Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

 [...] MOD.

[...] MOD.

 

 jedyne, co możemy Ci doradzić, to wysłanie kolejnego maila, a potem ewentualnie próbę kontaktu telefonicznego... do skutku, aż coś się ruszy. Można też napisać list polecony, a w następnie, jeśli nic się nie w sprawie nie ruszy, spróbować się skontaktować z Rzecznikiem? Nie mam innego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje taka przyjemność i jak dokładnie wygląda to ich mtm? 

Na 99% lepiej zdecydować się na to drugie.

Zaproponowana cena z rabatem, materiałem o otwartym splocie dobrej jakosci wynosi 2000 zł. Mam obawy co do efektu końcowego. Dotąd nosiłem garnitury poprawiane przez krawca innych firm, gdyż mam dosc łatwa sylwetke i efekt jest całkiem dobry. Wygląda to ze miła pani zbiera wymiary, omawia szczegóły i detale, nastepnie na uszytym garniturze wg podanych wymiarów na ich standardowych szablonach nanoszone sa poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze poszukasz, to znajdziesz (poza Warszawą) bespoke za 2000-2500 PLN (cały koszt zamówienia). Nie wiem, jak to się ma do cen Vistula MTM, ale podejrzewam, że to ten rząd wielkości - a co lepiej wybrać, to oczywiste.

 

Zależy też, co rozumiesz przez firmę "lepszą" od Vistuli. Suit Supply, jak mówią, jest pod każdym względem lepszy, a nie jest droższy. W tej chwili jest na forum zamówienie grupowe - garnitury po ok. 200 EUR. Jak dobrze trafisz rozmiar, to po ewentualnych poprawkach krawieckich będzie cymes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze poszukasz, to znajdziesz (poza Warszawą) bespoke za 2000-2500 PLN (cały koszt zamówienia). Nie wiem, jak to się ma do cen Vistula MTM, ale podejrzewam, że to ten rząd wielkości - a co lepiej wybrać, to oczywiste.

 

Zależy też, co rozumiesz przez firmę "lepszą" od Vistuli. Suit Supply, jak mówią, jest pod każdym względem lepszy, a nie jest droższy. W tej chwili jest na forum zamówienie grupowe - garnitury po ok. 200 EUR. Jak dobrze trafisz rozmiar, to po ewentualnych poprawkach krawieckich będzie cymes.

Nie zdecydowałbym sie na kupno garnituru bez przymierzania, to tak jak randka w ciemno  :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że kupując w sklepie masz na decyzję kilka - kilkanaście minut (zajmujesz przymierzalnię, ktoś na CIebie czeka, sprzedawca stoi nad Tobą), kupując przez internet masz na decyzję (zwrot) co najmniej 14 dni.

Tak to niewątpliwa zaleta. Dziekuje za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chcę sobie kupić kurtkę skórzaną wiosenną na niskiej stójce  , bez zbędnych suwaków i kieszeni na klatce ( cena do 1500 zł )  , możecie polecić jakiś dobry sklep w Krakowie lub Katowicach ?  ( Wiem że jest ochnik ale może jest jakiś sklep który robi lepszej jakości takie wyroby ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

186cm, kołnierzyk 41, ręce raczej dłuższe niż przeciętnie - najlepiej wziąć rozmiar M czy L od CT? Tak czy siak, w obu przypadkach nie obejdzie się bez przeróbek. W rozmiarówce na stronie marki jest dziura w rozmiarach kołnierzy...

Ja mam 191cm, kołnierzyk też 41. L ma dla mnie rękawy na styk, kołnierzyk ok. W M nawet nie próbowałbym się wbijać. Myślę więc, że dla Ciebie L będzie ok.

Do tego jedyny rozsądny krój tam dla mnie to extra slim fit, slim fit wciąż jest baardzo obszerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego miałaby nie przejść? Jest sporo parametrów, które należy wziąć pod uwagę (gramatura, faktura), ale tak in abstracto - jak najbardziej!

 

Swoją drogą nie bardzo rozumiem jak można rozsądnie odpowiedzieć na pytanie: czy dziana kamizelka z wełny będzie pasowała do granatowego garnituru? Podobno jak byłem mały miałem taki okres, że pytałem dorosłych np. czy pięć to dużo - to trochę podobne pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mam pewien problem. Jestem 19 letnim, młodym mężczyzną, którego czeka egzamin dojrzałości, ale przed nim... studniówka! Mam ogromny dylemat, otóż moja partnerka postawiła na czarną suknie, a jak wiadomo według niepisanej księgi zasad, partner powinien dopasować krawat do kreacji partnerki... natomiast ja nie mam bladego pojęcia z czym to się je. Mam w posiadaniu czarną dyplomatkę ( ewentualnie husky od firmy Barbour), w wyborze butów postawiłem na brogsy od LLOYD-a ( czarne ), natomiast zakup garnituru zostawiłem na później zastanawiając się nad jakimś ciemnym granatem do którego idealnie wpasowałby się jakiś krawat w odcieniu koloru niebieskiego. Czy do tego zestawu będzie pasował czarny krawat? ( granatowy garnitur, czarne brogsy, czarna dyplomatka, czarne skórzane rękawiczki) Jeśli tak, to jaką poszetke wybrać? Czy nie lepiej kupić czarny garnitur? ( jestem strasznie blady, to mnie odstrasza) Proszę o jakieś zdjęcia z zestawieniem rzeczy podobnych do moich. Naprawdę proszę o pomoc, gdyż termin mnie goni, a elegancki wygląd to podstawa ^_^ ... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.