Jump to content

Puszczyk8183

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Puszczyk8183

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przeczytałem temat, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi - czy zwężenie marynarki szwem na plecach i być może szwem na boku kwalifikuje się jako poważna poprawka - i w efekcie należy szukać do niej bardzo dobrego krawca, pokroju Pana Mazura (który zdaje się przeszedł na emeryturę)? Czy może poradzą sobie z tym Panie z Jerozolimskich (dawniej Smolna 38) albo wspomniana na początku tematu Pani Marzena (nie wiem, czy nadal pracuje?) Ewentualnie - kto inny?
 2. Szukam dobrej jakości krawata knit. Znalazłem tutaj: http://www.johnmalker.com/knit-dziergany-krawat-bordowy Krawat z jedwabiu za 100zł - czy to możliwe? Może ktoś miał kontakt z tymi krawatami? Na forum znalazłem tylko jedną wzmiankę o tym sklepie, niepochlebną, dotyczącą "zwykłych" krawatów z jedwabiu. Ewentualnie, możecie polecić sprawdzone źródło krawatów knit (niekoniecznie z jedwabiu)? Dzięki!
 3. Kompletuję zestaw formalny - mam już garnitur SuitSupply Lazio. Do tego kupiłem koszulę białą Wólczanki z kołnierzem włoskim, ale ma za małe wyłogi - nie chowają się pod klapami marynarki. Czy możecie polecić markę koszul z większymi wyłogami?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.