Mr.Consigliere Opublikowano 24 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 24 Stycznia 2013 ...] David, czy o nabytek z SuitSupply? Cytuj
David Opublikowano 24 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 24 Stycznia 2013 ...] David, czy o nabytek z SuitSupply? Tak. Cytuj
4inHand Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 Kurde ja cały czas nie wiem co to jest SuitSupply, ale widziałem tę nazwę już tyle razy na FB, że chyba w końcu zadam sobie trud żeby coś o tym przeczytać Cytuj
Remy Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 ...] David, czy o nabytek z SuitSupply? Tak. Kupowałeś na odległość, czy w ich sklepie? Chętnie bym kupił u nich marynarkę ale mam trochę za duże barki i problem z doborem. Odsyłanie i wymiany trochę mnie irytują. Cytuj
Skalpel Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 David jeżeli możesz to zrób jakieś ładne zdjęcia w dziennym świetle i pokaż całość. Zaprawdę, powiadam Ci .... niewiele widać. Cytuj
Łukasz_ Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 Dzień dobry, koledzy. Poniżej mój dzisiejszy zestaw. Niestety nie potrafiłem zrobić zdjęcia, które oddałoby dobrze kolor marynarki. Cytuj
Kyle Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 Masz problem z rożkami kołnierzyka koszuli. W niektórych koszulach też mi się tak robi i bardzo mnie to irytuje. Dobre efekty w walce z tym zjawiskiem daje stosowanie metalowych fiszbin, lekko wygietych w łuk, i dodatkowe prasownanie kołnierzyka z już włożoną fiszbiną (czasem jeszcze wzmacniam efekt krochmalem w spray'u). Cytuj
Secondhand Dandy Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 Dzień dobry, koledzy. Poniżej mój dzisiejszy zestaw. Niestety nie potrafiłem zrobić zdjęcia, które oddałoby dobrze kolor marynarki. Marynarka z MD? Cytuj
Łukasz_ Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 @Kyle - w każdej koszuli używam metalowych fiszbinów - w tej na zdjęciu również. Muszę sprawdzić twój sposób i lekko je wygiąć @Secondhand Dandy - tak jest Nie mogłem się jej oprzeć) Cytuj
PawelR Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 Czy w CMDNS jeszcze się coś dzieje? ja czekam na zapowiadany tutorial robienia zdjęć, no nie wychodzą mi , w kolejce czeka też zestaw przerobiony przez pana Mazura. Cytuj
Skalpel Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 @Łukasz, w moim odczuciu marynarka jak i koszula ma zdecydowanie za krótkie rękawy. Zgodzę się również z Kylem, że musisz coś zrobić z rogami kołnierza. Sama koncepcja zestawu, dla mnie in plus! Bardzo podobają mi się również buty, możesz powiedziec co to za model? Cytuj
+Immune+ Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 Bardzo podobają mi się również buty, możesz powiedziec co to za model?Loake, model Burford. Cytuj
lodzermensch Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 a co jest w butonierce? nie mogę rozszyfrować ze zdjęcia... Cytuj
Skalpel Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 Dziękuję bardzo Immune! Wydaje mi się, że w butonierce jest "to" co jest jedwabną spinką do mankietów np, od poszetka.com. Cytuj
Otto Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 Jak to? Toż to rozetka Legii Honorowej Cytuj
mr.vintage Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zestawy z mijającego tygodnia: Cytuj
4inHand Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 Na pierwszym zdjęciu koszula i krawat kontrastują podobnie jak skóra i okulary. Dzięki temu świetnie to wygląda. Na drugim zdjęciu tego nie ma, ale tam marynarka to perełka 3 guziki obniżają punkt środkowy co jest korzstne, a szeroka klapa, która nie jest zaprasowana na sztywno przywodzi na myśl bespoke. Nice! Cytuj
Clovis Opublikowano 25 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 25 Stycznia 2013 Tak, marynarka na drugim świetny fason. Cytuj
PawelR Opublikowano 26 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Stycznia 2013 Chyba jest po prostu bardziej mięsista. Gdzieś już była dyskusja o tym jak wiele to daje. Cytuj
mr.vintage Opublikowano 26 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Stycznia 2013 Chyba jest po prostu bardziej mięsista. Gdzieś już była dyskusja o tym jak wiele to daje. Mięsistość i gramatura jest porównywalna z tą pierwszą, ale to dwa zupełnie inne materiały i to są właśnie detale, które wpływają na efekt końcowy. Szara marynarka to 80% wełna, 20% poliamid, a ta beżowa to 100% kaszmir. Kaszmir ma to do siebie, że pięknie się układa,nie jest taki "płaski". Cytuj
Pan Janusz Opublikowano 26 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Stycznia 2013 Kaszmir jest bardzo lejacy sie, idealny do dopasowanych rzeczy, wiele wybaczy Cytuj
Styleman Opublikowano 26 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Stycznia 2013 Dobry zestaw jest na drugim zdjęciu,chociaż wielkość klap jak w dwurzędówce.W trzecim zestawie krawat wygląda jak krajka,jest bardzo ciężki a ten węzeł jeszcze pogłębia jego wagę,poszetka tez inna bajka. Cytuj
andrzej k. Opublikowano 26 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Stycznia 2013 to forum bespoke tyle walczy o naturalne materiały a kolega nam z 20 % poliamidem paraduje Cytuj
mr.vintage Opublikowano 26 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Stycznia 2013 Dobry zestaw jest na drugim zdjęciu,chociaż wielkość klap jak w dwurzędówce.W trzecim zestawie krawat wygląda jak krajka,jest bardzo ciężki a ten węzeł jeszcze pogłębia jego wagę,poszetka tez inna bajka. Szerokość klap 9 cm, więc do dwurzędówki jej daleko. W ostatnim zestawie krawat jest z grubej tkaniny tweedowej. To najwęższy węzeł, jaki można na nim zawiązać. Poszetka dobrana do spodni. i marynarki (granatowo-fioletowa). Cytuj
constantin Opublikowano 26 Stycznia 2013 Zgłoś Opublikowano 26 Stycznia 2013 @mr.vintage marynarka z drugiego zdjęcia najbardziej "fotogeniczna":) Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.