Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem dziś w M1 Kraków koszulę TM Lewin, klasyczny biały kolor o parametrach widocznych na zdjęciu za 99 zł (dla mnie za krótkie rękawy)

aar6r3mnxxjy_t.jpg

 

I jeszcze jako ciekawostkę dodam, że pierwszy raz spotkałem się z rzeczami z Hollistera w tym sklepie, choć były to niestety tylko 2 szuki: błękitna casualowa koszula w drobne paski oraz błękitna luźna bluza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ostatnie to Amadeo, zrobiły na mnie świetne wrażenie, jakość 5+, jednak są wielkie, 45 EU. Ogólnie buty bez większych rys / przetarć, także polecam wszystkie. Pierwsze są na dosyć dynamicznym i wąskim kopycie, mój rozmiar to 6,5 / 7, te były dokładnie o rozmiar za duże (długie). Loafersy i żółte derby na nieco szerszych kopytach z zaokrąglonym noskiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, NieMy napisał:

Otworzyli. Byłem wczoraj, nic ciekawego nie było. Powiedziałbym że wręcz pustki ale to może wina ogromnego lokalu.

Zgodziłbym się w 100%, gdyby nie marynarka w kratę Barrutti na lato (50% lnu i 50% bawełny) za 199 zł. Miła niespodzianka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii "curiosa", na Marszałkowskiej dziś widziałem dokładnie taką marynarkę Dsquared2 rozm. 48:

http://www.yoox.com/pl/41672876KO/item#dept=men&sts=ip_baynote&bnwidget=PDSimilarProducts&bnslot=5&bnpid=41672876&cod10=41672876KO&sizeId=&sizeName=

Przy czym u nas cena 1699 zł, a na Yooxie 1066 euro (co i tak jest niżej niż RRP, pewnie z 1500 euro). Jakby ktoś chciał w ramach odskoczni incognito na disco etc. to rzecz jak znalazł ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Marszałkowskiej grubo:

20170302_122321.thumb.jpg.598d8666b4ae44aed1a2e262c1d85506.jpg

EDIT: jakby się obrazek nie wyświetlał, to Brunello Cucinelli :-)

Są letnie marynarki i garnitury (wełna-len-jedwab) w rozmiarach 48  i 50, wszystko po 999 zł. Są też pojedyncze koszule za 349 (niezbyt ciekawe) jak i bardzo fajne "samodzielne" kamizelki (plecy z materiału, klapy, brustasza) za 399 - brązowy len i niebieska bawełna, kamizelkę jedną przygarnąłem. Legendarnych kaszmirowych dzianin niestety nie widziałem.

Swoja drogą marka opiera się w dużej mierze na marketingu, bo ceny wyjściowe (typu 7-8 tys.) są kosmiczne i nieadekwatne - tym bardziej, że np. marynarki są wykańczane maszynowo. Owszem, dobra jakość i krój, ale dla mnie to ta sama półka co powiedzmy dwa razy tańsze Boglioli.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lubo69 napisał:

Dedykuję Twój post wszyskim którzy są zdania, że żadna marynarka z TK nie ma nawet startu do Havany z SS (taka dyskusja jest gdzieś w środku tego wątku).

He, he, serio? Jedyna przewaga SuSu to dostępność rozmiarów od ręki i przyzwoite ceny wyjściowe, ale poza tym ich oferta to naprawdę nic specjalnego wobec rzeczy, które można przy odrobinie cierpliwości upolować w TKMaxxie czy na Yooxie. O ile dobrze pamiętam, to nie zapłaciłem nigdy więcej niż 599 zł za marynarkę z TKMaxxa, nawet za full-canvas hand made in Napoli ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marszałkowskiej bardzo dużo ładnych Happy Socks, 49 zł za 3-pak

Dzięki za cynk. Udało mi się kupić, a polowałem na nie już od jakiegoś czasu.

 

Widziałem też kilka płaszczy Tommy Hilfiger. Jeden wyprodukowany w Polsce

O taki:

4db0a2b415f5b593d7500ab76cbef377.jpg

eb0a1165b7a6efb21f16d510c06f95db.jpg

 

Były jeszcze skarpetki firmy Duchamp London. Niby z egipskiej bawełny. Mały wybór. Tylko dwa wzory ale materiał w dotyku przyjemny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dziko napisał:

@lubo69 - najprawdziwsze i to w niezłym wyborze (najpierw wrzuciłem tylko zdjęcie, potem do-edytowałem post na komputerze).

Z innych rzeczy jest trochę np. Aquascutum i Private White, dużo fashion typu D&C, Cavalli, Byblos.

Co konkretnie Private White?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Velahrn napisał:

Co konkretnie Private White?

Były beżowe marynarki bez podszewki, r. 48 i chyba 50, 100% bawełna, na metce wspominali o jakiejś specjalnej technologii, cena bodajże 500 zł, ale dobrze nie pamiętam.

Z Aquascutum to była zielona kurta M56, rozmiar na metce 50, ale wg mnie dużo ciaśniejsza (małe 48), czarna marynarka r. 48, 100% bawełny a la welur i cos tam jeszcze chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.