Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Panowie,
dostałem mój drugi Susu. O ile pierwszy był napewno za mały i poszedł już do zwrotu to wierzę, że z drugim można powalczyć już u krawcowej. Co sądzicie?
W barkach nie jest idealnie, ale rozmiar 52 byłby już za obszerny. Ponadto nie zdąże go dostać i przerobić do wesela.

Proszę o pomoc w wypunktowaniu niedociągnięc do zmiany:
1. spodnie do skrócenia
2. usunięcie fałdy poznańskiej
3. skrócenie rekawów marynarki

Dodaje zdjęcia obu, może komuś sie przydadzą kolory "na żywo" oba różne Napoli Blue Plain z poprzedniej kolekcji.

Z góry dziękuję,
Pozdrawiam serdecznie

post-5364-0-45306300-1441400019_thumb.jp

post-5364-0-70918300-1441400020_thumb.jp

post-5364-0-11586100-1441400022_thumb.jp

post-5364-0-35725200-1441400023_thumb.jp

post-5364-0-91337500-1441400024_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie: 

 

Taki garnitur SS:

http://eu.suitsupply.com/en/suits/sienna-blue-stripe/P3949.html?vpid=P394927

post-3154-0-97336000-1441451340_thumb.pn

 

Z jakiej materii "odd waistcoat"? Kolor, faktura? Stosowana do pracy, do w miarę regularnego używania. Kamizelka będzie szyta.

 

Moje przemyślenia:

- Kratka i prążek z założenia odrzucam, bo ciężko będzie spasować. Więc raczej gładkie tkaniny lub o delikatnie zarysowanej fakturze (np. birds eye). 

- Wyobrażam sobie, że odcienie szarości będą grały (praktycznie w pełnej skali odcieni),

- Zastanawiam się nad niebieskim w średnim odcieniu.

 

Jakieś inne pomysły?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aron - nie chcę Cię wprowadzić w błąd, ale wydaje mi się, że faktycznie miał jakieś przebłyski zielonego w kompozycji kraty.

 

Oglądałem go przez chwilę w CH Arkadia, a tam jest dość specyficzne oświetlenie. Zrobiłem małżonce quiz - wejdź i wskaż dwa garnitury, którymi byłbym potencjalnie zainteresowany. Nieomylnie odgadła - ten dwurzędowy i brązowy trzyczęściowy w kratę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.