Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

woyakko, czy zamawiałeś przez ebay.de u sprzedawcy gordon-bros ? Ja przed licytacją zapytałem się odnośnie wysyłki i otrzymałem infromację, że nie wysyłają do Polski.

tak u tego

ten sprzedawca: http://myworld.ebay.de/gordon-bros/?_trksid=p4340.l2559

to dziwne . moze zrezygnowali ze sprzedawania do Polski po moim zwrocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem u nich buty sześciokrotnie i zawsze wysyłali bez problemów do Polski. Koszt przesyłki zawsze wynosił 12 EUR. Gdybyście zamawiali buty w kilka osób to puszczę maila do kierownika fabryki i na pewno wyślą bez problemów.

W takim razie mam prośbę do kolegi +Immune+ o pomoc w zamówieniu.

Jak rozumiem jest tu kilka osób chętnych na zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w G&B buty przez niemieckiego eBay'a i nie było żadnych problemów z wysyłką do Polski. Niestety tak jak Woyakko nie trafiłem z rozmiarem i buty odesłałem. Pomimo mailowych zapewnień, że po otrzymaniu zwrotu przyślą mi buty o rozmiar mniejsze, jak sam im zasugerowałem na mój koszt, zwrócili mi pieniądze na konto Pay Pal i anulowali transakcję. Teraz gdy znam już ich numerację zamierzam na wiosnę ponownie kupić te same buty.

Zamiast zawracać Immune głowę po prostu kupcie buty i dopiero wtedy zadajcie pytanie sprzedawcy ile dopłacić za przesyłkę, ja tak zrobiłem i nie było problemu z wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te przeceny. Podziękowania dla DSC.

Mój nowy nabytek: http://www.afinepairofshoes.co.uk/colle ... t-hadleigh

Eye-lip posiada takie same buty i kazał brać. Grzecznie się posłuchałem!

AA25 nie działa, ale po wpisaniu NOVAT dostałem GBP25.01 zniżki, a na rachunku jest wyszczególniony VAT. Więc łącznie 124.99 za te piękne buty zapłaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty trochę taniej jak na Japonię :) poniżej jeden z second hand'ów na dzielnicy Harajuku. Buty w przedziale cenowym (ok. 250-500zł).

Wrzucam tutaj jako czystą ciekawostkę.. jeśli nie jest to odpowieni wątek, proszę o przeniesienie.

Było kilka perełek, jednak nie udało mi się sfotografować...

Pozdrawiam Panów!

post-618-13658921207658_thumb.jpg

post-618-13658921208207_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG! Szkoda, że w PL nie ma czegoś takiego..

... a producent:

http://www.domzdrowia.pl/36609,daktarin ... 100-g.html

zacierałby tylko ręce :)

ja nie zdecydowałbym się na zakup butów z drugiej ręki :) jednak zjawiskowy widok... jest tam kilkanaście tego typu sklepików.

jeśli uda mi się dotrzeć do prawdziwych mistrzów—nie omieszkam podzielic się relacją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.