Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej... póki co nie potrzebuję na co dzień butów wizytowych. Jakieś pół roku temu miałem zacząć kompletować swoje "klasyczne męskie eleganckie" części garderoby, ale niestety musiałem odłożyć to w czasie. Na początek chciałbym kupić przyzwoite jakościowo buty, ale nie za drogie. Z czasem lepiej poznam swój gust i będę wiedział co mi "lepiej leży" (wtedy będę mógł zainwestować w coś ze średniej/wyższej półki).

Bardzo spodobało mi się zestawienie macaroniego: http://macaronitomato.blogspot.com/2011/11/grenadyna-bez-podszewki.html i stąd mój wybór jeśli chodzi o NIK.

Jednak po zastanowieniu myślę, że lepszym wyjściem będzie jeśli na początku kupię bardziej uniwersalne obuwie w kolorze czarnym. Pytanie tylko czy w tej kwocie (250-350 zł) znajdę coś godnego uwagi?

Jestem z Łodzi, także będę musiał się też przejść po galeriach handlowych (może załapię się jeszcze na jakieś wyprzedaże).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy c..p! :shock: Trzeba tam wysłać ekipę silnorękich, żeby nam forumowo podrobił te Lobbsy i Greeny. Mam nadzieję, że siepacze ACTA nas za to nie dopadną! :lol:

Jak nie ACTA to tutejsi - ja im podpadłem, uważaj :(
Widzę, że towarzystwo mam przednie jak - nie przymierzając – internowani w stanie wojennym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy c..p! :shock: Trzeba tam wysłać ekipę silnorękich, żeby nam forumowo podrobił te Lobbsy i Greeny. Mam nadzieję, że siepacze ACTA nas za to nie dopadną! :lol:

Jak nie ACTA to tutejsi - ja im podpadłem, uważaj :(
Widzę, że towarzystwo mam przednie jak - nie przymierzając – internowani w stanie wojennym.

A ja bym jednak przymierzył :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy c..p! :shock: Trzeba tam wysłać ekipę silnorękich, żeby nam forumowo podrobił te Lobbsy i Greeny. Mam nadzieję, że siepacze ACTA nas za to nie dopadną! :lol:

Jak nie ACTA to tutejsi - ja im podpadłem, uważaj :(
Widzę, że towarzystwo mam przednie jak - nie przymierzając – internowani w stanie wojennym.

A Ty wciąż nie masz ani krztyny poczucia humoru :). Lepiej powiedz, ile ci płacą za sianie propagandy :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach (a może wczoraj?) zmieniła się strona Nunes Correa. Pozostaje życzyć NC i nam aby zmieniła się także jakość obsługi klienta i czas oczekiwania na realizację zamówień.

Dodam, że na fejsie NC są podane dosyć fantastyczne ceny nawet rzędu... 29 EUR przy kilku sztukach. Ciekawe czy byliby Panowie chętni na wspólne zamówienie? Chyba trzeba będzie rozważyć zebranie "grupy zakupowej"? Czy mógłbym prosić zainteresowanych o kontakt na priva? - Chciałbym ocenić skalę zainteresowania. Gdybyśmy zebrali kilka osób zwrócę się o zgodę na przeprowadzenie zakupu forumowego zgodnie z regulaminem forum.

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ostatecznie kupisz buty, które podobają się użytkownikom czy Tobie?

Chodzi mi o to by bardziej zwracać uwagę na estetyke buta i jego linię, a nie tylko na firmę - jakoś mni tak Producenci zamazuja rzeczywisty obraz:) Każda uwaga ma swoje podłoże, które trzeba przeanalizować. Chcę kupić kilka par na rok 2012, zaczynajać od prezentu dla siebie na Walentynki, potem urodziny w Marcu i dalej...jakaś okazja sie znajdzie:)

W tej powyrzszej parze zwrócilem uwage na cenę - Santoni, jednak konkretnie modelowi sie nie przyglądałem...do czasu. Zastanawiam się czy nie będzie lepszym zakupienie "Dywizjonu 303" w tej cenie i były by praktyczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo jest anewejlybl ;)

But mi sie nie podoba, ale co kto lubi.

Tu nawet nie chodzi o 'co kto lubi', ale rzeczony but nie mieści się chyba w kanonie 'Klasycznej męskiej elegancji' -

- bo chyba o to chodziło pytającemu... (i mi też się nie podoba :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo jest anewejlybl ;)

But mi sie nie podoba, ale co kto lubi.

No i własnie o takie opinie mi chodziło. Sa potrzebne do otworzenia szerzej oczu i spojrzenia na wiecej aspektów budowy modelu i jego estetyki.

Mi but sie w miare podoba, generalnie lubie tego typu ksztalt kopyta, nie podoba mi sie tylko to co ma od strony wewnetrznej, nazwijmy to od strony duzego palca (nie widac dokladnie na zdjeciu co to jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Chodzi mi o to by bardziej zwracać uwagę na estetyke buta i jego linię, a nie tylko na firmę - jakoś mni tak Producenci zamazuja rzeczywisty obraz:) (...)

Rzuć okiem na linie butów w tym wątku

http://forum.butwbutonierce.pl/topic/336-vs-czyli-jaki-jest-koń/

 

 



Nie jest wcale powiedziane, że koniecznie coś musi się Tobie spodobać, ale może znajdziesz jakąś inspirację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o estetykę modelu. Dość mam w szafie swoich "koszmarków".

Jak widzisz nie ma jednej recepty. A opłacalność moim zdaniem można rozpatrywać tylko w kategorii materiałów i jakości wykonania.

A jeśli idzie o estetykę, skoro masz dość "swoich koszmarków" to widać twój gust się zmienił a w takim wypadku nowe buty kupujesz w zgodzie z aktualnym gustem. Ot i to wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazane buty imho ze względu na udziwnienia od wewnętrznej strony stopy w pełni zasługują na miano koszmarków i odbiegają od klasyki. Co bardziej zwróciło moją uwagę - czy temat butów w cenie znacznie wyższej niż ebayowe tej marki nadaje się do "buty - taniej"? Swego czasu ten temat żył tylko NC, zdarzały się pomysły, brrrr... używanych butów i obraza na krytykę ale były to buty "taniej". To jest "taniej" od czego?

Tylko, że pytanie kolegi dotyczyło opłacalności w kategoriach estetyki i do tego się odniosłem. A, że te buty odbiegają znacznie od prostej klasyki - tu muszę Ci przyznać rację (szczególnie ta łatka po wewnętrznej stronie nosków...).

Też dołączam się do hasła zachowania spójności wątku. Z budżetem jakim dysponuje kolega nie jest trudno wybrać coś klasycznego, a pytanie powinno się znaleźć w poradni stylistycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.