Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,
Szukam dokładnie takiej albo bardzo podobnej kurtki:

https://www.amazon.co.uk/Paoloni-Mens-Coat-blue-XX-Large/dp/B01MQ5TV7P

Przymierzałem ją w TK Maxx na Marszałkowskiej, jednak rozmiar 50 okazał się zbyt mały.

Szukam więc możliwości zakupu:

1. Rozmiaru 52 dokładnie tej kurtki - może ktoś widział w innych TK albo w internecie; albo

2. Jakiejś alternatywy, tj. podobnej kurtki wysokiej jakości.

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić:
1. Porządną bawełnę na nieocieplany płaszcz na wiosnę/jesień. Liczyłbym na coś o cięższej gramaturze i stosunkowo małej gniotliwości, w jakiejś ciemnej zieleni, może burgundzie albo od bidy granacie. Najfajniej jakby opinia była z doświadczenia bo bawełny na rynku jest mnóstwo, ale pewnie nie do końca takiej jak szukam.
2. Podszewkę do płaszcza, pewnie jakaś wiskoza/cupro w ciemniejszym kolorze. Fajne wzory to ekstra bonus, ale sklepów z wiskozami też jest tyle że zależałoby mi na sklepie/materiale sprawdzonym/używanym osobiście.

Z góry dzięki :)
Forum próbowałem i cały czas próbuję przeszukać, ale z takim se skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tol również szukam takiej z plecami z materiału. Dawno temu na którejś stronie była opcja wyboru rodzaju pleców. W tej chwili nie pamiętam gdzie. Zapytaj może w Benevento, na stronie mają taką informacje .

"Każda para szyta jest pod zamówienie. Czas realizacja nie przekracza 7 dni roboczych. Zamówienia MTM i spersonalizowane realizujemy do 21 dni roboczych. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwane spodnie z wysokim stanem i regulatorami i możliwością guzików na szelki.

Aktualnie jedne zamówione u krawca, ale przyszłościowo chciałbym mieć kilka par i nie muszą być szyte przez krawca, wystarczy MTM lub RTW, również jest to tańszy koszt.

Benevento ostatnio skacze z cenami i dużo jest negatywnych komentarzy.

@poszetka.com ostatnio wstawiacie zdjęcia w spodniach MTM - czy coś planujecie w tym temacie?

Przy luxire trochę się obawiam, że jakieś wymiary źle podam i później trzeba odsyłać i poprawiać.

Najlepiej w trójmieście albo online.

Sklepy różne przeszukałem i nic nie znalazłem. Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pmichal napisał:

Poszukiwane spodnie z wysokim stanem i regulatorami i możliwością guzików na szelki.

Aktualnie jedne zamówione u krawca, ale przyszłościowo chciałbym mieć kilka par i nie muszą być szyte przez krawca, wystarczy MTM lub RTW, również jest to tańszy koszt.

Benevento ostatnio skacze z cenami i dużo jest negatywnych komentarzy.

@poszetka.com ostatnio wstawiacie zdjęcia w spodniach MTM - czy coś planujecie w tym temacie?

Przy luxire trochę się obawiam, że jakieś wymiary źle podam i później trzeba odsyłać i poprawiać.

Najlepiej w trójmieście albo online.

Sklepy różne przeszukałem i nic nie znalazłem. Dzięki za pomoc

MTM / bespoke tylko stacjonarnie w naszym sklepie przy Morcinka 23 / koszt: 900 - 1300 zł/.

Spodnie RTW (w tym na szelki) będą w tym roku ale do zakupy tylko z marynarką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.