Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Oprocz tego, ze razi jasna podeszwa w polaczeniu z czarnym butem, to nie jest tak zle. Mam dwie pary geoxow (do uzytku jako woly robocze w miejsca, gdzie zal mi lepszych butow - m.in. na sniezno/solna zime) i mam bardzo dobre zdanie o ich trwalosci.

W linku ktory podajesz jest jeden slaby punkt - jak kupisz buty w usa, to najprawdopodobniej doplacisz clo i akcyze. Wowczas na pewno cena nie bedzie atrakcyjna i porady kolegow by lepiej kupic grensony albo nakies lepsze loake'u sa jak najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest bez różnicy pod jakim pretekstem i nazwą odbywa się rabunek obywateli (czyli osób, które muszą się obywać bez różnych rzeczy, które mogłyby kupić gdyby nie podatki) ;-)

Pozdr,

wojvv

A gdybys nie placil podatkow to bys musial obyc sie bez innych rzeczy, np. policji, szkol podstawowych i oswietlenia ulic. A jezeli te same buty bys kupil w USA, to bys zaplacil tamtejszy sales tax. Życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybys nie placil podatkow to bys musial obyc sie bez innych rzeczy, np. policji, szkol podstawowych i oswietlenia ulic. A jezeli te same buty bys kupil w USA, to bys zaplacil tamtejszy sales tax. Życie...

... do mnie tylko to oswietlenie przemawia, bo reszta ... szkoda gadac :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad rem

Mam takie boaty zakupione w Decathlonie. Uzytkuję je ok pół roku i jak na razie jest spoko (ale z racji zimy nie były jeszcze bardzo ciężko użytkowane). Wcześniejsze, też z Decathlonu, miałem jakieś 2/3 lata - przeżyły wszystko włącznie z pełną kąpielą w morskiej wodzie i bez trudu dawały radę przy minimalnej pielegnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam, ostrzegam i nie polecam. Skusiłem się swego czasu na zakup za pośrednictwem ebay.co.uk. Straszny badziew. Skóra przypomina wyprawiony karton, jakość wykonania słaba. Szkoda pieniędzy.

Pzdr

hrabja

Witam,

Szukajka nic nie wyrzuciła, więc zakładam, że do tej pory nic o tych butach na forum się nie pojawiło:-)

http://www.fdg.gr/list.php?tid=5

Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Posiada ktoś dokładniejsze informację, albo w ogóle jest posiadaczem butów polskiej firmy Daniello?

http://daniello.pl/daniello5/index.html

Posiadają trochę całkiem ładnych modeli ze skórzaną podeszwą. Półka cenowa to okolice Ryłko, Kazar itp. Na stronie piszą, że ich buty są dostępne m.in. w RC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem i chciałem zapytać co szanowni koledzy myślicie o tych butach? Czy te dziurki są bardzo nieklasyczne?

http://conhpol.pl/kolekcje/show/66

może się mylę ale to chyba whole-cut? ciekaw jestem opinii odnośnie wyglądu bo cena jest naprawdę zacna, a z tego co znalazłem na forum to raczej nikt nie narzeka na stosunek jakość/cena (vide posty kolegi caporegime).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.