Skocz do zawartości

[POLSKA], Lancerto, RTW


Üxküll

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na buty z tej kolekcji najlepiej spuścić zasłonę milczenia, bo mam wrażenie, że tłumacząc wątpliwą urodę tych butów ich wygodą mr vintage zaprzecza swojej dotychczasowej działalności.
Buty wygodne, skórzane, idealne na lato i też takie miękkie, kapciowate kupiłem za stówkę w Decathlonie.

Marynarki z kolei to wg mnie trafiony produkt. Materiały prawie zawsze ciekawe (oprócz tej letniej kolekcji imo). Konstrukcja częściowo na płótnie.
Cenowo też przyzwoicie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę aktualne ceny SuSu (kiedy oni podnieśli ceny? Było sporo marynarek za trochę ponad 1000 a teraz bliżej 1300).

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ciasteczkowy napisał:

Czy ktoś nosił koszule lniane z dodatkiem sorony i jest w stanie podzielić się wrażeniami?

Tak. Mam dwie koszule len+sorona Path i Driveway. Dla mnie same plusy: łatwe w prasowaniu, mniej się gniotą niż 100% len, są przewiewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rozumiem, że cięgi zebrały mokasyny i te przedziwne kapcie a la boat shoes, natomiast co myślicie o tych zamszowych, podwójnych monkach? https://www.lancerto.com/pl/buty-c-brazowe-zamszowe-crawdor.html

Dzisiaj jadę je przymierzać, bo zamówiłem sobie do sklepu, natomiast chciałem poznać Wasze opinie co do relacji wygląd / wygoda / cena / jakość, jeżeli ktoś miał je w ręku / na stopie / najlepiej ma je i chodził w nich i ma większy ogląd :) / albo po prostu chce się wypowiedzieć :) ?

Przyglądam się podwójnym monkom zamszowym w półce cenowej do max 800 zł (chętniej mniej) a nie znam rozmiarówki swojej w Meermin czy Crownhill, a też absolutnie nie zależy mi na odsyłaniu nietrafionych rozmiarów. W Lancerto zaletą jest to, że można przymierzyć i obejrzeć na miejscu, natomiast pytanie czy te buty (podobno szyte, ale nie wiadomo jak) się bronią w tej cenie?

 Z góry dzięki za info, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarianoItaliano napisał:

Rozumiem, że cięgi zebrały mokasyny i te przedziwne kapcie a la boat shoes, natomiast co myślicie o tych zamszowych, podwójnych monkach? https://www.lancerto.com/pl/buty-c-brazowe-zamszowe-crawdor.html

Dzisiaj jadę je przymierzać, bo zamówiłem sobie do sklepu, natomiast chciałem poznać Wasze opinie co do relacji wygląd / wygoda / cena / jakość, jeżeli ktoś miał je w ręku / na stopie / najlepiej ma je i chodził w nich i ma większy ogląd :) / albo po prostu chce się wypowiedzieć :) ?

Przyglądam się podwójnym monkom zamszowym w półce cenowej do max 800 zł (chętniej mniej) a nie znam rozmiarówki swojej w Meermin czy Crownhill, a też absolutnie nie zależy mi na odsyłaniu nietrafionych rozmiarów. W Lancerto zaletą jest to, że można przymierzyć i obejrzeć na miejscu, natomiast pytanie czy te buty (podobno szyte, ale nie wiadomo jak) się bronią w tej cenie?

 Z góry dzięki za info, pozdrawiam!

Wolałbym dołożyć 100-200zł do Meermina, Berwicka w klasycznychbutach albo Crownhilla w poszetce/ew. od producenta bo mają chyba free ship. ALbo zaoszczędzić 200zł i kupić w Królewskim Herbie. Wyglądają hmm.. na nie warte tych 600zł :) tak w uproszczeniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

https://mrvintage.pl/2019/07/marynarki-lancerto-mr-vintage-zapowiedz-jesieni-szycie-na-zamowienie.html

Brzmi to ciekawie: połączenie MTM z preorderem, szybszą dostawą i standardową ceną produktu pomimo możliwości dodania half-canvas, działających guzików, obniżenia punktu środkowego, modyfikacji długości marynarki itd. Gdyby ktoś się zdecydował to będę bardzo wdzięczny za opinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, michau napisał:
15 godzin temu, Wianek napisał:
Co szanowni forumowicze sądzą o marynarce: https://www.lancerto.com/pl/marynarka-niebieska-w-krate-forta-ma055117000001-niebiesk.html
Obecnie w dobrej cenie.. 
Dziękuję za odpowiedzi. 

Mi się podoba. Pytanie jak będzie na Tobie leżeć. Fit is everything.

Dziękuję. Po niedzieli przymierze. Zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Jankach i zamówiłem marynarkę guncheck. Jeżeli chodzi o możliwości personalizacji to niestety obsługa nie była do końca (albo prawie w ogóle) zorientowana, natomiast wszystkie moje życzenia i uwagi zostały zanotowane. Jak odbiorę to zamieszczę zdjęcie, ale będzie już za późno na zamówienie.

Szkoda tylko, że firma nie inwestuje w szkolenia dla pracowników obsługi.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, alabuz said:

Byłem dzisiaj w Jankach i zamówiłem marynarkę guncheck. 

Jak wygląda ten materiał "w realu"? Na zdjęciach jest dosyć ciemny i bardziej szary niż beżowy. 

Też się zastanawiam nad tą marynarką, tylko boje się, że będzie się "zlewać w jedno" z jeansami... Gdyby była bardziej beżowa brałbym w ciemno.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie materiał jest właśnie bardziej beżowy niż szary. Do jeansów będzie świetnie pasował. Do tego jest to tkanina o gramaturze, która sprawdzi się przez praktycznie cały rok.

Jeżeli chodzi o zmiany to ogólnie może być z tym loteria, bo nie wiem czy wszystkie zostaną uwzględnione. Podpytam za jakiś tydzień czasu.
4d57cd73190eac0222cc29ec4a4746c3.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zbyt mało opisowo się wyraziłem:)...
Dla mnie ideał "guncheck do jeansów" powinien wpadać w średni brąz, tak by ładnie kontrastować się z granatem spodni. Na zdjęciach MRV ten guncheck niespecjalnie odróżnia się od spodni. Boje się trochę, że przy nieco jaśniejszym jeansie będzie to zbyt monotonne.

Ciekawie wygląda ta kartka:) Miałem nadzieję, że mają to jakoś mocniej sformalizowane (np. jakiś formularz).

Nie wiedziałem, że można zmienić sposób wszycia rękawów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mosze napisał:

Można modyfikować poszczególne wymiary?

Według Mr Vintage, tak, ale albo modyfikując wymiary marynarek z linii biznes mix, albo dodając/ujmując długości całkowitej czy rękawów na mierzonej marynarce. Nie wiem natomiast jak wyjdzie sugerowanie zmiany wymiaru, którą zanotowano jedynie na papierze. Już po jego wpisie obawiałem się tego co potwierdził @alabuz, że wąskim gardłem między dobrze zorientowanym w zamyśle klientem, a fachowcami w Łańcucie będą niemający pojęcia o takich poprawkach sprzedawcy.

Wydaje mi się, że może to pójść dwutorowo: albo klienci będą masowo niezadowoleni z jakości zmian wprowadzonych do standardowych form, choć tych klientów, rozróżniających half-canvas od klejonki może też być garstka. Albo cała procedura zadziała dobrze i 1500 za MTM może okazać się zbyt dobrym dealem na mieście i ceny wzrosną.

Gdybym miał możliwość pójścia do salonu to bardzo chętnie bym przetestował na sobie ten program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile z tych zmian rzeczywiście będzie uwzględnione...
Takie np. umiejscowienie guzika: nowa kolekcja ma mieć guzik obniżony o 2 cm, ale jeszcze jej nie ma (nawet do przymiarki). Tutaj mamy zapisane obniżenie o 1 cm...

Czy umiejscowienie guzika wiąże się z jakimiś innymi zmianami (inny wykrój?), czy tylko z miejscem wycięcia dziurki?
Jeśli to pierwsze, to wątpię, czy dowolność w tym miejscu będzie dopuszczalna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.