Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tutaj chodzi o to, że krawat kojarzy się z pierwszą komunią. Może być normalny, niemodny krawat, byle luźniejszy w charakterze.

 

Ja mam nieco bardziej negatywne skojarzenia co do krawata. Chciałem jednak zapytać czy poszetka nie posiada dodatku w postaci małego prostokątnego kartonu przytwierdzonego na stałe? Takie odniosłem wrażenie patrząc na zdjęcie.

 

Gratuluję odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chciałem jednak zapytać czy poszetka nie posiada dodatku w postaci małego prostokątnego kartonu przytwierdzonego na stałe? Takie odniosłem wrażenie patrząc na zdjęcie.

 

Nie wiem z czego wnosisz, ale poszetka na stałe (np. wywijana kieszeń w niektórych propozycjach MD) to mój kolejny typ do "czego nigdy nie założę". Użyta przeze mnie jest "normalna". ;-)

 

 

To jest chyba optymalny poziom - poziom bioder :)

 

Nie w sytuacji jak z 1 m dziecko celuje w głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiemy, ze nie byles swiadomy. Ale moze nam wytlumaczysz dlaczego je tak nazwales? Chciales nawiazac do nazwy forum, moze Stowarzyszenia? Moze masz jakies zastrzezenia do dzialalnosci jednego lub drugiego?

 

Proszę Pana, gdybym miał jakieś zastrzeżenia do działalności Stwowarzyszenia, przede wszystkim nie udzielałbym się na jego forum, a już na pewno nie wrzucał zdjęć prosząc o komentarz. Powtarzam, nie byłem świadomy, iż nazwy plików pozostają nie zmienione, byłem przekonany, że skrypt forum nadaje własne nazwy plikom. W przeciwnym wypadku z pewnością nie wystawiałbym Pana i współforumowiczów na potencjalne zgorszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burger- Buty bardzo ładne. Ja mam taką dziwną przypadłość, że spodnie bez kantu oceniam stopień niżej, ale rzecz jasna ładnie skomponowane. Choć jak dla mnie góra zbyt przytłoczona natłokiem ciuchów, taki efekt łatwo, tak mi się wydaje, osiągnąć mają na sobie dwurzędówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burger- Buty bardzo ładne. Ja mam taką dziwną przypadłość, że spodnie bez kantu oceniam stopień niżej, ale rzecz jasna ładnie skomponowane. Choć jak dla mnie góra zbyt przytłoczona natłokiem ciuchów, taki efekt łatwo, tak mi się wydaje, osiągnąć mają na sobie dwurzędówkę.

 

Dziękuję bardzo za komentarz. Co by Pan sugerował, by uniknąć efektu natłoku u góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za komentarz. Co by Pan sugerował, by uniknąć efektu natłoku u góry?

Burger, spod marynarki wystaje coś co nie jestem w stanie określić poprzez twoje zdjęcie. Chyba szalik. Dla mnie to on jest winowajcą,m jakoś tak za dużo tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowy foch, wakacyjny tuning fryzury, letnie kolory i już ostatnie kilka dni w ubraniach biurowych. W czwartek zamienię je na najgorsze łachy, aby tarzać się po brzegach rzeki Spey polując na lokalne pstrągi, a później (jeśli złapię) smażyć je na jednorazowych grillach, które kupiłem w multimarkecie Jula :P BTW bardzo zaskakujący sklep - pod jednym dachem można kupić tam czajnik, bokserki, wiertarkę ... i kotwicę do jachtu :P

post-210-0-88752500-1375080540_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.