w naprawde niskich cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W outlecie M&S w Fashion House - Piaseczno. Sytuacja dość dziwna w sklepie - cena na butach 1799 zl przekreślona na 359, co stwierdziłem, że jest i tak dużą okazją. Przy kasie okazało się, że kosztują 199 zł. Czyli niżej o prawie 90% ;)

 

Na stronie dalej są: http://www.marksandspencer.com/best-of-british-leather-toe-cap-monk-shoes/p/p22336265 Tyle, że za 285 funtów. 

 

Polecam tak w ogóle ten outlet, jest mało rzeczy, ale są w naprawde niskich cenach.

Ostatnio tam kupiłem piękne monki (na jedną klamerkę) czarne, skórzana podeszwa, która wytrzymała już kilkanaście dni łażenia bez większego uszczerbku, za 100 zł :) Tylko w Złotych Tarasach w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i nie napisało, spod jakiej ręki wyszły te loafersy :)

Enzo Bonafe.

 

ps.Moja dobra rada,nigdy nie pozwalajcie swoim żonom,dziewczynom itp dotykać swoich butów,moje lofersy E Green wylądowały w śmietniku poniewaz wyglądały na zniszczone,nie wiele brakowało a doszło by do morderstwa całej rodziny,która brała w tym udział.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Yanko chwilowo nie wyszło. Nie polubiliśmy się z kopytem 962. Wygląda na to, że tylko 960 jest przyjazne dla moich stóp, ale tak łatwo się nie poddam i będe próbował dalej :-P . Na otarcie łez sprawiłem sobie Trickersy w wersji Regent w burgundzie. Właśnie dotarły. Pracuję dzisiaj w domu (wyjątkowo robota mi się nie klei), więc jest okazja trochę buty rozchodzić po domu. I tu niespodzianka: kopyto na jakim buty wykonano sprawia, że są niesamowicie wygodne od razu. Więcej: będą to moje pierwsze oksfordy, w których przyszwa się zejdzie po jednym, dwóch wyjściach. Już jest lepiej niż przed godziną, a było i tak dobrze :-P.

Kot jest co prawda sceptyczny (zdecydowanie woli brogsy, które w mojej szafie przważają), ale myślę, że zmieni zdanie jak lustro na noskach się pojawi.

Na razie wersja "prosto z pudełka", ale nie mogłem sie powstrzymać :-P :

 

attachicon.giftrickers A.JPGattachicon.giftrickers B.JPGattachicon.giftrickers 1.JPGattachicon.giftrickers 5.JPGattachicon.giftrickers 7.JPG

Powiedz proszę skąd są spodnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeży nabytek - zamszaki od Herringa, tęgość G. Swoją drogą powoli tracę nadzieję, że kiedykolwiek uda mi się kupić wiedenki w których będzie schodziła się przyszwa. ;)

Też tak myślałem, aż nabyłem trickersy prezentowane parę wątków wyżej (żeby było śmieszniej, mam je w standardowej dla tego producenta tęgości 5) 8-)

Wychodzi na to, że to jednak wyłącznie kwestia odpowiedniego kopyta. Fakt, że czasem się go szuka jak św. Graala, ale chyba warto.

Fajne butki swoją drogą 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.