Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Moj dzisiejszy zestaw - w drodze do pracy.

 

Prosze o konstruktywna krytyke :) Ja np. patrzac na zdjecie zastanawiam sie nad:

1. Skroceniem (chyba za bardzo sie lamia) i byc moze lekkim zwezeniem  spodni w lydce

2. Wydluzeniem rekawow marynarki

 

Aha, paznokcie w prawej rece sa nieco dluzsze gdyz gram na gitarze. I nie zamierzam ich skracac :)

Ja bym rekawow nie zmienial. Wg mnie sa bardzo dobre jesli to jest Twoja standardowa dlugosc koszuli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za krótka marynarka i chyba w niewłaściwym twojej sylwetce kroju. Robi Ci się dzwon. 

 

No wlasnie to jest moj typowy problem - jak juz jest dobra w ramionach, to zawsze jest za krotka... 

Z krotkoscia nauczylem sie zyc, gorzej z tym dzwonem... Da sie to jakos sensownie przerobic u krawca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to jest moj typowy problem - jak juz jest dobra w ramionach, to zawsze jest za krotka... 

Z krotkoscia nauczylem sie zyc, gorzej z tym dzwonem... Da sie to jakos sensownie przerobic u krawca?

 

Można np. częściowo zaszyć rozporki od góry, najlepiej się skonsultować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musa19 - napisz kto wyprodukował ten garnitur

Podejrzewam, że Vistula - piszę, że podejrzewam, bo garnitur dotarł do mnie za pośrednictwem sprzedawcy w ich salonie a jednak nie ma na podszewce marynarki wszytej żadnej metki poza metką z nazwą producenta tkaniny - ale to na pewno ten model, w którego ubrali kiedyś Tonyego Ward'a. W żadnym sklepie ani na ich stronie go jednak wcześniej nie widziałem - tylko na zdjęciach na banerach reklamowych z Amerykaninem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby podkreślić elastyczność granatowego garnituru, który ostatnio pokazywałem jako ślubny, przygotowałem stylizację casualową z tą samą marynarką :D

 

attachicon.gifTomasz Miler Casual 7.jpg

 

attachicon.gifTomasz Miler Casual 3.jpg

 

 

 

"....przygotowałem stylizację casualową z tą samą marynarką"....hmm....jeśli napisałby to początkujący forumowicz można byłoby to zrozumieć. gorzej gdy coś takiego pisze  marketingowiec chcący w oczach swoich potencjalnych klientów uchodzić za eksperta w zakresie klasycznej męskiej elegancji. celowo piszę chcący uchodzić za eksperta w zakresie męskiej elegancji( w ramach swoich intensywnych działań marketingowych) a nie nim będący jako że każdy znający podstawowe zasady męskiej elegancji wie iż coś takiego jak zestaw casualowy z marynarką może istnieć jedynie w świadomości ignorantów. zestaw/stylizacja casualowa z marynarką, to oksymoron. stroje casualowe nie zawierają marynarki. co gorsza, przedstawiony zestaw nie jest nawet zestawem smart casualowym i co należy podkreślić błąd nie polega na pominięciu słowa "smart". prezentowany na zdjeciach przez @4inHand to zestaw zaliczający się do grupy  city zwanych też po polsku strojami miejskimi.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"....przygotowałem stylizację casualową z tą samą marynarką"....hmm....jeśli napisałby to początkujący forumowicz można byłoby to zrozumieć. gorzej gdy coś takiego pisze sprawny marketingowiec chcący w oczach swoich potencjalnych klientów uchodzić za eksperta w zakresie klasycznej męskiej elegancji. celowo piszę chcący uchodzić za eksperta w zakresie męskiej elegancji( w ramach swoich intensywnych działań marketingowych) a nie nim będący jako że każdy znający podstawowe zasady męskiej elegancji wie iż coś takiego jak zestaw casualowy z marynarką może istnieć jedynie w świadomości ignorantów. zestaw/stylizacja casualowa z marynarką, to oksymoron. stroje casualowe nie zawierają marynarki. co gorsza, przedstawiony zestaw nie jest nawet zestawem smart casualowym i co należy podkreślić błąd nie polega na pominięciu słowa "smart". prezentowany na zdjeciach przez @4inHand to zestaw zaliczający się do grupy  city zwanych też po polsku strojami miejskimi.

 

...a tak w dwóch słowach, o co chodzi? Nie podoba Ci się marynarka w strojach każualowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.