Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Brax, Dockers czy Tommy Hilfiger?

Chcę kupić chinosy granatowe, gładkie. Tak aby pasowały do zestawów koordynowanych.

Która firma będzie najlepszym wyborem? Myślę nad Brax style cooper fancy, dockers washed khaki slim, tommy hilfiger denton chino.

EDIT 01.08 - ewentualnie może ktoś ma i może udostępnić realnie zdjęcia tych

https://benevento.pl/chinosy-x-press/127-1042-spodnie-meskie-x-press-chinosy-granatowe.html#/28-rozmiar-52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,
Na rękawie wełnianej marynarki pojawiły się brzydkie zmechacenia (dla porównania w załączeniu zdjęcie rękawów oraz klapy - na której nie ma zmechaceń) czy wiecie w jaki sposób można je usunąć aby przywrócić marynarce lepszy wygląd?4b7124a91ec548dce1758f5e210d8fea.jpg889e4e5f03c999ff86011aa4df948a84.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są to pojedyncze nitki, przepchnąć igłą na lewą stronę; jeżeli supełki, delikatnie uciąć (nie przy samym materiale), a pozostałość jak wyżej. Ucinanie wiąże się z pewnym ryzykiem, splot może w tym miejscu teoretycznie puścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Panowie,
Na rękawie wełnianej marynarki




Jeżeli tylko na jednym rękawie, to zgaduję że masz w domu kota i ten kot dostał się do szafy i urządził sobie ulubioną zabawę, czyli drapanie ulubionych ubrań swojego właściciela. Straciłem w ten sposób ze dwie marynarki i płaszcz. Jeżeli to ta przyczyna, to tak jak koledzy piszą lepiej zniwelować zaciągnięcia materiału. Ja używam do tego bardzo cienkiego szydełka. Igłą jest trudniej. Technika taka, jak opisana przez kolegów.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2019 o 12:49, eduardo napisał:

Brax, Dockers czy Tommy Hilfiger?

Chcę kupić chinosy granatowe, gładkie. Tak aby pasowały do zestawów koordynowanych.

Która firma będzie najlepszym wyborem? Myślę nad Brax style cooper fancy, dockers washed khaki slim, tommy hilfiger denton chino.

EDIT 01.08 - ewentualnie może ktoś ma i może udostępnić realnie zdjęcia tych

https://benevento.pl/chinosy-x-press/127-1042-spodnie-meskie-x-press-chinosy-granatowe.html#/28-rozmiar-52

Hilfiger z tych trzech ma najniższą jakość, ale mam problem z dopasowaniem spodni rtw, a potrzebowałem czegoś na już i pasowały, to wziąłem. Jest w nich sporo jakiegoś sztucznego materiału przez co grzeją, ale i się rozciągają/dopasowują. Po pierwszym praniu widzę, że szybko się znoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sklepu internetowego, który oferuje ciekawe i ładne paski do zegarków. Tylko żeby cena mnie nie zabiła - mam sentyment do pewnego zegarka, ale nie chciałbym żeby cena paska przekroczyła wartość samego zegarka. ;)

Najlepiej bez chińskich wynalazków itp. - wolałbym uniknąć skóry garbowanej chromem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=11481]n0claf[/mention] skóry garbowane chromem, oczywiście od wiadomego producenta, uchodzą na jedne z najlepszych. Są paski, portfele, buty itp. z chromexcelu. A mema w oryginale chyba znasz ??

Są osoby które są uczulone na chrom i np. najdroższe Aligatory które kupuję są w topowej wyprawie, która jest wolna od chromu.

 

Ps. Oczywiście garbowanie z dodatkiem chromu to jak najbardziej normalny sposób stosowany przez wiele renomowanych garbarnii - jest to po prostu typ wyprawy, nie najtańszy sposób jak sugeruje akapit o chińskich wynalazkach.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, eye_lip napisał:

Ps. Oczywiście garbowanie z dodatkiem chromu to jak najbardziej normalny sposób stosowany przez wiele renomowanych garbarnii - jest to po prostu typ wyprawy, nie najtańszy sposób jak sugeruje akapit o chińskich wynalazkach.

W akapicie o chińskich wynalazkach miałem na myśli coś innego niż samą cenę - bo nie twierdzę, że jest to najtańszy sposób. Po prostu nie ufam na tyle chińskim "manufakturom" z AliExpressu by kupić skórzany pasek u nich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie chcę kupić chińskiego paska garbowanego chromem. :) Pomiędzy jednym, a drugim stwierdzeniem powinien być przecinek/kropka. Nie mam nic przeciwko takim skórom z renomowanych garbarni. Bardzo przepraszam za niedoprecyzowanie. Rozumiem, że ten błąd uniemożliwia polecenie sprawdzonego sklepu/produktu.

Dziękuje Panowie za pomoc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0claf, nie denerwuj się, taki urok for że lubią czasem lekko zboczyć z tematu.
Sklepów z paskami w różnych przedziałach cenowych jest dużo. Dla jednego horido to już będzie drogo a inny uzna paski Kain Heritage za tanie. Nie określiłeś przedziału cenowego to trudno coś doradzić. Sam pewnie zamówiłbym pasek u któregoś z kolegów. Miałbym dokładnie taki jak chcę, z takiej skóry jak chcę...

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujdzie jako jedyny garnitur dla studenta (prawa) na bardziej formalne okazje/staz, czy szukac czegos lepszego (i.e. SuitSupply)? Inwestycja nie usmiecha mi sie z kilku wzgledow, min. planowanej zmiany rozmiaru, ale bez watpienia bede potrzbowal jakis kupic. 

https://www.bytom.com.pl/p-bi1-01-68a-garnitur-bi1-01-68a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś z szanownych użytkowników ma sneakersy Bexleya i podpowie jak wypadają rozmiarowo? 

Tabela rozmiarów wskazuje że 44 to JPN niecałe 27,5cm z kolei nad nią umieszczają "Bexley's shoe sizes and shapes are standardised, so you can choose your usual size".
Potrzebuję na stopę 28.1cm i teraz nie wiem czym się sugerować. 

00896007-inglewood_chataigne_patine_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.