Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

1. bratdominik 3 pary (41-46) ZAPŁACONE
2. chylonczyk - 2 pary (41-46) ZAPŁACONE
3. michau - 1 para (41-46) brak odpowiedzi oraz wpłaty
4. Nowoanglik - 3 pary (41-46) ZAPŁACONE
5. Kanapa - 1 para (41-46) ZAPŁACONE
6. Aras - 1 sztuka rozmiaru XL (41-46) oraz 3 sztuki rozmiaru M (do 41) ZAPŁACONE
7. Kosiareks - a ja poproszę 2 pary (41-46) brak odpowiedzi oraz wpłaty
8. Xune - 1 para rozmiar do 41, 1 para rozmiar 41-46 ZAPŁACONE

 9. kormox - 2 pary (41/46) ZAPŁACONE

10. Jaann6 2 pary (41/46) ZAPŁACONE

11. FONos 2 pary (41/46) ZAPŁACONE

 

Zamówienie zostało złożone. Panów @michau oraz @Kosiareks proszę o kontakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie wkładek pod język firmy PEDAG niniejszym zamykam.

Kolegów proszę o odebranie PW oraz dokonanie wpłaty w dniu dzisiejszym. Zamówienie będzie odbierane na początku przyszłego tygodnia a rozsyłane 27.06. W przypadku odbioru osobistego w Warszawie w dniach 27-29.06 będę zwracał nadpłatę do rąk własnych.

1. bratdominik 3 pary (41-46)
2. chylonczyk - 2 pary (41-46)
3. michau - 1 para (41-46) ?
4. Nowoanglik - 3 pary (41-46)
5. Kanapa - 1 para (41-46)
6. Aras - 1 sztuka rozmiaru XL (41-46) oraz 3 sztuki rozmiaru M (do 41)
7. Kosiareks - a ja poproszę 2 pary (41-46)
8. Xune - 1 para rozmiar do 41, 1 para rozmiar 41-46

 9. kormox - 2 pary (41/46)

10. Jaann6 2 pary (41/46)

11. FONos 2 pary (41/46)

Wkładki odebrane. Proszę teraz wszystkich i każdego z osobna o PW z danymi do wysyłki, którą będę prowadził w dniach 27-28.06. Ewentualni spóźnialscy będą zmuszeni poczekać na drugą turę w drugiej połowie lipca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie wkładek pod język firmy PEDAG. Kto nie odebrał osobiście lub nie dostał ode mnie PW o wysłaniu przesyłki, muszę prosić o cierpliwość. Wyjeżdżam na dwa tygodnie, a od piątku aż do dzisiaj nie miałem po prostu jak zająć się wysyłką, nawet aby po prostu wrzucić co trzeba do paczkomatu. Będę kończył wysyłkę za dwa tygodnie w poniedziałek. Przepraszam za opóźnienie i mam nadzieję, że Koledzy wybaczą obsuwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szybki temat, planuję zakup skrzynki na zegarki z górnej półki (skrzynka z górnej, nie zegarki), firma Wolf.

ponieważ wersja US ma sam box jednopoziomowy z klapką (albo bez), natomiast w UK jest tylko wersja bez klapki, bądź podwójna jak poniżej - mam do sprzedania tą dolną część.

Cena całości 145GBP plus 20GBP szip, czyli powiedzmy za 80GBP z wysyłką oddam tą część - szukam chętnego :) zamawiam kolor szary, ale jeśli ktoś się uprze na granatowy to nie ma problemu. Skrzynka jest świetnie wykonana, wypełnienie z zamszu top! o jakości tej firmy na pewno może wypowiedzieć się @Tanatos70 który użytkuje sprzęt tej firmy

 

319703.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Camiceria Olga potwierdziła, że mamy darmową wysyłkę. Możemy rozpocząć składanie zamówień. Umówmy się, że zamówienia składamy do końca dnia 11 września. 12 września w czwartek wysyłam zamówienie i rusza produkcja.

Zasady składania zamówień (takie sam jak poprzednio ;)):

  1. Zamówienia każdy składa indywidualnie na swoim koncie w Camiceria Olga. Przy zamówieniu wybieracie odbiór osobisty i wpisujecie w komentarzu "group Anderwald" oraz opłacacie je sami. Dzięki temu CO wie, że koszule mają trafić do wspólnej paczki do mnie.
  2. Ceny są takie jak na stronie, nie mamy żadnych zniżek poza darmową wysyłką.
  3. Osoby zamawiające pierwszy raz mogą zamówić 1 koszulę, osoby które już wcześniej coś zamawiały - minimalne zamówienie to 2 sztuki.
  4. Po wyprodukowaniu koszule przyjeżdżają do mnie 1 paczką. Następnie ja je dystrybuuję po Polsce. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie (centrum i Żoliborz) lub wysyłka Inpostem - paczkomat lub kurier do domu, koszt ok. 15 zł.
  5. Termin realizacji oceniałbym na ok. 1 miesiąc, patrząc na poprzednie zamówienia.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.