Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Wąski. Jakby Clovis wkleił fotkę na tle fotela od 125p, do tego nie z fajką, a najtańszym kiepem, też byś się zbulwersował, czy raczej puścił bokiem? Wystarczyło powiedzieć, że autor wkleił zdjęcie paru rzeczy na tle fotela samochodowego, ale nie, lepiej wypisać litanię o markach.

Tak, to formalnie bardzo interesujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby w tle był fotel Fiata 125p, to poprosilibyśmy Moda o przeniesienie do wątku o klasycznych samochodach.

Dyskusja jest już obecnie bezprzedmiotowa. Jak wczoraj napisałem (ale się nie zachowało) pierwotnie sądziłem, że mój komentarz został usunięty z własnej inicjatywy moderacji, skoro jednak okazało się, że uraził jednego z forumowiczów, zgadzam się, że moderator powinien był zareagować. I mam nadzieję, że ten mój uprzejmy komentarz jednak pozostanie na swoim miejscu i nie wywoła dalszej dyskusji. I na koniec uwaga ogólna: trochę więcej sprezzatury, panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oto ubrany poszedłem na piknik. 

Granatowa marynarka McNeal, Knit z Bytomia, dżinsy i buty podobne do brogsów(niestety tylko podobne), koszula RTW. Zastanawiałem się też nad poszetką, bo białej nie chciałem, ale jestem zielony w poszetkach. Jaką tutaj dać?

Swoją drogą mój pierwszy knit, dobrze zawiązany?

rWbNb5ds.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą mój pierwszy knit, dobrze zawiązany?

Tak jak w pytaniach Ci odpowiedziano - jest dobrze tylko zaciągnij węzeł, zacisnij go mocniej i uformuj go przy tym ;)

Co do poszetki, to wybor jest duzy, pamietaj zeby nie byla idealne w takim kolorze jak krawat, czyli to co tanie, polskie firmy lansują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka jest za ciemna do tego zestawu. Dobrze byłoby zawiązać odpowiedni węzeł krawata, poszetka w takim zestawieniu zdecydowanie do wymiany na coś bardziej fantazyjnego.

Odpowiedni wezel? Zawsze wiaze (D)FIH.

Zalaczylem zdjecie ktore lepiej przedstawia kolor marynarki, na zdjeciu wyszla czarna, a w swietle dziennym jest to granat do niebieskiego.

post-3172-0-27203100-1378131746_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpatrując zakup kolekcji marynarek z Harris Tweedu zaczalem je testowac i przyznam, że polubiłem temat tak bardzo, że ostatnio nie mogę przestać ich nosić. Zielona ma około 400 g, a jodła ma niewiarygodnie ciężkie 480g !!! i w temperaturach do 10 C w zasadzie moze zastepowac kurtke na trasach samochod-pomieszczenie :P Takie marynarki są oczywiście dla koneserów tweedu i nie nadają się do wielu miejsc pracy. Co o nich myślicie?

 

post-210-0-14755600-1378152873_thumb.jpg

 

post-210-0-61570600-1378153836_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpatrując zakup kolekcji marynarek z Harris Tweedu zaczalem je testowac i przyznam, że polubiłem temat tak bardzo, że ostatnio nie mogę przestać ich nosić. Zielona ma około 400 g, a jodła ma niewiarygodnie ciężkie 480g !!!

"Niewiarygodne"? Mam marynarkę z harris tweedu, który wg sprzedawcy ważył około 600 g / mb (około 20-21 uncji) - zresztą jedna z moich ulubionych :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.