Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, phantom napisał:

Tak, to flanele SuSu z programu custom made. W Łodzi 15 stopni, wiatr i deszcz, wiec się nie przegrzalem😀

Dziś tyle wodotrysków, ze po pracy chyba pójdę do cyrku😀

 

Wzór bardzo odważny, ale te klapy! Według mnie perfekcyjne 👌🏻

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Servetch said:

Jak odbywa się poprawka, garnitur został w salonie i wrócisz po odbiór?

Garnitur zamówiłem w Amsterdamie (zdjęcie miary, wybórk tkaniny, konfiguracja). Jak już go uszyli (w Portugalii?), to poprosiłem o wysłanie do Tallinna. Tam też przymierzałem i zgłaszałem poprawki. Z Tallinna natomiast, gdzie byłem tylko przez weekend, wysłali mi dzisiaj poprawiony garnitur do Warszawy. Była opcją, aby się wyrobili z soboty na niedzielę, ale i tak nie chciałem go zabierać do samolotu. 

To jest dopiero mój drugi garnitur Ss. Pierwszy zamówiłem kilka lat temu w Brukseli i poprosiłem o wysłanie w ciemno, bez przymierzania. Okazało się bardzo ok, tylko małą faudkę na karku musiałem poprawiać już we własnym zakresie.

Takie są losy fana Ss, ze musi się tułać po Europie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, qvist napisał:

W weekend odebrałem letni garnitur MTM od Suitsupply. Lekki dramat na plecach, mam nadzieję, że to poprawią jeszcze.

Ficzery:

  • szara krata księcia Walii (na zdjęciach dużo zółtego światła z żarówek, w realu jest jaśniejsza i zimniejsza)
  • poszerzane klapy
  • marszczone wszycia rękawów + con rollino
  • bez podszewki
  • butonierka mediloańska
  • dziadkowe spodnie z bocznymi ściągaczami i rozporkiem na guzki

Jaki był koszt tej zabawy? Wiem, że MTM w susu zaczyna sie od €600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qvist fajny garnitur, gratulacje! Jestem oczarowany zakresem serwisu. Mój garnitur w opcji custome made zrobili trochę pi razy oko, a z poprawek się trochę wymigali. Stopień zadowolenia jest na miarę różnicy między tą opcją a RTW, nie mniejszy i nie większy. Spodnie na sprzączki lubię, ale u mnie nie spełniają dobrze swojej funkcji i po zaciągnięciu odjeżdżają, a spodnie się obsuwają. Życzę powodzenia!

Sorry za off top, raczej do działu SuSu. 😑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
 
22 hours ago, Midlife-Crisis said:

Jaki był koszt tej zabawy? Wiem, że MTM w susu zaczyna sie od €600

€1178. Zawsze tak jest, ze w najtańszej opcji są materiały, które rzadko mają szanse się podobać. I tak poszedłem na kompromis, bo najładniejsza wg mnie krata była po €1500. A to już taki level, że warto rozważyć bespoke w PL. 

Edit: zacytowałem złą osobę

Edytowane przez qvist
zacytowalem zla osobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.