Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zostanę obsmarowany, że nic nie widać, ale nie miałem chwilowo nic lepszego do zrobienia zdjęcia.

 

Czy ten sweter leży dobrze, nie jest za mały? Zawsze z MD kupowałem M-ki, ale "osoby trzecie" lubią mi mieszać w głowie. Mam 186cm, modele często gęsto ~190cm i noszą M-ki. No i ziarenko niepewności zostało zasiane...

 

WP_20150112_004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwalam sobie ponowić pytanie zadane w shoutboxie.

Ktoś pomoże z rozmiarówką Mango ? Noszę 48 ale u nich marynarki są w rozmiarach jak koszulki s,m,l itp , ich tabela rozmiarów też się do niczego nie nadaje więc może ktoś ma jakąś marynarkę od mango i coś zdradzi jak to przełożyć.

Noszę 48 normalnie. Skusiłem się kiedyś na ich pikowaną kurtko-marynarkę i rozmiar M był trochę za duży. Oddałem i wyciągnąłem z tego kolejną naukę - nigdy więcej odzieży z mango :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu - sweter jest OK, nie jest za mały w ramionach, rękawy są optymalne, ale upewnij się, że nie wychodzi spod niego koszula jak trochę się poruszasz (w szczególnosci na plecach przy siedzeniu).

 

Federalles - nie warto kupować w Mango, szczególnie w ciemno (ich modele mają jakieś dziwne i zmienne proporcje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sporo marynarek i koszul w Mango i ogólnie za tę cenę jestem bardzo zadowolony. Co do rozmiarówki nie miałem ani razu problemu, ubrania leżą bardzo dobrze ale może dlatego, że biorę tylko XS, niżej już nic nie ma i nie da się źle wybrać. Jakościowo nie jest wcale tak źle. Materiały i wykonanie moim zdaniem o niebo lepsze od Zary, która jest sporo droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za poruszenie na forum związane z niejakim Mango?? Wirus, epidemia? :shock:

 

E tam od razu wirus ;)

Wlazłem przez przypadek na ich stronę, zobaczyłem letnią niebieską bawełniano-lnianą marynarkę bez poliestrowych podszewek za jakieś 100zł więc pomyślałem czy by nie zaryzykować takiej kwoty i ją zanabyć ale koledzy grzecznie acz stanowczo mną potrząsnęli i przejrzałem na oczy. Taka  sytuacja ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robicie ze starymi krawatami, np. tymi szerszymi, sprzed kilku lat? Mnie szkoda ich wyrzucać, jakoś się z nimi zżyłem, trochę liczę na to, że kiedyś jeszcze wróci moda na szerokie... No i zawsze można taki włożyć pod kamizelkę czy kardigan.

W efekcie mam kilkadziesiąt nieczynnych krawatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.