Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie te wszystkie marki (dorzucę jeszcze Brax, Selected, Gant) oferują poziom na tyle dobry, że szybciej Ci się znudzą niż zniszczą w stopniu uniemożliwiającm przyzwoity wygląd. Miałem dwie pary MD i byłem zadowolony. Nie gniotły się jakoś szczególnie (ale ja prasuję spodnie rano przed każdym założeniem🙂) i były dobrze skrojone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, JakubAnderwald napisał:

A co sądzicie o szyciu ich w Benevento? Czy to już przesada pod kątem cena/jakość?

Mam chyba 6 par spodni zarówno chino jak i inne rodzaje. Największa zaleta to możliwość personalizacji, są raczej otwarci na wszystkie pomysły. Cena też jest przystępna w porównaniu do innych firm. Minusem jest długi okres oczekiwania (w przypadku MTM), ograniczony wybór materiałów. Moim zdaniem nie ma porównania z MD, cenowo tylko Hiszpanie się bronią na wyprzedażach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, JakubAnderwald napisał:

Vistula była, Wólczanka właśnie się pojawiła w wypowiedziach tego pana. Czekamy na trzecią markę czy reagujemy? :)

Możesz reagować bez przyzwolenia innych forumowiczów, chyba, że masz jakiś zakaz wypowiadania własnego zdania bez pozwolenia :) Również nie wszyscy są tacy majętni, żeby wydać 600 zł na koszulę :) Stąd właśnie pytanie o sklepy, gdzie stosunek ceny do jakości jest przystępny dla zwykłego zjadacza chleba. Odesłanie do tematu, który ma prawie 160 stron, na każdej  stronie 25 postów, co daje około 4000 wiadomości też nie rozwiało moich wątpliwości. Przesianie z tego wątku wartościowych informacji nie jest łatwe dla nowicjusza. A właśnie ten temat wydaje mi się odpowiedni na szybkie uzyskanie odpowiedzi na zadane pytanie.

Więc zachęcam do udzielania odpowiedzi, jeżeli uważasz, że możesz pomóc ;) Podejrzewam, że dla osoby, która śledzi różne firmy/sklepy i orientuje się w promocjach/cenach/jakości danych ubrań to udzielenie odpowiedzi by zajęła mniej niż napisanie cytowanego, bardzo zabawnego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każda koszula w TKMaxx jest jakościowo lepsza od (obecnej) Wólczanki, a żadna nie kosztuje 600 zł ani nawet połowy tej kwoty.

Przykładowe marki: Profuomo Originale (100 zł lub mniej, bardzo dobre), Profuomo Sky Blue (100 zł lub więcej, rewelacyjne), Eton (200 zł, rewelacyjne), Jacques Britt (200 zł, rewelacyjne), Arrow (ok. 150 zł, rewelacyjne), Van Laack (rzadko bywają, 200 zł lub więcej, rewelacyjne). Ceny z TK, ocena w porównaniu do Wólczanki, nie T&A.

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pablocito napisał:

Jesteś nowicjuszem w czytaniu?emoji849.png

Proponuję jeszcze raz przeczytać moją wypowiedź, bo ewidentnie Ty masz problemy z czytaniem :)  Widzę, że jesteś bardzo dobry w czytaniu, ale już niekoniecznie ze zrozumieniem :DMiedzy innymi przez takie błyskotliwe wiadomości tak ciężko i niechętnie czyta się np. ten temat o koszulach ;) Przez ponad 10 lat nie udzielałem się na żadnym forum, bo to największe rakowiska w internecie. Widzę, że niewiele się zmieniło.

Dziękuję lubo69 za konkretną odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epik, wyluzuj na chwilę. Pierwsze Twoje posty brzmiały jak szeptany marketing, stąd taka reakcja. Bo nikt na forum nie lubi tej formy. Jeżeli Twój zamiar był inny, to daj się po prostu poznać, nie rób wrogów, nie zaczynaj od agresji wobec innych, nawet jak oni prowokują, przekonasz się, że da się normalnie gadać, gdy tylko przekonamy się, że reklama nie była Twoją intencją.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, pablocito napisał:

A ja już dziękuję za bliższe poznanie. Według mnie przeczytanie całego wątku to nie kwestia umiejętności, tylko chęci. Jeżeli czytanie sprawia trudności polecam liczne kanały na Youtube.

Trochę przykre jest to, że muszę takie rzeczy tłumaczyć jak zakładam dorosłemu mężczyźnie. Wątpię, żeby jacyś 10-16 latkowie myśleli o elegancji w ich codziennym ubiorze i udzielali się na tym forum. W dzisiejszych czasach nie jest problemem dotrzeć do informacji, wchłonąć je, ale właśnie dużo większym problemem jest właśnie wyłuskanie istotnych danych. Jesteśmy otoczeni fałszywymi informacjami, manipulacjami, sprzedanymi opiniami albo opiniami nic nie wartymi. Wyszukaj sobie na yt filmik Krótki film o prawdzie i fałszu na kanale SciFun. Wybacz, że nie mam czasu czytać 4k wiadomości, gdzie podejrzewam, że 3/4 to spam albo informacje niegodne uwagi. Zwłaszcza, że wątek istnieje od 2010, więc dużo informacji moze nie być aktualne. Jednocześnie współczuję Tobie jeżeli masz na to czas. ;)

Blondas - jestem wyluzowany cały czas ;) Już mam za dużo lat aby się przejmować tym co jakieś randomy piszą w necie. Nie wiem czym niby podpadłem poza tym, że mogłem się mylić jak każdy. Ciekawe jest to, że na podstawie dosłownie jednego zdania tak szybko tutaj szufladkują ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Avokado napisał:

Wybacz, że nie mam czasu czytać 4k wiadomości, gdzie podejrzewam

Dla porządku na forach internetowych z reguły stosuje się zasadę "jedna sprawa - jeden wątek". Na forum "But w Butonierce" jest zupełnie odwrotnie. Jest mało wątków, a niektóre przez to bardzo długie. Administracja tego forum pilnuje tego jakby widziała jakieś korzyści, których ja nie widzę.

Ja uważam, że to jest błąd w założeniu prowadzenia forum, ale tak już tutaj jest i nie wygląda na to, aby komukolwiek to przeszkadzało, aby zainicjować zmiany.

 

Tak tutaj jest i trzeba się z tym pogodzić. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Wybacz, że nie mam czasu czytać 4k wiadomości.

Ale zakładasz, że inni mają czas pisać któryś raz to samo, co już dawno napisali w polecanym Ci wątku, którego jednak nie chce Ci się czytać. Bardzo to szlachetne i kulturalne jak na dorosłego przystało. Twój czas bowiem jest najważniejszy. Chylę czoła.

 

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pablocito napisał:

Ale zakładasz, że inni mają czas pisać któryś to samo, co już dawno napisali w polecanym Ci wątku, którego jednak nie chce Ci się czytać. Bardzo to szlachetne i kulturalme jak na dorosłego przystało. Twój czas bowiem jest najważniejszy. Chylę czoła.

Za przeproszeniem odczep się ode mnie :D To tak jakby gościowi, który chce wiedzieć jakie jest napięcie w gniazdku kazać przestudiować całą elektrotechnikę. Gościu, nikomu nie przykładam lufy do skroni. Jak ktoś znajdzie chwile, żeby szybko mnie nakierować, wypisać te parę sklepów z których jest zadowolony to spoko, będę mu wdzięczny. Jak nie to pełen luz. A ty cały czas masz jakieś pretensje, odsyłasz mnie do jakiś poradników czytania. Przeważnie osoby, które tak się zachowują same mają jakieś kompleksy, frustrację z porażek życiowych.

Zastanów się po co jest ten temat. Ja go traktuje jako zastępstwo dla czatu, żeby uzyskać szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.