Skocz do zawartości

[POLSKA], Lancerto, RTW


Üxküll

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.04.2018 o 12:43, Cineos napisał:

Ciekawe jak z długościami rękawów. mam nadzieję, że nie będzie to znowu 68cm, bo to już znacząca przesada, nawet jeżeli mówimy o jednym rozmiarze w tej serii.

Nie wiem, jak to jest w nowej kolekcji Mr. Vintage, ale ostatnimi czasy kupiłem koszulę do muchy z regularnej oferty Lancerto. Warto zwrócić uwagę na mniejszą odległość pomiędzy szwami barkowymi. W porównaniu do koszul Lamberta czy Milera będzie to jakieś 1-1.5 cm na stronę. Przez to rękaw wcale nie jest dużo dłuższy. W koszuli Milera (38 SLIM) potrzebowałem skrócić długość rękawa o 1 cm, tutaj podobnie będę musiał uczynić. Wspomnę również, że w moim przypadku koszula znacznie lepiej leży w barkach w stosunku do wymienionych wcześniej koszul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arekx napisał:

Zamówiłem MR.FINEST i MR.FASHIONABLE by zobaczyć na własne oczy. Niestety pierwsze wrażenie jeśli chodzi o fakturę materiału to... hmm, ścierka kuchenna albo jakiś materiał techniczny z garażu (zwłaszcza finest)

Zamowilem Mr. Sleek i mam podobne odczucia co do tkaniny- jest szorstka, kolory sa malo wyrazne, zielona krata rowniez jest jakby wyplowiala. Mysle jednak ze jest to charakterystyczne dla lnu. Marynarki zimowe z flaneli sa piekne, kolory sa glebokie i nasycone. Za to zdecydowanie na plus wydluzenie marynarek. Na minus kieszenie z patkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odesłanie to też bywa problem. Karton w którym wysyła lancerto to nie jest prostopadłościan  - ma ścięte rogi u góry (przypomina trumnę - stwierdzenie dziecka po zobaczeniu co tata przyniósł). Kurier (pocztex) mówi, że policzą za niestandardową przesyłkę i lepiej dokleić coś u góry.

 

ps. do mnie przyszło DPD i tam albo się nie czepiali (chociaż w regulaminach mają, że ma być prostopadłościan) albo lancerto ma lepszą umowę z DPD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adamW napisał:

Na minus kieszenie z patkami.

To pokazuje, że każdemu nie dogodzisz :) Dla mnie akurat na plus (dodatkowa odmiana od wcześniejszych kolekcji)

19 minut temu, arekx napisał:

Odesłanie to też bywa problem. Karton w którym wysyła lancerto to nie jest prostopadłościan  - ma ścięte rogi u góry (przypomina trumnę - stwierdzenie dziecka po zobaczeniu co tata przyniósł). Kurier (pocztex) mówi, że policzą za niestandardową przesyłkę i lepiej dokleić coś u góry.

ps. do mnie przyszło DPD i tam albo się nie czepiali (chociaż w regulaminach mają, że ma być prostopadłościan) albo lancerto ma lepszą umowę z DPD.

Ja odsyłałem DPD i nie było najmniejszego problemu (nie było mowy o żadnych dodatkowych opłatach). Dla mnie ten karton to akurat na plus wg mnie mniej się przesuwają marynarki w transporcie (na pewno są lepiej zabezpieczone niż choćby te od Milera czy ZackRoman dzięki dodatkowemu kartonowemu usztywnieniu wewnątrz czy wypełnieniu w rękawach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem dwie koszule. Rekaw troche za dlugi. W Osovskim jest w punkt, tu jest dluzej chyba o dwa centymetry i da sie to zauwazyc.

Skusilem sie na dwa modele denimowe. Jasny 'jeans' (model Lane)- kolor ladny, niestety koszula jest bardzo szorstka. Pytanie do posiadaczy wczesniejszych kolekcji koszul- czy ta szorstkosc znika po kilku praniach? 

Druga koszula to ciemny denim (model Boulevard)- tu wrazenie swietne, material doskonaly, miekki i przyjemny jak flanela. Co wazne koszula jest w 100% matowa. Ciemny denim od Milera byl dosc blyszczacy i zaczal matowiec dopiero po praniach. Czuje ze bedzie to najlepiej sprzedajacy sie model z tej kolekcji. Az szkoda ze nie zrobili tego modelu rowniez z kolnierzem polwloskim/wloskim- ostatnio jakos mniej lubie sie z kolnierzami button down. Zamowilem rowniez taki model z poszetka.com, zobacze ktory bedzie mi sie bardziej podobal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenna kolekcja wygląda fajnie ale kolory rzeczywiście jaśniejsze niż na zdjęciach. Choć konstrukcja, materiał, bardzo przyjemne. Korzystając z wizyty w salonie zdecydowałem się na mr Fancy z jesiennej kolekcji i, jako początkujący w materii, jestem ciekaw Waszych opinii. Do skrócenia rękawy, to na pewno, ale czy poza tym ok? 

IMG_20180424_074004.jpg

IMG_20180424_073957.jpg

IMG_20180424_073938.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
22 godziny temu, Krzysiek_W napisał:

Oglądał/macał ktoś te nowe koszule lancerto & @mr.vintage  ? Na obrazkach wyglądają zachęcająco, choć cena nie jest wybitna

Dzisiaj je przymierzałem, świetny materiał, bardzo miła, ciepła flanela, do tego ładny wzór. Nie jest mocno opięta, ale nie jest też workiem, na mnie leży bardzo dobrze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

Dzisiaj je przymierzałem, świetny materiał, bardzo miła, ciepła flanela, do tego ładny wzór. Nie jest mocno opięta, ale nie jest też workiem, na mnie leży bardzo dobrze :)

 

Warta swojej ceny 300zł? Jest jakaś wszywka dot. pochodzenia materiału? Michał chyba wspominał, że jest to bawełna od TM, ale wszyswki brakowało we wcześniejszych koszulach i marynarkach. Pamiętam, że jak mierzyłem marynarki z letniej kolekcji to nie mogłem się doszukać wszywki od wewnątrz jak u innych sprzedawców.

Czy posiada ktoś koszulę w rozmiarze 38 i mógłby zmierzyć wymiary w klatce i talii. Coś czuję, że te podane w tabeli wymiarowej dla koszul SLIM mają się nijak do tych z kolekcji Mr. Vintage. W Trójmieście niestety salonu brak, żeby to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cineos napisał:

Warta swojej ceny 300zł? Jest jakaś wszywka dot. pochodzenia materiału? Michał chyba wspominał, że jest to bawełna od TM, ale wszyswki brakowało we wcześniejszych koszulach i marynarkach. Pamiętam, że jak mierzyłem marynarki z letniej kolekcji to nie mogłem się doszukać wszywki od wewnątrz jak u innych sprzedawców.

Czy posiada ktoś koszulę w rozmiarze 38 i mógłby zmierzyć wymiary w klatce i talii. Coś czuję, że te podane w tabel;i wymiarowej dla koszul SLIM mają się nijak do tych z kolekcji Mr. Vintage. W Trójmieście niestety salonu brak, żeby to sprawdzić.

@Victor ma koszule 38 z Lancerto, więc pewnie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cineos napisał:

Czy posiada ktoś koszulę w rozmiarze 38 i mógłby zmierzyć wymiary w klatce i talii. Coś czuję, że te podane w tabeli wymiarowej dla koszul SLIM mają się nijak do tych z kolekcji Mr. Vintage. W Trójmieście niestety salonu brak, żeby to sprawdzić.

Możesz też napisać do sklepu internetowego. Kilka razy prosiłem o zmierzenie i nie było problemów. Odpowiadali dość sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.