Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

i krawat z EoE? :)

jest jakiś problem z SS? ostatnio mniej czytałem forum...

Myśle ze tu chodziło o moje pytanie, które zostało zadane nie na miejscu. Przecież każdy użytkownik forum powinien wiedzieć jak wyglądają marynarki SS.

Mam racje?

Wysłane za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że 3/4 prezentowanych tutaj outfitów składa się z ss i poszetka.com. Żadna tam personalna wycieczka, po prostu takie lekko złośliwe spostrzeżenie:)

Żle to odebrałem, fakt ze SS dobrze wyglada i dobrze kosztuje, wczoraj kupiłem jeden garnitur na wyprzedaży w SS a dzisiaj kupie chyba drugi. Ja za marynarkę Paula Rosena płaciłem prawie tyle co za garnitur w SS przed wyprzedażą.

Wysłane za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Żadna tam personalna wycieczka, po prostu takie lekko złośliwe spostrzeżenie:)

(...)

 

A złośliwość na czym polega?

 

Powinno być w dziale casual ale chciałem zadebiutować tutaj. Pozdrawiam 

 

 

Dobra argumentacja przekona najostrzejszego MODa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chodziło mi o to, że 3/4 prezentowanych tutaj outfitów składa się z ss i poszetka.com. Żadna tam personalna wycieczka, po prostu takie lekko złośliwe spostrzeżenie:)

P.S. Serniku, jesteś tutaj jednym z nielicznych chlubnych wyjątków, plus dla Ciebie.

 

Ojej, nie wiedzialem ze moje zestawy sa niechlubne :(

Czy jezeli w ramach pokuty zaczne prezentowac zdjecia w niepasujacych na mnie garniturow Bytomia/Vistuli, to zyskam aprobate kolegi? Chyba juz powinienem biec do najblizszej galerii gdzie sa ich salony, a po powrocie do domu szykowac jakies ognisko - tyle holenderskich rzeczy do spalenia...

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj dzisiejszy zestaw - w drodze do pracy.

 

Prosze o konstruktywna krytyke :) Ja np. patrzac na zdjecie zastanawiam sie nad:

1. Skroceniem (chyba za bardzo sie lamia) i byc moze lekkim zwezeniem  spodni w lydce

2. Wydluzeniem rekawow marynarki

 

Aha, paznokcie w prawej rece sa nieco dluzsze gdyz gram na gitarze. I nie zamierzam ich skracac :)

post-5870-0-31538000-1436512482_thumb.pn

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.