Jump to content

Marek2011

Użytkownik
 • Content Count

  259
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58

About Marek2011

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Marek2011

  [Poznań] Zegarmistrz

  Polecam zakład pana Komasy na 28 Czerwca, przy skrzyżowaniu z Hetmańską. Znakomity fachowiec, są i paski.
 2. MrKaramba - jakbyś trochę dołożył... Co do Herringa - pod tą marką szyją różni producenci, także Barker i Loake. Mam dwie pary butów Herring. Jedne chyba Barker, drugie Cheaney i obie pary są świetne. A do tego błyskawiczna dostawa.
 3. Mam jedne i drugie i cóż, jedne i drugie się ładnie wiążą. Suit ma plus za wzory, a poszetka za grendynę i szantung za rozsądną cenę.
 4. Wujekrda - jakiś czas temu, na dnie szafy. znalazłem buty z tego typu prawidłami. Wyglądało to istotnie strasznie, ale po dniu noszenia butów zniknęło bez śladu.
 5. Eee, i IWC się kwarce zdarzały, i paru innym, dbającym o detale firmom. Dokładność jest faktycznie całkowicie pomijalna. Czasem zakładam zegarek nie interesując się zbytnio, którą godzinę wskazuje.
 6. Tomi - rację ma oczywiście Zając. Jeśli się jednak upierasz, to opcja 2 jest lepsza. Za 2500 i tak raczej nie dostaniesz najlepszego nurka na świecie, a z kolei Yanko to są świetne buty a i tak jeszcze 1500 na zegarek zostanie i nie będzie on z pewnością zły. Tissot jakiś sympatyczny np.
 7. Pewnie, że jest więcej... nie powiedziałbym problemów, raczej zachodu. I pewnie jest i tak, że kwarc będzie dokładniejszy od niedrogiego, czy nawet średnio drogiego, mechanika. Ale moim zdaniem te zabiegi są miłe, a niedokładności mają urok mechaniki właśnie.
 8. Marek2011

  Humor

  Widzicie? To nie jest trudne.
 9. Marek2011

  Forumowa poradnia stylistyczna

  Po maturze studia... Studenci jedzą niezbyt często...
 10. Marek2011

  Forumowa poradnia stylistyczna

  Ajzach - spodnie proponuję nieco skrócić
 11. Marek2011

  Producenci, marki butów: Bexley

  Bexleye po latach. Kupiłem w 2011 roku i wyglądały... jak to Bexleye. Wydaje mi się jednak, czas działa na ich korzyść.
 12. Marek2011

  Forumowa poradnia stylistyczna

  Gdzieś tam pisali, że tego guzika nie ruszać do godziny 18 (chyba). Później to i tak zależy od... itd.
 13. Marek2011

  Fatalna (?) jakość Barbour

  W tym roku kupiłem pierwszego Bedale'a i sam się sobie dziwię, jak do tej pory bez tej kurtki funkcjonowałem. Idealna, przy obecnej zimie, do samochodu. Wystarczająca na szybkie wyjście do sklepu itd.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.