Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, faktycznie nie goździk. :)

 

A pomieszanie konwencji bo wydaje mi się, że biały spory kwiat w butonierce pasuje do okazji i zestawów bardziej uroczystych, czy po forumowemu, formalnych. Natomiast kaszkiet to element z zupełnie innej bajki i moim zdaniem pasuje do casualowych okazji i ubrań (tweedowa marynarka, sweter czy skórzana kurtka).

Podsumowując, podstawą był raczej neutralny zestaw koordynowany który dodatkami można pociągnąć w stronę casualu lub ubrania bardziej oficjalnego.

Ty zastosowałeś dodatki z dwóch końców skali i dlatego uważam ten zestaw za nieudany.

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię :).

 

Odkąd noszę kwiatek w butonierce na co dzień, wybieram taki, na jaki mam w danym momencie ochotę. Kapeluszy nie noszę, z kaszkietem prawie się nie rozstaję :). Przyznam się, że nie myślałem, że wielkość kwiatka w połączeniu z takim nakryciem głowy może zepsuć cały zestaw.

 

Tak, czy inaczej dla mnie nie jest źle, choć fajnie, że może być jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie :).

 

Nie przekreślajmy po raz kolejny pracy krawca dlatego, że jakieś zdjęcie nie wyszło. Źle leżące klapy na zdjęciu są ewidentne, ALE może być tak, że to nie krawiec je sknocił tylko Ty przytyłeś i marynarka nie chce już się dopiąć tak jak wcześniej albo stanąłeś zbyt wyprostowany np. lekko spięty faktem, że robione jest zdjęcie. Zatem czy te klapy są dobrze ukazane na zdjęciu i czy były takie w dniu odebrania marynarki?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekreślajmy po raz kolejny pracy krawca dlatego, że jakieś zdjęcie nie wyszło. Źle leżące klapy na zdjęciu są ewidentne, ALE może być tak, że to nie krawiec je sknocił tylko Ty przytyłeś i marynarka nie chce już się dopiąć tak jak wcześniej albo stanąłeś zbyt wyprostowany np. lekko spięty faktem, że robione jest zdjęcie. Zatem czy te klapy są dobrze ukazane na zdjęciu i czy były takie w dniu odebrania marynarki?

Tomku, nie przekreślam niczyjej pracy - po prostu wyraziłem swoje zdanie. Myślę, że podchodzisz do zagadnienia zbyt emocjonalnie. Poza tym, jak słusznie zauważył kolega Piotr, chodziło mi raczej o marszczenie się materiału, co nie jest w żaden sposób powiązane z potencjalnymi zmianami sylwetki kolegi Krzysztofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.