Jump to content
Akp69

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

Recommended Posts

I mam też drugi temat na ultra-szybko. Jeszcze dwa dni jest promocja -35% na wszystkie nieprzecenione espadryle ze strony https://eu.diegos.com Z kolei przesyłka do Polski to ~19 EUR, więc całkiem sporo.

Czy ktoś byłby chętny na zamówienie u nich jakichś par i wzięcie wspólnej przesyłki? Tylko trzeba zamawiać do jutra do końca dnia. Jeśli byliby chętni na 100%, to napiszcie tu proszę konkretnie który model (link do sklepu) i jaki rozmiar. Jeśli będą chętni to ja zrobię zamówienie na siebie i rozliczymy się po przyjściu paczki do Polski.

• Like 1

@JakubAnderwald ogarnę temat dziś z Żoną. PS. Można chyba w koszyku łączyć produkty nieprzecenione z przecenionymi, a rabat naliczy się dla tych nieprzecenionych. Przynajmniej tak to wygląda z przykładowego koszyka zakupów, który właśnie sprawdziłem. Od 4 par wysyłka jest za 25 euro.

Tylko dokładnie sprawdźcie rozmiar.  Nie wiem jak diegos, ale espadrij l'originale ujednolicało rozmiarówkę. Spowodowało to, że po opiniach w komentarzach, żeby wziąć rozmiar większe niż się normalnie ma - wziąłem 46. Po przymiarce, nauczony doświadczeniem, zamówiłem 45 i 44. A finalnie chodzę w 43 :D Dobrze, że zalando ma darmowe przesyłki.....

No ja spróbuję wejść w rozmiar 13 US, gdy normalnie noszę 13 UK. Większych nie mają niestety. Uzgodniłem z nimi mailowo, że wyjątkowo w takiej sytuacji zwrócą mi pieniądze, bo standardowo nie ma u nich zwrotów, tylko wymiana na inny towar albo voucher na kwotę za jaką były kupione buty.

bo standardowo nie ma u nich zwrotów, tylko wymiana na inny towar albo voucher na kwotę za jaką były kupione buty.

To Dobrze by było, żeby sobie sprawdzili, czy STANDARDOWO, nie odbiegają od przepisów obowiązujących w w alej Unii

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Upvote 2

Pytałem o siebie w kontekście największego rozmiaru jaki mają. Całe zamówienie i tak będzie na mnie, ale trudno będzie mi wytłumaczyć że zwracam 38 bo większych nie ma :)

Koszule wyszły do zamawiających. Tym razem wszyscy zamówili dostawę paczkomatem  Życzę wszystkim miłego noszenia.

Niestety jeden kolega dla którego przyszły koszule nie podał mi żadnych danych do wysyłki ani odbioru koszul - jest to Kamil Marzynski. Zna ktoś może tego pana?

• Like 2
  • Upvote 1

W dniu 10.10.2019 o 20:56, JakubAnderwald napisał:

Koszule wyszły do zamawiających. ....

Dzięki za organizację i poświęcony czas, nie pierwszy raz zresztą.

Ode mnie także podziękowania za organizację. Następna akcja będzie okazją do dopracowania wymiarów. W moim przypadku parę uwag mam, ale i tak wyszło nieźle.

Odebrałem koszulę. Dziękuje bardzo koledze@JakubAnderwald za realizację zamówienia. Koszula wyszła naprawdę dobrze, odwzorowanie wymiarów jest perfekcyjne, aż byłem zaskoczony, mając w pamięci nieudane eksperymenty z Luxire.

Postaram się wrzucić zdjęcie w temacie o Oldze.

• Upvote 1

@JakubAnderwald Koszule odebrane, dzięki wielkie za organizację :) obie koszule super, materiał wyjątkowo lekki, miałem wrażenie, że w paczke jest jedna koszula zamiast dwóch :P

• Like 1

Czy ktoś z Lublina lub okolic byłby chętny na zakupy w Vistuli? 
Chodzi o promocje „druga rzecz za 1 gr.” Są fajne bosmanki, przy promocji wychodzi 550pln/szt.

W dniu 25.10.2019 o 21:22, PatLove napisał:

Nikt?

Jak patrze na ich stronę to mi się rzygać chce .Robią z ludzi frajerów.