Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Peacoat William Hunt - znaleziony w TKMaxx za 225zł - co myślicie? Te kieszenie mi do końca nie odpowiadają, ale przy tej cenie się wstępnie skusiłem. 80% wełna, 20% poliester, podszewka 65% poliester, 35% rayon; guziki z bawolego rogu.

 

jak dla mnie bomba. Mam takie w parce N3B i jednym z płaszczów i śmiem twierdzić że to najwygodniejsza opcja dla rąk przy kiepskiej pogodzie gdy nie lubimy nosić rękawiczek (jak Ja) a i przy Twojej bosmance też wyglądają spoko więc ciesz się z wygody użytkowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poluj tylko kupuj, na asos.com masz wyprzedaż, sam u nich kupiłem jakiś czas temu  :)

Co się tyczy kaszkietu, wszystko zależy od reszty ubioru, ale granatowy na pewno będzie pasował. Ja do popielatej bosmanki noszę głównie popielaty (o ton ciemniejszy niż ona) tweedowy kaszkiet w delikatną kratę od Tomka Milera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Tomka, bo mogę się mylić w sprawie tych nauszników, ale jeżeli chcesz dobrać nakrycie głowy do bosmanki to tweedowy kaszkiet będzie moim zdaniem pasował bardziej niż kaszmirowy, który bardziej pasuje do płaszcza. A kaszkiety tweedowe mają nauszniki, mam dwa i jestem więcej niż zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nieformalną, granatową, bawełniano-lnianą dwurzędówkę (2x6) z kieszeniami wpuszczanymi, jedynym mankamentem jest to, że ma białe guziki. Na jaki kolor je zmienić najlepiej? Myślałem o srebrnych guzikach ze stopką (nie są aż tak pretensjonalne, jak złote, i wydają się bardziej formalne), ewentualnie zwykłych granatowych (ale nie wiem, czy się wtedy nie będzie zbyt "garniturowo"). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale... Miał ktoś doświadczenie z usuwaniem "żółtych plam" po mixie dezodorant/pot? Zapomniałem zabrać w podróż swojego dezodorantu i ratowałem się tym co się udało dostać pod ręką, popularna marka N*v*a. Po powrocie do domu i 1szym praniu okazało się, że pod pachami zostały ślady i materiał jest inny w dotyku - tak jakby nawoskowany. Spotkałem się z tym 1szy raz, więc poleciałem po Vanisha, ale też nic... Koszuła niestety błękinta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.