Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dokładnie sprawdźcie rozmiar.  Nie wiem jak diegos, ale espadrij l'originale ujednolicało rozmiarówkę. Spowodowało to, że po opiniach w komentarzach, żeby wziąć rozmiar większe niż się normalnie ma - wziąłem 46. Po przymiarce, nauczony doświadczeniem, zamówiłem 45 i 44. A finalnie chodzę w 43 :D Dobrze, że zalando ma darmowe przesyłki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja spróbuję wejść w rozmiar 13 US, gdy normalnie noszę 13 UK. Większych nie mają niestety. Uzgodniłem z nimi mailowo, że wyjątkowo w takiej sytuacji zwrócą mi pieniądze, bo standardowo nie ma u nich zwrotów, tylko wymiana na inny towar albo voucher na kwotę za jaką były kupione buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszule wyszły do zamawiających. Tym razem wszyscy zamówili dostawę paczkomatem  Życzę wszystkim miłego noszenia.

Niestety jeden kolega dla którego przyszły koszule nie podał mi żadnych danych do wysyłki ani odbioru koszul - jest to Kamil Marzynski. Zna ktoś może tego pana?

 

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem koszulę. Dziękuje bardzo koledze@JakubAnderwald za realizację zamówienia. Koszula wyszła naprawdę dobrze, odwzorowanie wymiarów jest perfekcyjne, aż byłem zaskoczony, mając w pamięci nieudane eksperymenty z Luxire.

Postaram się wrzucić zdjęcie w temacie o Oldze.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Szukam dwóch, max. 3 osób chętnych na wspólne zamówienie koszul z CO i podzielenie się kosztami wysyłki (25 EUR). Obecnie CO jest zamknięte do 6 stycznia włącznie, więc jest kilka dni na zastanowienie się i złożenie zamówienia. Z przyczyn czysto logistycznych mile widziane osoby z Warszawy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dwóch, max. 3 osób chętnych na wspólne zamówienie koszul z CO i podzielenie się kosztami wysyłki (25 EUR). Obecnie CO jest zamknięte do 6 stycznia włącznie, więc jest kilka dni na zastanowienie się i złożenie zamówienia. Z przyczyn czysto logistycznych mile widziane osoby z Warszawy. 

Chętnie dołączę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JakubAnderwald napisał:

Ja chętnie dołączę, ale czemu brać na siebie koszty wysyłki? Nie lepiej dobrać jeszcze kilka osób i mieć wysyłkę za darmo?

Kwestia relacji kosztów wysyłki i czasu potrzebnego na 'ogarnięcie' tematu. Nie chciałbym robić z tego wielkiego zamówienia grupowego na kilkanaście osób bo raz, że wtedy naturalnie występują problemy ze zmotywowaniem takiej grupy osób do złożenia zamówienia w odpowiednim terminie, a dwa zwyczajnie nie jestem w stanie czasowo ogarnąć dystrybucji kilkunastu paczek z koszulami. Limit 2-3 nie jest jakiś ścisły i nieprzekraczalny ale raczej wskazówka, że to szybkie zamówienie dla zdecydowanych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lista:

1. zixart

2. Kuba

3. JakubAnderwald

4. laleczka

5. Velahrn

6. Kanter

 

Proszę o informacje jeśli kogoś pochopnie wpisałem na listę. Czas na złożenie zamówienia przewiduję do końca dnia 06.01. Myślę, że zrobimy to klasycznie - zamawiam ja z moim adresem, wszyscy z grupy zamawiają z odbiorem osobistym, a w komentarzu do zamówienie wskazanie, że zamówienie grupowe wraz z moim imieniem i nazwiskiem.  

 

EDIT: lista i tak przekroczyła już wstępne szacunki i na tej liczbie chciałbym ją już zamknąć. 

EDIT 2: edytowana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.