Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dave8 napisał:

Właśnie otrzymałem email, że jedna z rzeczy zakupionych przeze mnie w outlecie jest już niedostępna.

Proponują gift card za 25EUR.

Miał ktoś podobny przypadek?

Tak. W czasie poprzedniego outletu jedna z zamówionych i opłaconych rzeczy okazała się niedostępna. Otrzymałem zwrot wpłaconej kwoty tą samą drogą którą płaciłem za zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - wysłali Wam już rzeczy kupione w zeszłym tygodniu? Bo ja na razie wciąż czekam na informację o wysyłce (chociaż co prawda zmieniłem miejsce wysyłki z Niemiec do Polski, a myślałem że to się nie uda - korespondencja z ich działem klienta bardzo na plusie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Andre napisał:

Mam takie pytanie - wysłali Wam już rzeczy kupione w zeszłym tygodniu? Bo ja na razie wciąż czekam na informację o wysyłce (chociaż co prawda zmieniłem miejsce wysyłki z Niemiec do Polski, a myślałem że to się nie uda - korespondencja z ich działem klienta bardzo na plusie )

Tak. Zamówienie złożone 11/01, planowana dostawa jutro tj. 18/01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pepenix napisał:

Jak mówiłem, tak i US outlet otwarty dzisiaj. O wiele większy wybór i udało mi się wychaczyć tweedową mardynarkę Jort z pierwszej kolekcji! :D

Jak rozumiem trzeba zamówić na adres w USA żeby system nie odesłał do standardowych cen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj cieszę się swoim zamówieniem :)

Havana bardzo mi przypasowała. Jak komuś pasuje Washington 54 to i Havana 54 będzie dobra. Szkoda tylko, że marynarka nie na obecną pogodę. Ubrałem ją dzisiaj do ciężkich spodni flanelowych i po wyjściu z domu... wróciłem przebrać marynarkę, a tak chciałem pochwalić się nowym nabytkiem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, pawel_bodnar napisał:

Ja od wczoraj cieszę się swoim zamówieniem :)

Havana bardzo mi przypasowała. Jak komuś pasuje Washington 54 to i Havana 54 będzie dobra. Szkoda tylko, że marynarka nie na obecną pogodę. Ubrałem ją dzisiaj do ciężkich spodni flanelowych i po wyjściu z domu... wróciłem przebrać marynarkę, a tak chciałem pochwalić się nowym nabytkiem ;) 

 

Jak wolno spytać, jakie masz wymiary w klatce i w talii? Za poradą forum wziąłem 52 Havany i ciekaw jestem, czy to będzie pasować, jak jutro dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, BrotherM napisał:

Jak wolno spytać, jakie masz wymiary w klatce i w talii? Za poradą forum wziąłem 52 Havany i ciekaw jestem, czy to będzie pasować, jak jutro dostanę.

Nie wiem szczerze mówiąc. Pierwsze zakupy w SuSu zrobiłem w ich salonie, więc później wiedziałem, że koszula 41 i Washington 54 to moje rozmiary. O ile rozmiar klatki mógłbym zmierzyć i podać, to talię bym się wstydził - od dłuższego czasu brzuszek piwny się u mnie utrzymuje :P 

EDIT

Ok. Przypomniało mi się, że jak zakładałem konto w SuSu to się mierzyłem. Takie dane podałem: 

Wzrost 190 cm
   
Kołnierzyk 41 cm
Klatka piersiowa 110 cm
   
Talia 101 cm
Pas 103 cm

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, artisan napisał:

Zamówienie złożone 12 stycznia wieczorem, wczoraj otrzymałem maila, że towar jest już wysłany. 

Dzisiaj zawitał kurier, dwa oddzielne zamówienia, jedne z 12 drugie z 13 stycznia przyszło razem. Wrażeniami podzielę się później, tak na szybko napiszę tylko, że Havana r. 54 leży niemal idealnie, chyba obejdzie się bez poprawek, natomiast spodnie Porto, b. fajna wełna VBC ale rozmiarówka jest totalnie dziwna bo w udzie jest ok ale pas i biodra to niemal spadochron (a wcale nie jestem szczupły). Jutro idę do krawcowej i mam nadzieję, że uda się to jakoś sensownie zwęzić bo sam materiał jest b. fajny i chciałbym je zostawić. Nie dziwię się jednak, że te spodnie trafiły do outletu z taką powaloną rozmiarówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawel_bodnar napisał:

Ok. Przypomniało mi się, że jak zakładałem konto w SuSu to się mierzyłem. Takie dane podałem: 

Wzrost 190 cm
   
Kołnierzyk 41 cm
Klatka piersiowa 110 cm
   
Talia 101 cm
Pas 103 cm

 

 

Dzięki! Jest szansa, ze się forum nie przejechało i telepatycznie podało mi stosowny rozmiar. Zresztą, mamy dość podobne wymiary, z tym, że tylko 2-3 cm mniej w klatce no i 11 cm mniej w talii. A że rano już zaczynam schodzić do 89 cm w talii (na wysokości pępka), to bez taliowania chyba się nie obejdzie :D

Skądinąd, to mogliby w sklepach wprowadzić linię "athletic". Naprawdę na to popytu by nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, BrotherM napisał:

 

Dzięki! Jest szansa, ze się forum nie przejechało i telepatycznie podało mi stosowny rozmiar. Zresztą, mamy dość podobne wymiary, z tym, że tylko 2-3 cm mniej w klatce no i 11 cm mniej w talii. A że rano już zaczynam schodzić do 89 cm w talii (na wysokości pępka), to bez taliowania chyba się nie obejdzie :D

Skądinąd, to mogliby w sklepach wprowadzić linię "athletic". Naprawdę na to popytu by nie było?

W SuSu jest linia "Athletic", no chyba, że chodzi Ci o inne sklepy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 50groszy napisał:

Czy jest ktoś kto był by wstanie kupić coś z outletu ? dla mnie 

Outlet na EU jest już zamknięty.

 

BTW: W Outlecie w USA jest znacznie większy wybór, ale ceny też znacznie wyższe. Marynarka którą kupiłem w UE za 400 zł w USA jest za 250 USD. Chociaż raz lepiej mieszkać w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.