Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

OK, dziękuję za odpowiedź. Tak czy owak muszę się wybrać do Pana showroomu. Zdaje się, że ostatnio na targach w Poznaniu tego samego dnia odwiedziliśmy stoisko Multirenowacji i obaj usłyszeliśmy ciekawą informację odnośnie planów na przyszłość partnerów Stowarzyszenia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak idę dziś po raz ostatni do pracy (zwykle tylko zestawy koordynowane, albo kanarkowa bluza z czerwonymi spodniami; dress code'u tam zero i w sumie słusznie).

Gajerek (garniturem tego nie nazwę) kupiłem jakiś czas temu na allegro. Spojrzałem tylko na wymiary marynarki ignorując spodnie, które okazały się czystej krwi rurkami. Materiał to bawełna z 3% elastanu, więc ruchów nie krępuje, mimo mocnego dopasowania.

I mam do Was pytanie - czy takie wdzianko jest Waszym zdaniem akceptowalne, biorąc pod uwagę moją rachityczną sylwetkę i młody wiek? Pytam w zasadzie głównie o spodnie, bo z całej reszty jestem zadowolony. Stan jest bardzo niski więc zdecydowałem nie opuszczać krawata do pasa (z niego samego też zrezygnowałem, może niesłusznie).

 

p5u4.jpg

 

9pms.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak idę dziś po raz ostatni do pracy (zwykle tylko zestawy koordynowane, albo kanarkowa bluza z czerwonymi spodniami; dress code'u tam zero i w sumie słusznie).

Gajerek (garniturem tego nie nazwę) kupiłem jakiś czas temu na allegro. Spojrzałem tylko na wymiary marynarki ignorując spodnie, które okazały się czystej krwi rurkami. Materiał to bawełna z 3% elastanu, więc ruchów nie krępuje, mimo mocnego dopasowania.

I mam do Was pytanie - czy takie wdzianko jest Waszym zdaniem akceptowalne, biorąc pod uwagę moją rachityczną sylwetkę i młody wiek? Pytam w zasadzie głównie o spodnie, bo z całej reszty jestem zadowolony. Stan jest bardzo niski więc zdecydowałem nie opuszczać krawata do pasa (z niego samego też zrezygnowałem, może niesłusznie).

 

p5u4.jpg

 

9pms.jpg

Moim zdaniem, biorąc pod uwagę młody wiek, krótka marynarka jest do przyjęcia. Pokombinowałbym bym w tej sytuacji z jakimś zestawem koordynowanym, bo spodnie są już zdecydowanie trudniejsze w odbiorze. Krawat - ednak lepiej wygląda jak sięga niżej, bez względu na stan. Trochę mi też ten akurat krawat nie pasuje wzorem. Uwaga wykraczająca poza strój - a nie dałoby się jakoś ujarzmić fryzury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.