Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gold museum to typowy kameleon. Raz są mocno czerwone, a w ostrym słońcu wręcz żółte.

W próbnikach kolory są również jaśniejsze. W przypadku museum calf kolor zawsze ciemnieje na ukończonym obuwiu.

W tym przypadku jeszcze opis Tantatosa rozwiewa kwestię intensywniejszych czerwonych akcentów - użyte kosmetyki Boot Black z serii Artistan Palete w kolorze kasztanowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mateo86 napisał:

Gold museum to typowy kameleon. Raz są mocno czerwone, a w ostrym słońcu wręcz żółte.

W próbnikach kolory są również jaśniejsze. W przypadku museum calf kolor zawsze ciemnieje na ukończonym obuwiu.

W tym przypadku jeszcze opis Tantatosa rozwiewa kwestię intensywniejszych czerwonych akcentów - użyte kosmetyki Boot Black z serii Artistan Palete w kolorze kasztanowym :)

Cześć, a do swoich monków jakiego kremu używasz? Czy mi się wydaje, czy kolor przypomina 'Dark Leaf'.
Szukam właśnie podobnego kremu, czy możecie polecić jakiś najbliższy odpowiednik z polskich sklepów tego koloru kasztanowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎10‎-‎30 o 14:22, Cineos napisał:

Z czego może to wynikać? Na co zwracać uwagę przy kolejnym wyborze?

Pierwszy raz mam styczność z tak twardą podeszwą i cholewką.

Uzywaj tych, które Ci się podobają i od pierwszego założenia są wygodne, to chyba jedyny parametr. Wszystkie pozostałe teorie "rozchodzi się", "dopasuje się", "przyszwa się zejdzie" są obarczone dużym ryzykiem, a na pewno mogą być powodem cierpienia, a chyba nie o to chodzi. Postępuj dokładnie tak jak przy zakupie innych części garderoby. Za małe spodnie nigdy nie okażą się dobre, za duża marynarka nie zrobi się mniejsza bez ingerencji krawca etc. Oczywiście to tylko moja opinia, nic więcej.

Na marginesie... Ktoś kiedyś tu napisał, ze parametr długości buta nie jest jedynym, który czyni je dla nas właściwym. Wprawdzie był do niedawna, dla większości Polaków jedynym, ale na szczęście te czasy mamy dawno za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.