Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Warto przejrzec oferte butów http://www.gergo.it/prod_list.php?cat_id=148

znajduja sie tam przecenione modele z regularnej oferty.

Orientujesz się ile kosztuje wysyłka do Polski? Włoskiego niestety nie znam.

Strona jest również w języku angielskim, a w pomocy przeczytałem, że cena wysyłki jest kalkulowana po dodaniu produktów do koszyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Buty już mam u Siebie, ale najpierw chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinie o sprzedawcy.

Trochę zabrzmi to jak "allegro", ale naprawdę albo ja nie mam szczęścia do takich sprzedawców, albo jest ich faktycznie nie wielu. Świetny, szybki kontakt. Bezproblemowe podejście, elasytyczność i szybka wysyłka. Polecam.

Buty

"Kilka" boat shoesów w życiu miałem, oczywiście nie których z racji czasu nie jestem w stanie już ocenić w jakikolwiek sposób bo po prostu miałem to gdzieś... Faktycznie skóra wydaję się bardzo dobrej jakość, tak samo jak szwy, skóra jest bardzo elastyczna i mimo, że mogły by być o pół rozm większe zdecydowałem się je sobie zostawić. Jakościowo mogę je porównać do butów mistrala i uwaga do timberlandów (tymi jestem co raz bardziej rozczarowany) - teraz już pozostał test empiryczny i sprawdzenie czy faktycznie te porównania są trafne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga... jeszcze raz uwaga!!!

Cordovan za...

Dołączona grafika

...104eur - Niestety to tylko żart i w dodatku kiepski:(

A tak na poważnie firma z Indonezji, inne pozycje są moim zdaniem warte uwagi (niestety mały wybór).

Pozostaje jednak, możliwość (lub nie) ewentualnego zakupu oraz dodatkowych opłat.

Link do strony

http://www.santalum-indonesia.com/produ ... gory/shoes

Link prezentujący sposób wykonania butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach ciekawostki. Samuel Windsor wprowadził wysyłkę poza Wlk. Brytanię. Na liście póki co Europa Zachodnia, USA, Kanada, Japonia, Australia, Chiny i Południowa Afryka (RPA?) Polski niestety brak. Koszt wysyłki dla Europy oszacowali na 10 funtów. Wysłałem zapytanie odnośnie możliwości wysyłki do Polski, zobaczymy jak się ustosunkują.

EDIT

I niestety kicha

Dear Sir

I am sorry we are unable to deliver to Poland.

Customer Service Advisor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Storm. Polecam sprzedawcę. Szczegółowo udzielane info, szybkość przesyłki. Na pierwszy "rzut oka" jakość butów bardzo przyzwoita. Zobaczymy, jak w użytkowaniu. :)

Jak te buty stoją z rozmiarówką (standardowa, zawyżona, zaniżona)? I jeszcze jedno pytanko - jak oceniasz tęgość podeszwy? Mam prawą nogę nieco szerszą od lewej i to bywa dla mnie problemem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Storm. Polecam sprzedawcę. Szczegółowo udzielane info, szybkość przesyłki. Na pierwszy "rzut oka" jakość butów bardzo przyzwoita. Zobaczymy, jak w użytkowaniu. :)

Jak te buty stoją z rozmiarówką (standardowa, zawyżona, zaniżona)? I jeszcze jedno pytanko - jak oceniasz tęgość podeszwy? Mam prawą nogę nieco szerszą od lewej i to bywa dla mnie problemem :).

Imo rozmiarówka zawyżona o gdzieś 0,5 rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.