Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro mamy zatem darmową wysyłkę dla indywidualnych przesyłek, to zachęcam - korzystajcie :)

Gdyby ktoś z jakiegoś powodu i tak chciał się dorzucić do zamówienia ze mną, to czekam na deklaracje do końca dnia w niedzielę. Osoby które się zadeklarowały wcześniej - dajcie proszę znać jeszcze raz, bo wtedy nie mieliśmy informacji o darmowej wysyłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Panowie,

Wiem, że poza ogłoszeniami, ale jeśli znajdą się chętni to zamieszczę oficjalnie na Forum. Lokalny sklep z odzieżą MTM rezygnuje po korona-epidemii z dużej części asortymentu w tym całkowicie z przedstawicielstwa C&J. Rozmawiałem z właścicielem i chce się pozbyć kilku par za około 1500-1600zł w przeliczeniu. Buty są całkowicie nowe i pierwszego gatunku. 

Widziałem czarne oksfordy handgrade 9UK, beżowe oksfordy handgrade 9.5UK, brązowe brogsy chyba Finsbury 9.5UK, czarne bondowskie Northcote 8.5UK.

Dajcie znać czy ktoś jest zainteresowany, być może będę brał coś dla siebie w rozmiarach 9-9.5, ale mogę też przesłać do Polski. Jak nasza znajomość z właścicielem się rozwinie to może dopytam o coś innego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mamrot napisał:

@Żorż Ponimirski Jak jest coś na kopycie 341 E w rozmiarze 10UK i nie jest czarne, to jestem zainteresowany.

Niestety z nie-czarnych ostały się dwie pary: Boston 7UK i Whitehall 9.5UK (te są na okrągłym kopycie 330 z linii handgrade, więc może to ewentualnie?)

Z czarnych

Westfield 9.5UK (kopyto 341)

Malton 7UK (kopyto 360)

Grashmere 10UK G

Draycott 8UK G

 

Tylko tyle jest i więcej niestety nie będzie.

 

Do mnie idą Whitehall czarne 9UK (handgrade) i Northcote czarne 8.5UK i jeśli nie będą pasowały to wystawię na bazarku.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć, mam szansę zamówić ostatnie trzy pary C&J ale niestety nie w moich rozmiarach ani na kopytach, które znam. Byłyby to

1) Malton 7UK Czarne:

malton-5595-12-1.thumb.jpg.e3d115e60d8f61b025b095bfab37cc7a.jpg

2) Grasmere 7.5UK Tan:

crockett-jones-grasmere-tan_1500x1500_172.thumb.jpg.cbc4f2cb810fe25c70bc1688e59f326d.jpg

3) Boston 7UK Tan:

8363_R_1f3ce31e.jpg.f061faf22e7b22c431bd50713fd89c7d.jpg

Proszę o znak czy jest ktoś zainteresowany, wtedy przepuszczę to przez bazarek, żeby formalności stało się zadość ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ktoś może chciałby skorzystać z grupowego zamówienia w Poszetka.com? 

Chciałbym zamówić 2 krawaty w cenie 219 zł. Jeśli ktoś również chce krawat z tej półki cenowej, to wówczas koszt jednego wyjdzie 146 zł (+ przesyłka).

Ewentualnie krawat z grenadyny za 249 zł - czyli po promocji 166zł (z tym, że grenadynę chciałbym jedną więc współtowarzysz musiałby wziąć dwie, lub coś z tego zakresu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobry wieczór, czy na espadryle Diegos znajdą się chętni. Rok temu nie wyszło, teraz troszkę późno, bo trwa jakaś wyprzedaż i już niektórych rozmiarów nie ma, ale myślę że mógłbym spróbować skoordynować zamówienie, coś jeszcze da się wybrać. Potrzeba jakieś 10-11 par, jest zniżka 30 % od cen nie wyprzedażowych, a od 200 E wysyłka za free. Wyszłoby około 90 zł za parę, są chętni? Dyskusja o rozmiarówce jest stronę wcześniej.
Ode mnie dwie pary w dwóch rozmiarach, stopa 27 cm, myślę że 43 i 44 będzie ok, najwyżej pójdą na sprzedaż :) Byłyby to szybkie zakupy, jakby byli chętni, to zamawiałbym nawet pojutrze.
 

red-stripes-espadrille-men-yellow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 23:26, Solecalupo napisał:

Ja zamówiłem rok temu rozmiar 43 gdzie normalnie noszę 42 i są za ciasne. Może i się rozbiją ale w tej chwili wygląda to źle bo palec prawie chce przebić materiał i cóż z tego że materiał się może i rozciągnie jak podeszwa za mała. Niemniej już większych bym pewnie nie brał bo mogłyby się zsuwać z pięty.

Piszę się na jedną parę.

Rozmiar-dwa w górę, myślę że ich tabelka jest w miarę wiarygodna.
https://eu.diegos.com/eneu/size-charts

https://eu.diegos.com/eneu/men.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Czy są chętni na zakup wieszaków Hanger Project bezpośrednio ze USA? https://www.kirbyallison.com/

Jako że Patine przestało je sprowadzać, planuję zakup bezpośrednio od producenta. Do podziału koszty dostawy 89.45 USD. Na zainteresowanych czekam kilka dni a potem zamawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czy jest ktoś chętny do współudziału w zamówieniu w Macaroni Tomato w ramach promocji akcesoriów 2+1? Mam upatrzony szalik, potrzeb dwóch rzeczy jeszcze, idealnie, gdyby były zbliżone cenowo. Sprawa do szybkiej decyzji do weekendu. Mogę jakby co osobiście odebrać, żeby przyspieszyć sprawę.

https://macaronitomato.com/kategoria-produktu/akcesoria/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.