Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcinJarosz napisał:

W Rzeszowie spory wybór białych OCBD od Ralph Lauren. A tak na marginesie, jaka jest w ogóle jakość tych koszul? Nigdy nie miałem nic od PRL. Czy ich OCBD są warte te 200 zł?

200 zł to cena już od TK Maxx czy wyjściowa na metce? Możesz coś napisać o rozmiarach jakie widziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcinJarosz napisał:

W Rzeszowie spory wybór białych OCBD od Ralph Lauren. A tak na marginesie, jaka jest w ogóle jakość tych koszul? Nigdy nie miałem nic od PRL. Czy ich OCBD są warte te 200 zł?

IMO jakość bdb. Mam kilka koszul Ralph Lauren (bawełna, len) i jestem bardzo zadowolony. Warto kupić za 199 PLN.

8 godzin temu, MarcinJarosz napisał:

TKjowa cena. Rozmiary byly 16 i chyba większe oraz 15,5. Fason raczej slim.

Fasony są trzy: standard, custom fit oraz slim fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Chociaż zacząłem mieć wątpliwości, czy to oryginał. Konik ma metce na karczku jakiś taki zdeformowany. Podałem do weryfikacji. Czy to możliwe, żeby w TKju były podróbki?

Co do fasonu tych koszul z TKja, to właśnie nie ma informacji jaki jest. Ani metki na karczku, ani na innych metkach.

W Czeladzi również wysyp koszul i troche lnianych marynarek w kolorze khaki od PRL. A na wieszakach wyprzedażowych koszule Van Laack i Hackett chyba za 120zl. 

Edytowane przez MarcinJarosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TK nie spotkałem się z podrobionymi produktami PRL, ale z drugiej strony jeszcze nie widziałem oryginału z konikiem na metce na karczku. Metki na karczku mają tylko napis Polo Ralph Lauren. Tu jest fajny wpis na którym widać jak powinny wyglądać oryginalne metki na karczku :

http://www.modit.pl/index.php?main_page=page&id=31

Co prawda wpis o polówkach PRL ale metki w koszulach, polówkach, bluzach itd są takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 11.09.2017 o 19:45, MWojtylak napisał:

Nowy nabytek prosto z warszawskiego tikeja z Marszałkowskiej. Trzewiki camel toe z patynowan noskiem, szyte GYW, z podeszwą a'la Dainite nieznanej mi dotąd firmy London Brogues. Cena - 270 zł. Jeszcze było kilka 7, jedna 9 i... para pół na pół 8/9. 

IMG_0428.JPG

Widziałem je u siebie  - skóra mało jakościowa, a pod wkładka w bucie... uwaga... werble... karton! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale są to buty GYW czy nie? Są bardzo kształtne, na gumie, skóra jest bardzo sucha (ale wg mnie nie wygląda plastikowo) - wydają się dobrą propozycją na błoto i sól. Jeżeli nawet ulegną zniszczeniu solanką to przy tej cenie nie jest to jakiś duży problem. Widzialem je w moim TK i przymierzam się do kupna. Ale chciałbym wiedzieć czy są szyte czy klejone (co wcale ich nie przekreśla). Czy ktoś bardziej doświadczony może zweryfikować moje podejrzenia?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.