Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Na ebayu ceny butów tego producenta zaczynają się od ok. 200 dolarów (+ wysyłka) - aczkolwiek te najtańsze urodą i jakością (przynajmniej na pierwszy rzut oka) nie grzeszą.

200 + 20 (przesylka) x 3.1 zł = 682 zł x 1.23 = 838 zł w stosunku do 910 zł roznica ponizej 10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Co bardziej zwróciło moją uwagę - czy temat butów w cenie znacznie wyższej niż ebayowe tej marki nadaje się do "buty - taniej"?

... znacznie wyzszej? :shock: czy mozesz podac jakiegos linka?

Zaraz, zaraz....w tekście cytatu jest coś czego nie napisałem, a jest zaznaczone pod moim loginem:) Za dużo tabelek. Co to za wklejanko?

Tekst należy do kolegi Xkozioł Panie Buzz_1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chodzi o okazje cenowe typu: 1500zł zamiast 1800, tylko o buty z segmentu ekonomicznego w ogóle... Przynajmniej takie było założenie stojące za powstaniem tego wątku.

Dokładnie.

W temacie.

http://www.hm.com/pl/product/97911?article=97911-A

Jednak nie w temacie. Można w tym celu założyć temat "Buty, trochę gorzej"

Podeszwa skórzana nie jest minimum wymaganym, aby but nadawał się do założenia, ale ""Broksy" z imitacji zamszu." to już lekkie przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z Was posiada te buty?:

http://www.sklep.wittchen.com/product/3 ... eskie.html

..i co może na ich temat powiedzieć?

Zgodnie z obietnicą odpisuje. Buty są w miarę wygodne, nie powodują obtarć. Jeżeli chodzi o jakość - średnia. Czy warto się nimi interesować? Wszystko zależy od celu. Kupiłem je ponieważ niekomfortowo czuję się w galoszach, buty z góry były spisane na straty. Jeżeli szukasz modelu który miałby służyć dłużej to radzę dołożyć jeszcze trochę złotych i rozejrzeć się za czymś innym. To nie są buty na kilka sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem dwie pary monks. mają przecenę, za obie zapłaciłem w sumie (z doliczeniem kosztów przesyłki) 122 E Czy zrobiłem dobry interes? Zobaczymy, dam znać jak przyjdą, ale myślę, że cena buta na ładnym kopycie szytego goodyear ok 48 E, w porównaniu do tego co jest w polskich sklepach jest dla mnie naprawdę do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzicie, że można się spodziewać jakichś nowych modeli Bexley z kolekcji wiosenno-letniej? Myślami wybiegam w przyszłość i wiosną planuję zakup brązowych monksów za ok 100,150 (z przesyłką) euro. Obecnie dostępny jest tylko czarny model i do tego niepowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Czy ktoś ma może brogues z Nunes Correa, albo może mi coś więcej powiedzieć o jakości tej firmy?? Cena jest zachęcająca,aczkolwiek niewiele można na samej stronie wyczytać. Podeszwy mają skórzane,czy wykończone gumą?

Miłego czytania:

viewtopic.php?f=8&t=705

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czy może któryś z kolegów nabył drogą kupna zamszowe monki Cardiff Herring z serii Graduate? Immune w swoich postach kilkakrotnie niepochlebnie wypowiadał się na temat tej serii, jednak dotyczyło to chyba butów ze skóry gładkiej, o zamszu nie wspominał

Niestety nie znalazłem innych brązowych monków w podobnej cenie więc Cardiff wydaje się być jedyną dostępną opcją.

http://www.herringshoes.co.uk/product-i ... ourid=2208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.