Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,
jeszcze krótkie pytanie odnośnie sklepu z tkaninami pod kamizelkę (krata KW), najlepiej w Warszawie.
Ktoś coś?
 

Fajnie żeby cena była rozsądna. Chętnie zdecydowałbym się na zakup u Szarmanta, ale ceny są wysokie - przy czym zdecydowanie nie dyskredytuje takiego wyboru, pewnie za taką jakość trzeba płacić - jednak wolałbym znaleźć coś taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto poszukać pod tymi adresami:B. Z. Matysiakowie - ul. Puławska 7/9, Warszawa

Orla 13 Tkaniny Włoskie - ul. Orla 13 (róg Al. Solidarności 95/99), W-wa

Tkaniny Merino - Al. Jana Pawła II (przy Ogrodowej 1a), Warszawa

Klan&Son - ul. Kolejowa 181, Łomianki

Mi na przykład ta się podoba w ich ofercie: http://www.tkaniny-sklep.com.pl/mobile/pl/p/Welniana-tkanina-marynarkowa--kostiumowa/593

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces rekrutacyjny do EA jako cabin crew, granatowy garnitur, biała koszula full cutaway, czarne wiedenki. Czy jednolity krawat z szantungu (kasztanowy) lub grenadyny (zieleń butelkowa) nie będzie 'underdress'? Bardzo lubię krawaty i jednocześnie mam sporą awersję do klasycznych jedwabiów, nie ważne czy gładkich czy drukowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry,

 

Mam takie pytanie - zastanawiam sie nad kupnem garnituru z SS na jesien / zime. 

Garnitur chcialem rozkompletowac i nosic osobno, a czasem (rzadko) razem.

 

Marynarke nosilbym do chinosow lub jeansow - takie zestawy smart casualowe.

Spodnie do marynarek (np niebieskiego tweedu) i swetrow.

 

Pytanie - czy ten garnitur nie bedzie zbyt formalny do takiego rozkompletowania?

Patrzac na zdjecia, welna nie wydaje sie blyszczaca. A co z krojem?

 

Moze ktos juz taki ma i moglby sie wypowiedziec?

 

http://eu.suitsupply.com/en/suits/lazio-light-grey-plain/P3946.html?cgid=Suits&prefn1=collection&prefv1=Fall%2fWinter

 

Czy moze lepiej poczekac na pelna kolekcje F/W SS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Udało mi się dzisiaj o lepszego fotografa niż samowyzwalacz, dlatego też foty mojego pierwszego ss. Co sądzicie? Oczywiście spodnie do skrócenia. W większym rozmiarze bym się utopił (szczerze jeżeli ten jest nie odpowiedni to nie widzę innego odpowiedniego w modelu Napoli i Lazio)

Marynarka rozjezdza się trochę na dole. Oprócz tego lekko obawiam się o barki..

Chociaż zważywszy na fakt ze jeszcze prawdopodobnie schudnę myślę że bd lepiej.

Pod marynarkę pójdzie jeszcze szara kamizelka w kratę KW.

Z góry dzięki za poświęcony czas i opinie.

post-5364-0-10537500-1439726951_thumb.jp

post-5364-0-31040100-1439726997_thumb.jp

post-5364-0-77658200-1439727044_thumb.jp

post-5364-0-60124800-1439727127_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego?

Czytałem , że szczupłe osoby powinny wybierać mniejsze wzory lub słabo zarysowane. Mam szare spodnie z tym wzorem i jest ok, ale biała krata na granatowym garniturze jest bardziej widoczna.

 

Garnitur mi się bardzo podoba, a tu jeszcze moja żona z taką wątpliwością wystąpiła :)

 

http://macaronitomato.blogspot.com/2010/05/proporcje-wzorow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.