Jump to content

Marek2011

Użytkownik
 • Content Count

  259
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58

About Marek2011

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polecam zakład pana Komasy na 28 Czerwca, przy skrzyżowaniu z Hetmańską. Znakomity fachowiec, są i paski.
 2. MrKaramba - jakbyś trochę dołożył... Co do Herringa - pod tą marką szyją różni producenci, także Barker i Loake. Mam dwie pary butów Herring. Jedne chyba Barker, drugie Cheaney i obie pary są świetne. A do tego błyskawiczna dostawa.
 3. Mam jedne i drugie i cóż, jedne i drugie się ładnie wiążą. Suit ma plus za wzory, a poszetka za grendynę i szantung za rozsądną cenę.
 4. Wujekrda - jakiś czas temu, na dnie szafy. znalazłem buty z tego typu prawidłami. Wyglądało to istotnie strasznie, ale po dniu noszenia butów zniknęło bez śladu.
 5. Eee, i IWC się kwarce zdarzały, i paru innym, dbającym o detale firmom. Dokładność jest faktycznie całkowicie pomijalna. Czasem zakładam zegarek nie interesując się zbytnio, którą godzinę wskazuje.
 6. Tomi - rację ma oczywiście Zając. Jeśli się jednak upierasz, to opcja 2 jest lepsza. Za 2500 i tak raczej nie dostaniesz najlepszego nurka na świecie, a z kolei Yanko to są świetne buty a i tak jeszcze 1500 na zegarek zostanie i nie będzie on z pewnością zły. Tissot jakiś sympatyczny np.
 7. Pewnie, że jest więcej... nie powiedziałbym problemów, raczej zachodu. I pewnie jest i tak, że kwarc będzie dokładniejszy od niedrogiego, czy nawet średnio drogiego, mechanika. Ale moim zdaniem te zabiegi są miłe, a niedokładności mają urok mechaniki właśnie.
 8. Widzicie? To nie jest trudne.
 9. Po maturze studia... Studenci jedzą niezbyt często...
 10. Ajzach - spodnie proponuję nieco skrócić
 11. Bexleye po latach. Kupiłem w 2011 roku i wyglądały... jak to Bexleye. Wydaje mi się jednak, czas działa na ich korzyść.
 12. Gdzieś tam pisali, że tego guzika nie ruszać do godziny 18 (chyba). Później to i tak zależy od... itd.
 13. W tym roku kupiłem pierwszego Bedale'a i sam się sobie dziwię, jak do tej pory bez tej kurtki funkcjonowałem. Idealna, przy obecnej zimie, do samochodu. Wystarczająca na szybkie wyjście do sklepu itd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.