Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ostatnio okazję uczestniczyć w spotkaniu cygarowym o tajemniczej nazwie FOSCA, które organizowali koledzy z forum CigarAficionado.pl :D Były panamy, były lniane marynarki i ponad czterdzieści osób kopcących jak kominy :D Taka cygarowa Wielka Impregnacja ;lP

 

Rewelacja. I stylizacja i zdjęcie...

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój następny wpis na blogu o szyciu będzie mieć tytuł "Dwie dwurzędówki" :D

Na zdjęciu moja koleżanka Agnieszka w damskim zestawie koordynowanym z pracowni Krupa & Rzeszutko uszytej pod moim okiem oraz ja w jedynym garniturze RTW jaki mam. Garnitur jest z lat 90 i poddałem go gruntownemu remontowi w kilku różnych zakładach. Proces ten dokładnie opiszę na blogu :) Dodam jeszcze, że będzie to wpis o tłumaczeniu symultanicznym :P

Fot. K. Łukowicz (zdjęcie surowe)

post-210-0-14594800-1372863990_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#4inHand
Bardzo podoba mi się zestaw, ale osobiście zmieniłbym krawat na jakiś bardziej kontrastowy i dał niebieską poszetkę. Chociaż, jak celem miał być stonowany biznesowy zestaw, to wyszło bardzo fajnie(ale nie rozumiem czemu biała poszetka :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#4inHand

Bardzo podoba mi się zestaw, ale osobiście zmieniłbym krawat na jakiś bardziej kontrastowy i dał niebieską poszetkę. Chociaż, jak celem miał być stonowany biznesowy zestaw, to wyszło bardzo fajnie(ale nie rozumiem czemu biała poszetka :) ).

Dzięki za komplement :D Co do kontrastującego krawata --> pstrokate połączenia kolorów są najprostsze do zestawienia. Za to zestawienia kolorów, które nie kontrastują mocno, ale nie zlewają się i wyglądają ciekawie są zdecydowanie trudniejsze (+ z tego zdjęcia o krawacie nic nie wiadomo). Mam już spore umiejętności w tym pierwszym, a teraz uczę się tego drugiego :)

Co do poszetki, zdjecia są osadzone w atmosferze artykułu, w kórym opowiadam jak wygląda praca tłumacza symultanicznego. A tam dużo zależy od tego dla kogo pracujemy. Czasem, np. kiedy tłumaczymy na targach fitness albo dla branży IT, mogę sobie pozwolić na marynarkę w kratę i kwieciste poszetki, a czasem, np. kiedy pracujemy dla korporacji, orły muszą być szare :P

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Think big or go home!

Duże mankiety, i szerokie nogawki + wysoki stan i szelki (których oczywiście nie widać na tym foto) :D Po tej parze spodni jestem niemal pewien, że zbliżam się do kroju, który jest dla mnie najlepszy. Męczą mnie już trochę "eleganckie trendy". Szukam elegancji, która płynie z osobowości, a nie z Internetu :D Spodnie już mam! Czas na koszulę! Pracuje nad tym :D 

post-210-0-45596300-1373011424_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nigdy nie wypowiadam się w tym temacie o preferenchach poszczególnych użytkowników, to w tym wypadku myślę Tomek, że takim krojem spodni robisz sobie krzywdę. A przecież nie masz złej figury, tylko trudną.

 

Bartek, ciężko jest to stwierdzić widząc tylko końcówkę nogawki. Z pewnością zrobię wpis o takim kroju spodni więc będziesz mógł potwierdzić swoją opinię albo zmienić zdanie kiedy zobaczysz całość :) Możliwe, że na tym zdjęciu szerokość nogawki jest nieco przekłamana. W rzeczywistości ma 22 cm. Różnica pomiędzy 22 cm, a 20/21 cm jest kolosalna, ale nie przenosi mnie jeszcze do kategorii retro :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bazowałem na zdjęciu, po prostu wyobraziłem sobie szerokie i wysokie spodnie, dodatkowo z mankietami. Czy Tomka będzie jeszcze widać spod tego ubrania? Lubię oglądać Twoje eksperymenty na blogu, ale boję się że taki krój optycznie skróci Cię "do samej ziemi".

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi upał, więc można było założyć odebrane jakiś czas temu bananowe, lniane spodnie ( które zapoczątkowały trend do wybierania szerszych nogawek - tutaj 19 cm, manszet - 5cm). Zestawiłem je z niebieską marynarką, lnianą koszulą i knitem od kolegi trybka. Efekt:

post-497-0-79884800-1373045943_thumb.jpg

post-497-0-42072300-1373045992_thumb.jpg

post-497-0-65370800-1373046045_thumb.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.