Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega szuka jakiejś cienkiej beżowej kurtki/parki/overshirtu, ogólnie czegoś w stylu smart casual (nie chce chodzić w marynarce) na temperatury rzędu 8-10 stopni, w rozmiarze XS-S, w budżecie do 800-1000zł, wie ktoś może gdzie można coś takiego dostać z w miarę sensownego materiału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarianoItaliano napisał:

Poszukuję grubego kardiganu, najlepiej z szalowym kołnierzem, w kolorze granatowym lub niebieskim. Co do materiału - może być bawełna, wełna - bez sztuczności.

Jaki rozmiar? Twój post przypomniał mi, że zalega mi taki z Mango (oczywiście nowy z metkami) w średnim granacie, 100% bawełna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarianoItaliano napisał:

Ogólnie M, z Mango też coś mam M i jest na ogóle dobre rozmiarowo, pomimo lekko za długich rękawów

To niestety nie pomogę, mam formalnie L realnie zmierzającą do XL.

Dla siebie ostatni takie kardigan z bawełny kupiłem w H&M, ale już ich nie ma, zresztą były tylko online, pewnie warto obserwować, mogą powrócić. W TKMaxx można czasem upolować, kiedyś kupiłem tam wełniany, choć akurat na wiosnę taki skład odradzam, bardzo w nim ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie znajdę tego typu bomberkę/pilotkę zamszową (chociaż nie jest to warunek konieczny- może być inny materiał: sztruks, twill?). Koniecznie zależy mi na co najmniej dwóch cechach ze poniższych zdjęć: zapinana na guziki plus nakładane kieszenie z patką. Te ze zdjęć kosztują 1000-1300 Euro- szukam czegoś bardziej budżetowego.

Bomberkę z Poszetki widziałem ale chętnie rozważę inną opcję.

w2000_q60.jpg

POLO RALPH LAUREN Suede Bomber JacketVALSTAR Valstarino Slim-Fit Suede Bomber Jacket

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaskokoz napisał:

Dostanę dzisiaj stacjonarnie w Warszawie granatowy psiukacz do zamszu? Preferowany z oferty multirenowacji ale nie upieram się.

Stacjonarnie chyba w Wielkim Shoe można kupić, ale pewności nie mam i pewnie lepiej najpierw do nich zadzwonić.

Renovator 250ml - renowator pasta do zamszu nubuku (wielkishoe.com) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SeraFinn napisał:

Chodzi Ci o sam typ butów, czy bardziej o to by były łączone dwa typy skóry - bo jeśli  tylko to pierwsze to np.: trzewiki berwicka są w cenie koło 1000 zł - nie są do końca identyczne masz na stronie Klasyczne Buty może podpasuje, któryś model bo identyczne to nie są.

 

 

12 godzin temu, ciasteczkowy napisał:

Pytanie jak bardzo podobne mają być. W miarę podobne Patine można znaleźć na wyprzedaży:

 

buty.thumb.png.db36fd45c4c82bf44a1e3c60cb756a11.png

Chodziło o styl - Orson TLB, balmolar oxford, skóra nie musi być łączona. Berwicki są ok, ale max 700 zł warte jak dla mnie, wyżej są już lepsze marki. Patine właśnie widziałem i niestety śmieszne rozmiary jakieś zostały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2022 o 11:59, adamW napisał:

Panowie, gdzie znajdę tego typu bomberkę/pilotkę zamszową (chociaż nie jest to warunek konieczny- może być inny materiał: sztruks, twill?). Koniecznie zależy mi na co najmniej dwóch cechach ze poniższych zdjęć: zapinana na guziki plus nakładane kieszenie z patką. Te ze zdjęć kosztują 1000-1300 Euro- szukam czegoś bardziej budżetowego.

Bomberkę z Poszetki widziałem ale chętnie rozważę inną opcję.

Udało się coś sensownego namierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.