Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Przez przypadek zamówiłem czarny tłuszcz Tarrago. Nie wiedziałem, że są inne niż bezbarwny. Czy taki tluszcz nadaje się jedynie do czarnych butów? Czy mogę nim smarować ciemno-brązowe trzewiki?
Z mojego doświadczenia nie jest to dobry pomysł. Jaśniejsza baza będzie pokryta nierównomiernym czarnym filmem. Chyba że chcesz mieć efekt a'la przetarcia.

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banana Republic - 50% na wszystko.

Spodnie garniturowe i chinosy, warto kupić z Banana Republic za 50$/szt, czy lepiej z Benevento (teraz jest 20% rabatu), gdzie jest ok. 100$/szt? Mam nadzieję, że pytanie nie jest zbyt mało precyzyjne. Chodzi mi o stosunek cena/jakość materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ma ktoś z Was kurtkę Barbour Liddesdale Quilted Jacket (MQU0001) w rozmiarze M i może zmierzyć szerokość w talii (na wysokości brzucha) i w klatce? Niestety nigdzie nie podają rozmiarów i nie wiem czy brać S czy M. Wiem, że te kurtki są dość szerokie. Normalnie noszę L lub M w ubraniach. Albo inaczej dla wymiarów 180 cm wzrostu i 102 w klatce (ale mam długie ręce - koszule potrzebuję na 67 cm) który rozmiar byście doradzali? A może wiecie czy gdzieś we Wrocławiu można przymierzyć taki model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy doradzilby ktos do czego polecilibyscie nosic Mr. Swanky od Lancerto&Mr Vintage?

 

Mam szczera ochote na te marynarke, ale nie mam pomyslu na reszte zestawu, zeby ja fajnie wykorzystac. Mam musztardowe chinosy, cos wiecej? Inna spodnie - granatowa flanela? Osobiscie srednio podoba mi sie zestawienie z jeansami jak na zdjeciu ponizej.

 

f7e867ad11e8a4c25a3e9e99c2da02e8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z Panów mógłby doradzić gdzie uzyskam najlepszy stosunek cena/jakość, chcąc kupić buty (brązowe monki) do maksymalnie 700 zł? Zastanawiałem się nad berwickami od Milera, tylko nie wiem jak z jakością bo w wątku właśnie o berwickach czytałem, że z tym jest różnie. Byłyby to moje pierwsze GYW i nie chciałbym popełnić gafy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, BrotherM napisał:

Tak jeszcze rozważam dobór obuwia pod kątem wysoce formalnego stroju (ciemny garnitur albo smoking).

W miejsce czarnych Oxfordów, jak widzicie czarne lotniki?

Nie widzę. O ile do ciemnego garnituru jeszcze ujdą, to do smokingu już napewno nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, BrotherM said:

Tak jeszcze rozważam dobór obuwia pod kątem wysoce formalnego stroju (ciemny garnitur albo smoking).

W miejsce czarnych Oxfordów, jak widzicie czarne lotniki?

Ja nosiłem smoking z czarnymi lotnikami, prezentowało się to wszystko całkiem ładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.