Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Karlov napisał:

Hej wszystkim!

Chcialem sie przywitac i jednoczesnie pochwalic nowym zakupem :)

Jestem Tomek i dostalem dzis piekna paczke z butami Yanko. To jednoczesnie poczatek mojej przygody z lepszym obuwiem. 

Gratuluję zakupu. Uważaj, to uzależnia.

Cześć, jestem Paweł i jestem butoholikiem.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, TomiW01 said:

Cześć @Karlov

Dobrze by było jakbyś zaczął używać polskich liter w tekście

A buty fajne :-D

Ok, przepraszam. 

Pisałem z telefonu i łatwiej mi było wklepać bez polskich znaków. Poprawię się ;)

9 minutes ago, Zajac Poziomka said:

Gratuluję zakupu. Uważaj, to uzależnia.

Cześć, jestem Paweł i jestem butoholikiem.

Dzięki,

coś w tym jest. Już szukam letnich brogsów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Panowie,

wlaśnie odebralem poniższe buty yanko 558 negro, na kopycie 962, szerokość G. Piękne.

Pytanie, czy przyszwa/oblozyna się zejdzie? Założyłem, aby sprawdzić rozmiar, nie sciskalem. Rozmiar dobry, trochę ciśnie na podbiciu, ale to chyba raczej normalne na początku. Mam wysokie podbicie i nie wiem czy yanko ma inne jeszcze szersze kopyto,poradzcie proszę czy jest nadzieja czy szukać dalej.

Dziękuję.

DSC_0405.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lukee napisał:

Dobry wieczór Panowie,

wlaśnie odebralem poniższe buty yanko 558 negro, na kopycie 962, szerokość G. Piękne.

Pytanie, czy przyszwa/oblozyna się zejdzie? Założyłem, aby sprawdzić rozmiar, nie sciskalem. Rozmiar dobry, trochę ciśnie na podbiciu, ale to chyba raczej normalne na początku. Mam wysokie podbicie i nie wiem czy yanko ma inne jeszcze szersze kopyto,poradzcie proszę czy jest nadzieja czy szukać dalej.

Dziękuję.

 

Z pewnością się nie zejdzie. Szukałbym dalej, bo to nie jest kopyto na Twoją stopę.

Nie szukaj szerszych kopyt, tylko wyższych w podbiciu. Na twoim miejscu pomyślałbym o derby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Panowie za pomoc w problemie. Muszę więc zdecydować, czy brać rozmiar 0,5 wiekszy, który spowoduje ruszanie się stopy i brzydkie starzenie, czy szukać u innego dostawcy :/ Derby raczej wykluczam, gdyż planowalem buty do smokingu, tu chyba by się to gryzlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dublekil napisał:

Do jakich niby problemów może prowadzić ucisk w podbiciu? Pytam, bo ja lubię mocno wiązać buty. 

Tu nie chodzi o mocne wiązanie butów (sam tak lubię) tylko ucisk w podbiciu wywołujący ból, utrudniający krążenie. Przyszedłem kiedyś do mojego szewca z butami które takie były i mnie solidnie opie...eee pouczył, tłumacząc coś właśnie w ten deseń, łącznie z  konsekwencjami wynikającymi z ucisku ścięgien, mięśni co ma rodzić deformacje, wady stopy itp itd. Niemniej opis @Tanatos70 mnie jeszcze bardziej przekonał...jeśli nie chcesz podzielić losu kolegi (któremu serdecznie współczuję ;) ) to nie noś butów uciskających podbicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.