Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojego (niewielkiego) doświadczenia wynika, że bawełna się gniecie i żaden odpoczynek tu nie pomoże. Inaczej jest w przypadku wełny. Ale jeśli "Twoja" bawełna zachowuje się inaczej, to miło wzbogacić się o nową wiedzę.

No właśnie. Mam dwie marynarki bawełniane i odpoczynek tu niewiele daje. Trzeba sięgnąć po żelazko. Tak samo z marynarką mieszanką bawełna/len.

Jak pochodzę dłużej niż 3 razy to dam znać - na razie nie jest źle ale pewnie po kilku razach odprasowanie będzie nie od rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak więc po dyskusji i analizie tego co oferuje SS postanowiłem i ja złożyć zamówienie. Zdecydowałem się na marynarkę i inne drobiazgi (pasek i takie tam).

I przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony. Poniżej konkrety:

1. Zamówienie złożone w środę było u mnie w piątek rano.

2. Zapakowane tak, że powiedziałem łał. Karton chyba specjalnie zaprojektowany do transportu marynarek. Taka deska serfingowa w kształcie, a w środku marynarka przymocowana tak, że nie ma prawa nic się pognieść. Starannie zapakowana. I dodatkowo - futerał (porządny) w zestawie.

3. Co ciekawe - od razu w kopercie naklejka do zwrotu (dla kuriera), gdybym chciał zwrócić.

4. I oczywiście najważniejsze - sama marynarka. Jakość przyznam, że naprawdę doskonała. Materiał bardzo, ale to bardzo porządny. Jakość wykończenia - zdecydowanie przewyższa to co proponuje V.

5. Jakość wykończenia to inna historia - wszystko porządnie zrobione, guziki funkcjonalne, żadnych wystających nitek.

Podsumowując - ja osobiście jestem bardzo zadowolony z zakupu i jestem pewien, że to nie jest ostatni zakup u nich. Mam już kilka rzeczy na oku, ale również czekam na to co pojawi się w "new arivals".

Aha - i jeszcze jedna fajna rzecz na stronie - asystent rozmiaru. Fajne, funkcjonalne i pamięta rozmiary.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek, obejrzałem asortyment i stronę i podsumuje tak - wkurza mnie, że mają sklepy na Litwie, na Łotwie i nawet w Białorusi a u nas nie!

Fajnie byłoby się dowiedzieć, czemu nie ma ich w Polsce.

Brak potencjalnych klientów? Brak środków na taką inwestycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek, obejrzałem asortyment i stronę i podsumuje tak - wkurza mnie, że mają sklepy na Litwie, na Łotwie i nawet w Białorusi a u nas nie!

Fajnie byłoby się dowiedzieć, czemu nie ma ich w Polsce.

Brak potencjalnych klientów? Brak środków na taką inwestycję?

http://eu.suitsupply.com/contact-us/con ... en,pg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wczoraj dopisać (to przez tą Białoruś), że na wiosnę wybieram się do Hamburga a tam zgodnie z info ze strony SS mają wkrótce otworzyć |sklep, mam nadzieję, że już będzie otwarty, mam zamiar zrobić zakupy "zegarkowe" ale i do nich bym wpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników:)

Mam pytanie, zwłaszcza do tych osób, które zamawiały garnitur przez stronę SS.

Czy aby na pewno tabela rozmiarów jest dobrze opisana ? Mam tutaj na myśli szerokość w pasie spodni.

Po "zmierzeniu się" advisor zaproponował mi rozmiar 46 (mimo wszystko zamówię chyba rozmiar wyżej, czyli 48.) Przyrównałem potem wymiary podane przy rozmiarze 46 i 48 na "sucho" i jeżeli chodzi o marynarkę, to wygląda na to, że wszystko się zgadza.

Ale spodnie ? przy rozmiarze 46 Waist trouser = 82, przy rozmiarze 48 = 86. Ja natomiast, w pasie mam 92 cm... czy ja jestem jakiś niewymiarowy, czy coś jest tutaj źle podane ? :) A może istnieje możliwość zamówienia spodni z innego rozmiaru.. hehe.

Mam ny myśli rozmiarówkę tego modelu http://eu.suitsupply.com/suits/suit-blu ... e=PriceAsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.