Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, miszel napisał:

Czy ktoś miał doświadczenia ze sklepem tiestore.pl? Chciałbym kupić tam grenadynowy krawat a ceny są czasem -40% tego co oferują znane tutaj osobistości 😅

Miałem. Rewelacyjny kontakt i wykonanie. Moim zdaniem krawaty grenadynowe lepsze niż od poszetki. Nie siepią się. Ponadto możesz bez wielkiej ingerencji w cenę wybrać inny rozmiar. Ja kupiłem 9 cm szerokości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2020 o 20:19, MrAeonam napisał:

Panowie, czy do kurtki ze skóry jagIMG_20200610_200940.thumb.jpg.9bad45aad1e9a7677a0351eab3301e8a.jpgnięcej:

IMG_20200610_200853.thumb.jpg.eed0e0c11c79cd9fee1be6ec072996dc.jpg

 

 

Mogę użyć Tarrago Balm lub Saphir Renovateur?

Skóra na karku jest dość mocno wysuszona (w dotyku trochę papierowa) i chciałbym ją odżywić i zaimpregnować.

Zaryzykowałem i użyłem Tarrago Leather Balm. Efekt jest bardzo dobry, balsam wchłonął się równomiernie, nie ma żadnych przebarwień, a sama skóra jest nawilżona. Dodatkowo preparat ma bardzo przyjemny zapach (przyjemniejszy niż Saphir Renovateur).

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2020 o 18:26, john220 napisał:

Co sądzicie Panowie o tej aktówce? 

Nie spodziewam się super jakości, ale może ktoś miał produkt tej marki albo zwyczajnie chce się wypowiedzieć.

Zastanawia mnie jak jest ze sztywnością tej skóry. Na tym zdjęciu wydaje się, że torba się ugina i przez to wygląda jak worek: Lepiej chyb celować w bardziej sztywne modele.

image.thumb.png.50f7e86b664b0ab93e6262518db4123f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2020 o 18:26, john220 napisał:

Co sądzicie Panowie o tej aktówce? 

tbs-305-v.brown-1.jpgtbs-305-v.brown-4.jpg

Nie spodziewam się super jakości, ale może ktoś miał produkt tej marki albo zwyczajnie chce się wypowiedzieć.

Mam tę aktówkę. Skóra jest dość sztywna, jak trzymam ją pustą w ręku to się nie ugina. Już ją trochę ją używam, ale mogę powiedzieć, że jakościowo jest dobra. Podejrzewam, że model na zdjęciu trzyma inny model tej samej aktówki, z innej skóry, orientowałem się w tym temacie przed zakupieniem tej brązowej. Załączam Wam zdjęcie jak wygląda już po kilku miesiącach używania. Generalnie polecam. 

IMG_7119.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak was tylko przestrzegę na przyszłość. Przynajmniej w moim przypadku towar jest wybrakowany i nie spełnia moich oczekiwań.

Faktycznie jest giętki jak worek, ale z wypełnieniem nie powinno być problemu. Jednakże stan przysłanej aktówki pozostawia wiele do życzenia. 

1. Przebarwienie na tyle.

2. Cała skóra porysowana. (do usunięcia w większości, ale to nieśmieszny żart)

3. Zagięcie skóry na zamknięciu. Trwałe i głębokie.

4. Nieprzyjemny zapach.

Leci reklamacja.

Ps. Mniejsza aktówka dla mojej lubej (od @poszetka.com ) bez zarzutu. Gruba skóra, równe szwy i ogólne porządne wykonanie. Polecam gorąco. Ostatnie zdjęcie dla porównania.

IMG_20200619_161249.jpg

IMG_20200619_161333.jpg

IMG_20200619_161259.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie trzy sprawy:


1. Białe(!) sneakersy. Możecie polecić jakieś bardzo podobne do tych z Suit Supply?
Chciałbym znaleźć w cenie 300-400 zł.
Tak zapytam jeszcze - te z Suit Supply warte swej ceny?

2. Gładkie T-shirty bez napisów i logo marki (okrągły dekolt) dostępne w wielu kolorach. Jaką markę/marki możecie polecić? Dobrze gdyby były lekko dopasowane.
Znalazłem fajne Christiana Berga – co myślicie o marce?
Dla przykładu -> Christian Berg

3. Czy możecie polecić kogoś kto przywróciłby pasek od zegarka do stanu używalności (zapach)? Próbowałem zrobić coś sam (woda z sodą), ale nie pomogło. Jest to w sumie nowy pasek (Morellato), bo po wymianie zegarek nosiłem raptem kilka miesięcy. Szkoda wyrzucić pasek i wydawać pieniądze na kolejny. Trochę zegarek już leży, a chciałbym w końcu ponosić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.