Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i wiele, wiele innych http://www.vanlier.nl/nl/

Van Lier pragnac zdobyc mlodszego klienta rozpoczal produkcje calkiem przyzwoicie wygladajacych butow w najrozniejszych kombinacjach kolorystycznych. Ich cena wynosci 164.90 euro. Kopyto na ktorym sa robione jest dosc waskie. Nie sa one niestety goodyear welted. Ich ogromna zaleta jest kolorystyka ...aczkolwiek nie maja oni czerwonych double monks suede. Szkoda!

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście niemożliwi! W tym dobrym tego słowa znaczeniu.

Dopiero zaczynam swoją przygodę z elegancką modą męską i forum jest fantastycznym źródłem informacji.

Pierwszy post przypadł na buty, gdyż z tymi w "początkującej" garderobie jest największy problem.

Ostatni zakup (jeszcze przed lekturą forum) to Prima Moda. Cieszy fakt, że całkiem intuicyjnie wybrałem zbliżony do klasycznego wzór (Oxfordy z noskiem). Jakość pozostawia jednak dużo do życzenia. Szczególnie przy porównaniu do C&J które miałem okazję "poprzytulać" w Złotych Tarasach.

I tu się pojawia pierwsze pytanie na forum. Czy dla osób z Warszawy z budżetem 600-700 PLNów, które muszą obuwie przymierzyć, jedyną alternatywą...no właśnie po przeczytaniu wątku nie za bardzo widzę alternatywę.

Loding za 900 to już mocne nadwyrężenie budżetu.

Przymierzyć buty muszę. Z racji uprawianych całe życie jednostonnych sportów mam "pokręcone" stopy. Wpływa to zasadniczo na wybór rozmiaru.

Pozdrawiam i zanurzam sie dalej w lekturę postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear sir XXX

In answer to you email we send you this message.

Unfortunately that model is no longer available in our collection.

If you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

I hope this information has been useful to you.

Met vriendelijke groet,

Jessica Garcia Nibbelke

Commercieel Medewerker Binnendienst

No ale żeby już nie było modelu z letniej kolekcji... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zastrzegam sobie że nie wiem czy piszę w dobrym dziale, podejrzewam że w tym ponieważ są mocno budżetowe(internet od 120+wysyłka, w stacjonarnym blisko centrum miasta 200)

Dodam też że owe buty, chcę kupić tylko dlatego iż teoretycznie są dostępne w tęgości H(nadal szukam producenta, jeden już odpowiedział że oferuje jedynie G)

W miedzy czasie chciałem zapytać się o opinię:

http://jw4026.nazwa.pl/przetargi/d16/d4.pdf

BTW buty widziałem na żywo, wyglądają lepiej niż na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zastrzegam sobie że nie wiem czy piszę w dobrym dziale, podejrzewam że w tym ponieważ są mocno budżetowe(internet od 120+wysyłka, w stacjonarnym blisko centrum miasta 200)

Dodam też że owe buty, chcę kupić tylko dlatego iż teoretycznie są dostępne w tęgości H(nadal szukam producenta, jeden już odpowiedział że oferuje jedynie G)

W miedzy czasie chciałem zapytać się o opinię:

http://jw4026.nazwa.pl/przetargi/d16/d4.pdf

BTW buty widziałem na żywo, wyglądają lepiej niż na zdjęciu.

Jeśli chcesz w granatowym garniturze wyglądać jak policjant, listonosz lub kierowca autobusu, a w odd trousers jak ochroniarz sklepowy, to chyba lepszych butów nie znajdziesz. W innym przypadku, chyba warto się wstrzymać z zakupem - mnie w każdym razie te buty nie urzekły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem nie obchodzi mnie ich "design";), ponadto wiem że ich jakość jest co najwyżej średnia.

Zainteresowały mnie one tylko dlatego że niby można je nabyć w tęgości H.

Chciałbym się raczej zapytać, czy ktoś może je ocenić na podstawie parametrów technicznych?

Jan, imho kolega żartował :)

To zdjęcie jest faktycznie wyborne, szczerze mówiąc to ich nie poznałem na pierwszy rzut oka, jakby tak wyglądały, to bym nad nimi nie myślał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dysponuję kwotą 600 zł i chcę kupić moje pierwsze przyzwoite oxfordy (nota bene na mój ślub).

Mam pytanie do kolegi +Immune+ czy w tej kwocie będą najlepszym wyborem poniższe buty?

http://www.gordonbros.de/schuhe/havret- ... hwarz.html

Bardzo mi się podobają, ale może miałbyś jeszcze jakieś inne propozycje.

Chodzi mi konkretnie o solidność wykonania oraz o jakość skóry.

Czytałem, w którymś z postów, iż jeden z kolegów kupił z twoją pomocą buty Gordon&Bros, ale z wyższej jakości skóry.

Czy nadal jest taka opcja czy kierownik fabryki zrobił jednorazowe odstępstwo?

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immune wycofał się z forum. Co do tych butów to są to angielki. (generalnie uznawane za mniej formalne) Oxfordy (po polsku nazywane wiedenkami) mają zamkniętą przyszwę - przykład tutaj: http://www.pediwear.co.uk/barker/products/4656.php. Zwróć uwagę na różnicę w układzie "części sznurówkowej" w stosunku do gordonów.

Do 600 zł polecałbym prime shoes (poszukaj na forum), ewentualnie loake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.