Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety CT robi - powiedzmy to wprost - przeogromne mankiety francuskie. Chodzi tak o otwór na nadgarstek, jak i same wyłogi mankietu, które dodatkowo są bardzo sztywne. Pod tymi względami trochę lepiej jest w TML, choć to loteria (bywało, że w koszuli w fasonie "zwykły" slim mankiet był węższy niż w koszuli "fully fitted").

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie 2 koszul z CT i 2 z TML zamawianych w ostatnim kwartale mam wrażenie, że jest u nich bardzo podobnie - i ani jedna, ani druga firma "nie trzyma" fasonu w różnych koszulach. Cztery koszule i kazda inna, ale w każdej mankiet jest... duży. :) Mnie osobiście bardziej niż jego rozmiar chyba przeszkadza to, że wyłogi są na tyle sztywne, że spinka go "nie zbiera", i robi się z tego zamknięte od góry rozszerzające się od samych brzegów.

 

Rozmawiałem o tym z krawcem i np. w moim przypadku niepoprawialne - po zebraniu tyle materiału, żeby zabrać dziurkę, mankiet byłby za wąski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był chyba tylko madison zimowy cotton. Tez go kupiłem ale zastanowie sie czy jest sens go zostawiac skoro mam to soho. Jak myślisz Hargin?

 

Ok, ale ten co pokazałeś wygląda na letni. Trudno mi ocenić, bo z czystą bawełną od SS nie mam żadnego doświadczenia. Natomiast zdjęcia @TomiW01 wyglądały ok. Osobiście jednak uważam, że jasne garnitury na zimę średnio się sprawdzają. Preferuję generalnie inne tonacje. 

 

Natomiast w outlecie był jeszcze SOHO Grey Plain z grubej flaneli wełnianej. Zdecydowałem się, bo ma  ciekawy odcień na pograniczu szarości/brązu/różu i nie jest zbyt jasny.

 

Suits_Grey_Plain_Soho_P3699_Suitsupply_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@giacco - to jest ta różnica, o którą się kiedyś pytał bodajże @Aron - w tej jasnej szarości występuje wersja "zimna" jaką pokazał @mateo_belmondo oraz "ciepła" (wpadająca w brązy) jaką pokazałeś Ty. Mam identyczny garnitur jak @Blekit w tej "szaro-stalowej" wersji (poprzednia strona wątku). Wydaje mi się, że @Sernik ma tą samą właśnie.

 

Zresztą dość, bo zrobił się OT :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@giacco - to jest ta różnica, o którą się kiedyś pytał bodajże @Aron - w tej jasnej szarości występuje wersja "zimna" jaką pokazał @mateo_belmondo oraz "ciepła" (wpadająca w brązy) jaką pokazałeś Ty. Mam identyczny garnitur jak @Blekit w tej "szaro-stalowej" wersji (poprzednia strona wątku). Wydaje mi się, że @Sernik ma tą samą właśnie.

 

Zresztą dość, bo zrobił się OT :)

 

 

To jeszcze ja dla potwierdzenia i zakończenia OT - tak, ja mam tę wersję, którą pokazał giacco, również kupioną w regularnej cenie. 
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chodziło mi o to, że 3/4 prezentowanych tutaj outfitów składa się z ss i poszetka.com. Żadna tam personalna wycieczka, po prostu takie lekko złośliwe spostrzeżenie:)

P.S. Serniku, jesteś tutaj jednym z nielicznych chlubnych wyjątków, plus dla Ciebie.

 

Być może poleję miód dziś na Twoje serce.

 

post-6702-0-39442300-1437514281_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.