Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, przeczytałem temat ponieważ szukałem odpowiedzi na pytanie gdzie można szukać "dobrych" butów z wieszaka. Obawiam się kupić coś wysyłkowo gdyż mogę nie trafić z rozmiarem. Czasem pasuje ma mnie 43, 43.5 innym razem 42.

Czy możecie mi poradzić w gdzie warto obecnie wstąpić w poszukiwaniu butów w których nie wstyd się pokazać?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z Gino Rossi czytają forum i to pewna informacja.

i co z tego? tysiące potencjalnych klientów czekają na nowe borsuki, kilkudziesięciu forumowiczów czeka na niezwiązanego z fauną inaczej niż poprzez skórę, jaki wniosek z tego wypływa :) Ja mam wiedenki z GR (ze dwa razy je wklejałem, podobały się Wam, a jakże :P ), takim się wzięciem musiały cieszyć w sklepie, że kupiłem przecenione z 450 na 179 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj u Emmanuela Berga w Złotych i odkryłem, ze sidżeje kosztują tam 1690, co mnie zdziwiło, bo pamiętam, że kiedy sprawdzałem dawno temu poprzednio, to było to z pińcet więcej. Czy naprawdę staniały, czy po prostu wtedy macałem handgrade? Bo w obecnej cenie benchgrade są tańsze niż na pediwear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140 stron watku to jest tylko kilka/kilkanascie stron prawdziwego tekstu wiec nie zajmuje to tak wiele czasu. Zanim trafilem na to forum, to przejrzalem dziesiatki roznych stron, setki watkow i tysiace zdjec, bo wychodze z założenia, ze jesli cos jest w łatwy sposob do znalezienia, to nie musze zadawac pytan. Moze po prostu nie ide na łatwizne i chetnie dowiem sie czegos ciekawego poza adresem konkretnego sklepu.

Temat tanich butów powstał w jakims celu i to o co pytasz jest w tym watku rozwałkowane wiele razy, wiec zacznij od poczatku, a nie bedziesz musiał czytac do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.k. nie musicie się tak spinać od razu.

Byłoby również mniej postów jakbyście się nie rozwodzili nad każdym kto zadaje te same pytania po trzy razy.

No, co sobie myślicie. Odpowiadać mi tu natychmiast. Łaski nikomu nie robicie, nie. Kolega po dobroci się pyta. Jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.