Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatecznie wymienię na standard 50.

Marynarka leży bardzo ładnie w ramionach; problemem jest talia oraz lewy rękaw, wygląda na zbyt krótki (ciężko to dokładnie ocenić ze zdjęcia, ale ręce jak najbardziej mogą być różnej długości, ew. ramiona mogą być na różnej wysokości). Na plecach też dzieje się sporo. Większy rozmiar najprawdopodobniej popsuje dopasowanie w ramionach; oczywiście, jeśli zabawa z przesyłkami jest za darmo, warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić więcej zdjęć w możliwie naturalnej postawie i dodaj zdjęcie z boku. Tak jak pisze mosze, ramiona są OK. Te dramaty które dzieją się z tyłu i przodu wyglądają na typowe objawy źle ustalonego balansu. Możliwości są dwie, albo nienaturalnie wyprostowałeś się do zdjęcia i spuszczenie powietrza załatwi sprawę albo to Twoja naturalna postawa i ciężko będzie z tą marynarką cokolwiek zrobić a zmiana na większy rozmiar da tylko tyle że ten problem nie będzie się aż tak rzucał w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta marynarka jest za mała:

- za krótkie o dobre 2cm rękawy i za krótka

- za wąska w biodrach do tego stopnia, że masz widoczne rozcięcia z tyłu i dolne skrzydła są zaciągane do tyłu (widać naprężenia z przodu)

- rękaw też zdaje się słabo pracować

- zbyt ściągnięta po bokach w klatce i za bardzo wytaliowana względem Twojej figury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, marynarka nie jest za krótka. Natomiast jest dopasowana na styk. Wygląda znacznie lepiej, niż na wczesniejszych zdjęciach. Jeśli się podoba i nie jest niewygodnie, no to noś.

Swoją drogą, podoba mi się w ofercie SS zachęta do tego, aby w razie wątpliwości zamówić dwa rozmiary, a jeden odesłać, z podkreśleniem, że cała operacja związana z dodatkowym rozmiarem nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi ten ichni size advisor nie działa prawidłowo? Po wpisaniu moich wymiarów (176/110/100) wyskakuje mi za każdym razem taki komunikat:

"Unfortunately we are unable to provide you with size advice based on the indicated body measurements. Please review your measurements and check our size table"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta marynarka jest za mała:

- za krótkie o dobre 2cm rękawy i za krótka

- za wąska w biodrach do tego stopnia, że masz widoczne rozcięcia z tyłu i dolne skrzydła są zaciągane do tyłu (widać naprężenia z przodu)

- rękaw też zdaje się słabo pracować

- zbyt ściągnięta po bokach w klatce i za bardzo wytaliowana względem Twojej figury

Zgadzam się ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem szal z kaszmiru, który był z wiskozy, więc wydaje mi się najlogiczniejsze na świecie, żeby Bemberg wykonywać z poliestru.

Ale to były oszustwa, nie? SS chyba gra w otwarte karty.

Ja miałem do czynienia z garniturami SS, których podszewką jest Bemberg, czyli chyba celuloza, a nie plastik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wczoraj dopisać (to przez tą Białoruś), że na wiosnę wybieram się do Hamburga a tam zgodnie z info ze strony SS mają wkrótce otworzyć |sklep, mam nadzieję, że już będzie otwarty, mam zamiar zrobić zakupy "zegarkowe" ale i do nich bym wpadł.

Też ostatnio myślałem, coby się na wiosnę nie wybrać do jednego ze sklepów SS. Może by tak jakaś kilkuosobowa większa wyprawa? :D Inwazja polaków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.