Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich, wie ktoś gdzie można nabyć prawidła do trzewików? Najlepiej jakby był to polski sklep i w miarę przystępnej cenie. Jedyne jakie widziałem do tej pory były na Amazonie, albo sprzedawane przez Red Winga, ale nie wiem czy to najlepsza opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidła do trzewików są tak samo potrzebne jak świni siodło albo rybie ręcznik. Jedynie w przypadku kowbojek, oficerek lub butów do jazdy konnej takie prawidła mają sensowne zastosowanie., Ale jak kogoś bardzo ręka świerzbi żeby wy***czyć w błoto 7 stówek to proszę bardzo  https://patine.pl/saphir-mdor-shoe-trees-ankle-boots-em-111.html  Edit: BTW U Bezosa czy Red Winga to zdecydowanie lepsza opcja, gdyż wrzucasz w błoto tylko 50 dolców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, szukam Clubmasterów (takich jak na zdjęciu) do 400-500zł, czy jest coś sensownego w takim budżecie poza Ray-Banami? Macie jakieś marki godne polecenia? (Oczywiście wiem, że Persole są super, ale nie wydam narazie ~1200 zł na okulary, bo jeszcze mam korekcyjne soczewki do wstawienia)

ray-ban-3016-clubmaster-kolor-w0366-rozmiar-49.jpg

34236~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koval napisał:

Wiem, że nie 1200, ale z korekcyjnymi szkłami tyle by mi wyszło, nawet kupując Persole za 700-800zł. Weź pod uwagę to, że Persole w stylu Clubmaster są droższe od innych oprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koval napisał:

To samo chcialem napisac 😂 Też kupiłem tam Persole, polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koval napisał:

Trafiłem na coś takiego, 150zł i w sumie identyczny wygląd jak Ray-Bany, jakościowo pewnie gorzej, ale chyba się skuszę.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Servetch napisał:

W sąsiednim wątku pojawił się temat krawatu ślubnego. Mam wrażenie, że oferta krawatów bardzo się przez kilka ostatnich lat skurczyła i teraz niespecjalnie widzę krawaty shepherd's check.

Ktoś kojarzy coś poza Kentwang?

https://www.kentwang.com/accessories/ties/shepherd-s-check-black.html

Kolega w analogicznym temacie wrzucił link do:

https://shibumi-firenze.com/ties/woven/4672/houndstooth-silk-tie-navy/white-hand-rolled

Firma niemiecka (mimo japońsko-włoskiej nazwy) więc wysyłka wewnątrz EU.

Zrobiłem szybki przegląd polskich marek, w tym "forumowych", ale faktycznie, trudno znaleźć coś podobnego. 

Proponuje jeszcze odezwać się do tiestore.pl, mają oni ma magazynie SETKI różnych bel (byłem - widziałem), wybór jest nieporównywalnie większy niż w sklepie internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, nie szukam konkretnych przedmiotów, a raczej miejsc, gdzie można dobre rzeczy znaleźć.

Interesują mnie Warszawskie lumpeksy czy inne sklepy vintage z ubraniami z drugiej ręki, w których często można znaleźć dobrej jakości męskie, eleganckie ubrania.

Sam mieszkam w okolicach Piaseczna i tam ciężko znaleźć mi znaleźć coś jakościowego, a w samej Warszawie jestem nieobyty. Póki co mam wyłącznie doświadczenie w szukaniu dobrych przecen w sieciówkach czy takich sklepach jak TK Maxx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszetka, koszulanawymiar.pl, hendersonshirts, macaroni RTW. W popularnych sieciówkach wydaje się, że nie ma co szukać koszuli spełniającej wszystkie powyższe wymagania - pin collar czy zwykła maklerka się znajdzie, ale zależy mi na wszystkich elementach powyżej. Pewnie jakieś droższe MTM typu Zack Roman, Cafardini, Macaroni byłoby w stanie coś takiego uszyć, ale to już wychodzi spory wydatek jak na półformalną koszulę do noszenia na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.