Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

@Mikad

Masz aparycję i proporcje ciała predysponujące Cię do bycia modelem pokazującym garnitury! Rękawy Twojej marynarki są w porządku. Możesz jedynie pomyśleć o kupowaniu koszul z mankietami na dwa guziki (jeden nad drugim) tak żeby można odpiąć dolny guzik i rozkloszować mankiet, który obejmie zegarek nie pozwalając mu  zatrzymać koszuli w rękawie marynarki tak jak stało się w Twoim przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4inHand,

Dzięki! Tak, mam drugą koszulę z takimi właśnie guzikami i rzeczywiście jest lepiej. Trochę wątpliwości mam co do spodni - zwężałem je i skracałem, zastanawiam się, czy nie za mało. Ale tymi wątpliwościami podzielę się w jakimś innym wątku, by nie zaśmiecać tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na fakt, że jest to mój pierwszy post pragnę wszystkich serdecznie powitać. Od dłuższego czasu czytuję forum i stwierdziłem, że dobrą okazją do włączenia się w jego życie jest zaprezentowanie swoich stylizacji. Mam również nadzieję, że moja aktywność w pozostałych tematach będzie pożytkiem zarówno dla mnie jak i dla pozostałych forumowiczów.

 

Oto jaką mam propozucję na casual friday :) 

 

post-3258-0-95161800-1373632992_thumb.jp

post-3258-0-31420200-1373633021_thumb.jp

post-3258-0-87432300-1373633043_thumb.jp

post-3258-0-47293000-1373633060_thumb.jp

post-3258-0-45926100-1373633076_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za miłe słowa. Co do węzła to faktycznie mógłby być bardziej doszlifowany :) . Poszetka widoczna na zdjęciu jest wykonan z lnu i jest jednym z najlepszych zakupów w ostatnim czasie. Co dziwne, znalazłem ją w H&M nawet nie wiedziałem, że można tam znaleść takie ciekawe dodatki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichałD89, witaj.

Sugeruję wyciągnąć poszetkę... i oddać ją mnie :)

Na pierwszym zdjęciu marynarka wydaje się być bardzo gruba, nie jak na lato. To złudzenie?

 

Nie wiem dlaczego ale zawsze zwracam uwagę na tło zdjęcia.. :)

Nie jest to złudzenie. To faktycznie grubsza bawełna ale dzisiaj było deszczowo i chłodno więc postanowiłem się zabezpieczyć :)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.