Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Kołnierz pin collar może mieć różny kształt wysokość stójki i długość wyłogów., Przy wyborze kształtu i wielkości trzeba brać pod uwagę takie cechy fizjonomii jak obrys twarzy, długość szyi i ogólną posturę danego osobnika., Przejrzyj sobie fotki z serialu "Bordwalk Empire" tam znajdziesz mnóstwo przykładów kołnierzyków pin collar w wielu  konfiguracjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://allegro.pl/uzytkownik/pasek-net&ved=2ahUKEwj4k5qf9qL2AhUEvosKHfWIC18QFnoECAkQAQ&usg=AOvVaw1LSo6Wo5eDDvrt_JH7qdg2

Posiadam od nich kilka pasków (policzyłem i 5 sztuk), najstarsze od 5 lat i zachowują się bardzo dobrze, od Milera też mam i nie widzę różnicy. Moje paski to te w cenie 42 zł, chyba inflacja ich nie dotknęła, bo jak dobrze pamiętam też dałem koło 4 dych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam paski od tego producenta.

https://www.ludwigschroeder.de/shop/herrenguertel/?gclid=CjwKCAiAyPyQBhB6EiwAFUuakvMuhc0CrE-3vS-h9jXrV5I_PW6EWHS2MNauo8nggzGiNlqbQe8ncBoCX2wQAvD_BwE

W fabrycznym outlecie mozna kupic paski z malymi bledami za ulamek ceny. Poza tym maja ogromna ilosc skor i klamer (wiekszosc to wloskie z mosiadzu lub brazu) i wykonuja tez paski na indywidualne zamowienie klienta. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mieliście do czynienia z taką cienką gumową podeszwą? Są one wytrzymalsze od skóry? Szukam trzewików na deszczowe dni i trafiłem na takie. Mam tendencję do ścierania czubków podeszwy i zastanawiam się, ile takie coś wytrzyma.

 

 

Berwick-376-Brown-Suede-Chelsea,-sztyblety,--chelsea-boot,-skora-zamszowa,-podeszwa-gumowa,---kolor-brazowy,-dark-brown,-ciemny-braz~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mosze napisał:

Nie zaryzykowałbym. Kiedyś upaprałem takie spodnie podczas mierzenia.

Bawełniane pozostają świeże przez 3 dni (do 4-5, jeśli ma się szczęście). Wiem, że wełna nie przyjmuje tak łatwo zabrudzeń, ale z kolei bawełniane można łatwo wyprać.

W życiu bym o tym nie pomyślał, zapomniałem ze białe spodnie lubią się brudzić a z wełnianymi może być problem, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.