Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zgłosić kandydaturę na prezesa, na pewno po zmianie strategii cenowej ich zyski poszybują w kosmos, więc nie powinni mieć zastrzeżeń :) 

Na cały outlet wypatrzyłem ze dwie rzeczy które chciałbym mieć. W outletach praktycznie nigdy nie ma klasyki (np zwykłych granatowych marynarek), 95% stanowią rzeczy odjechane. Nie wiem o co tu się na SS obrażać.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Panam napisał:

Właśnie dowiedziałem się od konsultanta, że rzeczy zakupionych w outlecie nie można zwracać. To prawda?

Dziwne, latem zwróciłem be problemu. Czyżby zmienili politykę ? Gdybym wiedział trochę to trochę mniej bym szalał. Jakby co to odsprzedam po okazyjnej cenie kilka rzeczy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marynarkę w moim rozmiarze nie mam nawet co liczyć :-(  Myślałem zatem o spodniach np.:

http://eu.suitsupply.com/pl/c_trousers/jasnoszary-spodnie/B367.html

ale z tego co widzę po rozmiarówce, mając 65 cm w udach mocno poza nią wykraczam. Mimo wszystko zapytam, bo jeszcze nic nigdy w SS nie kupowałem - rzeczywiście mają tak wąskie spodnie czy traktowaćwymiary na stronie z pewnym (w sumie sporym) marginesem?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Na cały outlet wypatrzyłem ze dwie rzeczy które chciałbym mieć. W outletach praktycznie nigdy nie ma klasyki (np zwykłych granatowych marynarek), 95% stanowią rzeczy odjechane. Nie wiem o co tu się na SS obrażać.

Teraz się zgadzam, ale bywało lepiej, np. ja kiedyś kupiłem flanelowe dwurzędówki, które jak najbardziej uważam za hit (i cieszą się zasłużonym powodzeniem na forum). W momencie otwarcia outletu zdarzały się klasyczne i ładne rzeczy, choć ogólnie jest dość cienko.

W każdym razie tempo czyszczenia wyprzedaży w moim rozmiarze, po otwarciu outletu na "resztę Europy", imponuje - wczoraj praktycznie już nic nie zostało. Aha, ceny niektórych rzeczy się zmieniają, dziś kupiłem za 149 zł spodnie wyceniane wczoraj na dwie stówy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hush moim zdaniem mają inne miejsce pomiaru niż nam się wydaje.

Mając 64 cm w udzie kupowałem 55 cm które były dopasowane ale bez przesady. Nie nie wiem czy to zależy od linii, miejsca pomiaru, roku sprzedaży czy niedokładności. Mam bodajże 3 sztuki takie. za to w biodrach worki mimo, że nie wynikało z rozmiarówki.  Jeżeli można zwrócić to bym zaryzykował.

 

Edit: nie były z linii Porto, bo w nogawce te mnie przerażają bo łydka mi nie przejdzie :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dapi napisał:

@Hush moim zdaniem mają inne miejsce pomiaru niż nam się wydaje.

Mając 64 cm w udzie kupowałem 54 cm które były dopasowane ale bez przesady. Nie nie wiem czy to zależy od linii, miejsca pomiaru, roku sprzedaży czy niedokładności. Mam bodajże 3 sztuki takie. za to w biodrach worki mimo, że nie wynikało z rozmiarówki.  Jeżeli można zwrócić to bym zaryzykował.

 

Edit: nie były z linii Porto, bo w nogawce te mnie przerażają bo łydka mi nie przejdzie :)

Te, które chciałem zamówić (rozmiary 54 i 56) to właśnie Porto:) W łydce mam 41,5, wzrost 198 cm. Nadal ryzykować? :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich z innej linii, ale tej samej nogawce przy ok. 40 cm w udzie wchodzę na styk. To ten czerwono-biały seersucker - wspaniałe spodnie latem, ale w biodrach mocno relaks :) jest z  dycha więcej jest niż  napisali, skracałem je z 5 cm z rozmiaru 54 na mój wzrost 185cm

 

edit: teraz zobaczyłem że to jest jednak w opisie model porto. No nic kantu [jakby miał być] na udzie widać nie będzie na pewno bo są dość dopasowane w udzie i łydce a seersucker jest elastyczny ze względu na swoja specyfikę

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Panam napisał:

Właśnie dowiedziałem się od konsultanta, że rzeczy zakupionych w outlecie nie można zwracać. To prawda?

 
"Zwroty do outletu 14-dniowe prawo do zwrotu"
 
Masz cytat ze strony outletu.
 
Poza tym, specjalistą od prawa konsumenckiego nie jestem, ale one ma swe źródło w prawie wspólnotowym, więc reguły dot. 14 dni są ujednolicone co do prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość, a jakąś wątpię, by Holandia miała poważne odstępstwa w tym zakresie.
 
Zresztą, by sobie w stopę strzelili, bo tak to mogę nowych klientów przyciągnąć. Ot, ktoś coś kupi taniej, spodoba się, to potem wróci do regularnego sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na tą niebieską Havanę o której pisaliście i burgundowy kardigan.  Mam też ochotę na szare spodnie Porto, jednak z rozmiarówką mam poważny problem (tak jak kolega Hush) w udzie mam 57 cm. Wychodzi na to, że w grę wchodzi tylko rozmiar 58 ale reszta rozmiarówki (pas i biodra ) to jakaś masakra. Może ma ktoś model Porto i może napisać czy faktycznie w udach jest tak ciasno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mosze napisał:

Panowie, regulamin ściśle określa zasady ogłoszeń o sprzedaży, proszę go nie naruszać.

Mosze, akurat przy outlecie ss moglibyście trochę poluzować. Przy 14 dniach na odesłanie do SS mało komu by się chciało zakładać osobny temat w dziale sprzedaz i konsultowac taką możliwość z administratorem, jeśli o wiele łatwiej oddać kurierem do ss, gdzie może ktoś trafi może nie. A niewinny post np  - " sprzedam marynarkę rozm 56 szczegóły na priv" chyba by nikomu wielkiej krzywdy nie zrobił. Mi się udało w ten sposób kupić przy poprzednim outlecie super marynarkę, której wcześniej nawet nie zauważyłem. Ja się ucieszyłem, kolega który sprzedał też. 

Panowie - jeśli ktoś z Was ma na sprzedaż marynarkę z obecnego outletu 56 lub 28 to priv czeka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, artisan napisał:

Skusiłem się na tą niebieską Havanę o której pisaliście i burgundowy kardigan.  Mam też ochotę na szare spodnie Porto, jednak z rozmiarówką mam poważny problem (tak jak kolega Hush) w udzie mam 57 cm. Wychodzi na to, że w grę wchodzi tylko rozmiar 58 ale reszta rozmiarówki (pas i biodra ) to jakaś masakra. Może ma ktoś model Porto i może napisać czy faktycznie w udach jest tak ciasno ?

Ja zaryzykowałem 56. Przy 179 zł, nawet jeśli zostawię kilkadziesiąt zł u krawca na przeróbki to i tak będzie to miało sens. A jeśli nie, to zawsze można skorzystać z darmowego zwrotu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marcin C napisał:

Hej. Niestety się pospieszyłem i zrobiłem zakupy do Niemiec. Ktoś ogarniał jakiegos kuriera do Polski we znośnych cenach? Tnt mi krzyknęło 350pln! 🙈

Spróbuj furgonetka.pl ja wysyłam paczki do Hiszpanii (UPS) za niecałe 100 zl. Kiedyś widziałem nawet oferty za 80 zl, ale nie pamiętam już gdzie.

 

Panowie, czy jak mam 100 w klatce i noszę 50 od prochnika, to SuSu też będzie pasować 50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hush napisał:

Ja zaryzykowałem 56. Przy 179 zł, nawet jeśli zostawię kilkadziesiąt zł u krawca na przeróbki to i tak będzie to miało sens. A jeśli nie, to zawsze można skorzystać z darmowego zwrotu. 

Wyszedłem  z tego samego założenia, tym bardziej, że spodnie i tak trafią do skrócenia, przy okazji zrobi się inne przeróbki jeśli zajdzie taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jamjest napisał:

Mosze, akurat przy outlecie ss moglibyście trochę poluzować. Przy 14 dniach na odesłanie do SS mało komu by się chciało zakładać osobny temat w dziale sprzedaz i konsultowac taką możliwość z administratorem, jeśli o wiele łatwiej oddać kurierem do ss, gdzie może ktoś trafi może nie. A niewinny post np  - " sprzedam marynarkę rozm 56 szczegóły na priv" chyba by nikomu wielkiej krzywdy nie zrobił. Mi się udało w ten sposób kupić przy poprzednim outlecie super marynarkę, której wcześniej nawet nie zauważyłem. Ja się ucieszyłem, kolega który sprzedał też. 

Panowie - jeśli ktoś z Was ma na sprzedaż marynarkę z obecnego outletu 56 lub 28 to priv czeka;)

@Jamjest, nie wydaje mi się, że trzeba prosić o zgodę przed publikacją każdego ogłoszenia. Prosiłem o zgodę tylko przed moim pierwszym ogłoszeniem. Teraz zakładam wątki "bez pytania" i żadne problemy nie spotkały mnie z tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.