Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś mógłby coś powiedzieć o tych butach? Widział ich ktoś na żywo? Czy kolor jest adekwatny do zdjęć? Jak wygląda jakość butów premium w H&Mie? Czytałem na forum o niektórych rzeczach np swetrach, że jest niezła. Jak przy tym wypadają buty? I jak ich jakość ma się na przykład do G&B?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0366359001.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w tym wątku (albo "Monk Shoes forever and ever...") był już poruszany temat tych butów (chyba nawet ze zdjęciami po zakupie) i to nie było aż tak dawno, także spokojnie możesz sobie poszukać. Co do samej jakości butów premium w H&Mie to niewiele pomogę, bo sam takich nie posiadam, ale z tego co naoglądałem się w sklepie, to wypadają gorzej jakościowo od butów MD, a już na pewno od tańszych, ale w miarę sprawdzonych marek butów szytych (chodź samo porównanie nie ma zbyt wielkiego sensu, bo to w sumie inna półka cenowa). Myślę, że to poziom podobny do butów w Mango czy Zarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam Panowie,

Znalazłam lotniki od Gordon&Bros za 199zł w TK Maxxie w Rivierze w Gdyni, akurat rozmiar 10 UK, ale mój chłopak zraził się do rys jakie są na bucie i powiedział, że woli kupić "nienaruszone". Mimo wszystko pytam, warto je kupić? Gdyby były jednolite, bez tych ażurowych zdobień, to bym je mu wcisnęła na siłę... IMG_1720.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to lotniki powinny być "nieskazitelne" tj. bez łączeń, szwów, dziurkowań...

A tutaj, niestety, urokliwość butów została "zepsuta". Tak właśnie powstają brogsowane lotniki, wiązane loafersy, sznurowane sztyblety i oksfordy z odkrytą piętą (klapki)... 

Ale ja jestem stary, konserwatywny i nie znam się na współczesnych trendach. Może te buty są jednak cool i wyczesane?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, toolong napisał:

Warto prosić o radę i pomyśleć dwa razy. Może trafi się coś lepszego gdzieś indziej :) Dziękuję 

Pisałem to już na tym forum kilka razy, ale i tak powtórzę po raz kolejny:) W mojej opinii nie ma ładnych budżetowych lotników. Poniżej poziomu Yanko/Carlos Santos/Carmina nie ma w ogóle co schodzić (a i tym wg. mnie "czegoś" jeszcze brakuje). Dużo taniej można za to kupić ładne oksfordy (choćby Meerminy czy Shoepassion), a jeszcze prościej derby. Jeżeli zakupy mają być bardziej budżetowe, to polecam poszukać innego rodzaju obuwia niż lotniki :) A jeżeli koniecznie mają być buty z jednego kawałka skóry, to lepiej te dwie stówki włożyć do skarbonki i cierpliwie zbierać na coś wartego wydanych pieniędzy.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zajac Poziomka napisał:

Pisałem to już na tym forum kilka razy, ale i tak powtórzę po raz kolejny:) W mojej opinii nie ma ładnych budżetowych lotników. Poniżej poziomu Yanko/Carlos Santos/Carmina nie ma w ogóle co schodzić (a i tym wg. mnie "czegoś" jeszcze brakuje).

Piszesz o kwestiach czysto estetycznych czy też masz jakieś inne doświadczenia/wiedzę?Faktem jest, że poważnie rozważam zlecenie uszycia lotników, ale raczej ze względu na obawy przed dopasowaniem do stopy (tego typu buty podobno specyficznie się rozbijają) niż estetycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.